Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
JAN NIEZBĘDNY Ściereczki nasączane do mebli 30 szt
Ściereczki nasączane do mebli - JAN NIEZBĘDNY. Skutecznie zadbają o twoje meble.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

JAN NIEZBĘDNY Ściereczki nasączane do mebli 30 szt

1 szt
JAN NIEZBĘDNY

Cena0,00 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Ściereczki nasączane do mebli doskonale sprawdzą się podczas systematycznego sprzątania nie tylko ułatwiając usuwanie kurzu, ale i chroniąc powierzchnie szaf czy regałów.

Produkt wykonany z delikatnych włókiem cechuje się miękkością i delikatnością, a dzięki nasączeniu woskiem pszczelim dodatkowo pielęgnuje powierzchnię mebli. Ściereczki tworzą też warstwę ochronną, dzięki której kurz nie przylega tak łatwo, a meble dłużej pozostają czyste.

Ściereczki do mebli Jan Niezbędny to rewelacyjny sposób na skuteczne sprzątanie z ochroną delikatnych laminatów i politur.

Cechy

z dodatkiem wosku pszczelego

duży rozmiar 20 x 25 cm


JAN NIEZBĘDNY Ściereczki nasączane do mebli 30 szt


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
0.00 kJ
0.0%
Wartość energetyczna (kcal)
0.00 kcal
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
SARANTIS
Marka:
JAN NIEZBĘDNY
EAN:
5900536273730
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
JAN NIEZBĘDNY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SARANTIS
EAN:
5900536273730

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: po wyjęciu ściereczki zakleić opakowanie zabezpieczające zawartość przed wyschnięciem. Przed użyciem wypróbować działanie ściereczki na małym, niewidocznym miejscu. Nie stosować na niezabezpieczonym drewnie.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres producenta

Sarantis Polska S.A. ul. Puławska 42c 05-500 Piaseczno


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Chronić przed dziećmi. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć dużą ilością wody. Nie używać do higieny osobistej. Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Nie wrzucać do WC. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.


Informacje producenta

Marka

Jan Niezbędny


Marka standaryzowana

MarkaJan Niezbędny

Opis produktu

Ściereczki nasączane Jan Niezbędny doskonale usuwają kurz i brud nie pozostawiając smug. Dzięki zