Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Mleko, kefiry i napoje mleczne
Napoje mleczne i kefir
Proteinowe
ARLA Protein Food to Go Napój mleczny o smaku wanilii i orzecha laskowego
Food to Go Napój mleczny o smaku wanilii i orzecha laskowego Protein ARLA 500ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

ARLA Protein Food to Go Napój mleczny o smaku wanilii i orzecha laskowego

500 ml
ARLA
Dania

Cena10,49 zł
20,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wysokobiałkowy napój mleczny o smaku wanilii i orzecha laskowego z dodatkiem witamin i składników mineralnych. Bez laktozy. Produkt UHT.

Dzięki swojemu kremowo-aksamitnemu smakowi Arla Protein Food to Go o smaku waniliowo-orzechowym jest idealną alternatywą, gdy nie masz czasu na dowolny posiłek w ciągu dnia. Zawiera 26 kluczowych witamin i minerałów potrzebnych do funkcjonowania, 30 g białka oraz wysoką zawartość błonnika, co czyni go pełnowartościowym posiłkiem zamkniętym w jednej butelce. Produkt odpowiedni jest również dla wegetarian. 1 butelka = 1 posiłek. Produkt bez laktozy.


ARLA Protein Food to Go Napój mleczny o smaku wanilii i orzecha laskowego


Produkt dostępny
Data przydatności: 29.12.2026
Dostępne warianty
ARLA Protein Food to Go Napój mleczny o smaku czekoladowo-karmelowym
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez laktozy
Wysokobiałkowe

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
325.00 kJ
3.9%
Wartość energetyczna (kcal)
77.00 kcal
3.9%
Tłuszcz (g)
2.00 g
2.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.00 g
5.0%
Węglowodany (g)
7.30 g
2.8%
w tym cukry (g)
7.00 g
7.8%
Błonnik (g)
2.40 g
Białko (g)
6.20 g
12.4%
Sól (g)
0.20 g
3.3%
Witamina A (µg)
30.40 g
3.8%
Witamina B6 (mg)
0.07 mg
5.0%
Witamina B12 (µg)
0.17 g
6.8%
Witamina C (mg)
2.40 mg
3.0%
Witamina D (µg)
0.29 g
5.8%
Witamina E (mg)
0.86 mg
7.2%
Witamina K (µg)
3.80 g
5.1%
Tiamina (B1) (mg)
0.042 mg
Ryboflawina (B2) (mg)
0.09 mg
Niacyna (B3) (mg)
0.80 mg
Kwas foliowy (µg)
10.00 g
5.0%
Kwas pantotenowy (mg)
0.52 mg
8.7%
Biotyna (µg)
3.60 g
7.2%
Wapń (mg)
176.00 mg
22.0%
Chlorek (mg)
68.80 mg
Chrom (µg)
2.00 g
5.0%
Miedź (mg)
0.056 mg
5.1%
Jod (µg)
12.60 g
8.4%
Żelazo (mg)
0.42 mg
2.9%
Magnez (mg)
20.30 mg
5.4%
Mangan (mg)
0.13 mg
6.5%
Molibden (µg)
5.50 g
11.0%
Fosfor (mg)
126.00 mg
18.0%
Potas (mg)
120.00 mg
6.0%
Selen (µg)
4.30 g
7.8%
Cynk (mg)
0.62 mg
6.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.08.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
20,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
ARLA FOODS
Marka:
ARLA
EAN:
5711953197499
Cena za kg:
20,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
ARLA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ARLA FOODS
EAN:
5711953197499

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Przed otwarciem delikatnie wstrząsnąć.


Przechowywanie

Należy spożyć do: data i numer partii podane na opakowaniu. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +25 °C. Spożyć bezpośrednio po otwarciu.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 25


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Dworcowa 27, 78-220 Tychowo, Polska


Adres producenta

Wyprodukowano przez Arla Foods amba, 8260 Viby J, Dania dla Arla Foods S.A., ul. Dworcowa 27, 78-220 Tychowo, Polska, kontakt@arlafoods.com, www.arla.pl


Informacje producenta

Marka

Arla


Marka standaryzowana

MarkaArla

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Opis produktu

Wysoka zawartość białka - 30 g białka w butelce. Wysoka zawartość błonnika. Odpowiedni dla wegetarian. Izomaltuloza jest źródłem glukozy i fruktozy.

Produkty z kategorii Proteinowe

5.0
z 12 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku malinowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku malinowym

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026
5.0
z 15 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku ciasteczkowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku ciasteczkowym

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2026
5.0
z 49 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku czekoladowo bananowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku czekoladowo bananowym

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
4.9
z 16 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku czekoladowym bez cukru 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku czekoladowym bez cukru

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2026
4.9
z 8 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Protein Napój mleczny o smaku bananowym bez cukru 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Protein Napój mleczny o smaku bananowym bez cukru

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2026
4.9
z 36 opinii
PIĄTNICA Koktajl odżywczy truskawka banan 250 ml

PIĄTNICA

Koktajl odżywczy truskawka banan

250 ml
19,16 zł/l
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.9
z 38 opinii
PIĄTNICA Koktajl odżywczy mango marakuja 250 ml

PIĄTNICA

Koktajl odżywczy mango marakuja

250 ml
19,16 zł/l
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 25 opinii
BAKOMA MEN Pro Shake białkowy smak czekoladowy 380 g

BAKOMA MEN Pro

Shake białkowy smak czekoladowy

380 g
18,39 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
5.0
z 4 opinii
STARBUCKS Protein Caramel Hazelnut - wysokobiałkowy mleczny napój o smaku karmelowo - orzechowym 330 ml

STARBUCKS

Protein Caramel Hazelnut - wysokobiałkowy mleczny napój o smaku karmelowo - orzechowym

330 ml
36,33 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 2 opinii
ARLA Protein Food to Go Napój mleczny o smaku czekoladowo-karmelowym 500 ml

ARLA Protein

Food to Go Napój mleczny o smaku czekoladowo-karmelowym

500 ml
21,98 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-03-2027
5.0
z 1 opinii
ARLA Protein Food to Go Napój mleczny o smaku wanilii i orzecha laskowego 500 ml

ARLA Protein

Food to Go Napój mleczny o smaku wanilii i orzecha laskowego

500 ml
20,98 zł/l
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-12-2026
5.0
z 3 opinii
DR WITT Shake proteinowy ciastko waniliowe 500 ml

DR WITT

Shake proteinowy ciastko waniliowe

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 3 opinii
DR WITT Shake proteinowy wiśnia-czekolada 500 ml

DR WITT

Shake proteinowy wiśnia-czekolada

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

Produkty marki ARLA

5.0
z 33 opinii
ARLA Protein Pudding proteinowy o smaku czekoladowym (bez laktozy) 200 g

ARLA Protein

Pudding proteinowy o smaku czekoladowym (bez laktozy)

200 g
29,95 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027
4.9
z 157 opinii
ARLA Ser dojrzewający Havarti D.O.P. z jalapenio 150 g

ARLA

Ser dojrzewający Havarti D.O.P. z jalapenio

150 g
66,60 zł/kg
Cena promocyjna9,99 zł
11,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
4.9
z 115 opinii
ARLA Serek kremowy naturalny bez laktozy 200 g

ARLA

Serek kremowy naturalny bez laktozy

200 g
25,95 zł/kg
Cena promocyjna5,19 zł
5,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027
4.9
z 47 opinii
ARLA Protein Pudding proteinowy o smaku słonego karmelu (bez laktozy) 200 g

ARLA Protein

Pudding proteinowy o smaku słonego karmelu (bez laktozy)

200 g
36,45 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 49 opinii
ARLA Serek kremowy naturalny 200 g

ARLA

Serek kremowy naturalny

200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-06-2027
5.0
z 48 opinii
ARLA Serek kremowy czosnek i przyprawy bez laktozy 200 g

ARLA

Serek kremowy czosnek i przyprawy bez laktozy

200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2027
4.9
z 97 opinii
ARLA Ser Port Salut 150 g

ARLA

Ser Port Salut

150 g
76,60 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
4.9
z 12 opinii
ARLA Ser Cheddar (plastry) 150 g

ARLA

Ser Cheddar (plastry)

150 g
72,60 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-12-2026
4.8
z 9 opinii
ARLA Protein Delite Ser wysokobiałkowy (plastry) 150 g

ARLA Protein

Delite Ser wysokobiałkowy (plastry)

150 g
71,27 zł/kg
Cena10,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
5.0
z 2 opinii
ARLA Protein Food to Go Napój mleczny o smaku czekoladowo-karmelowym 500 ml

ARLA Protein

Food to Go Napój mleczny o smaku czekoladowo-karmelowym

500 ml
21,98 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-03-2027
ARLA Protein Milkshake Chocolate Brownie 200 ml

ARLA Protein

Milkshake Chocolate Brownie

200 ml
34,95 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store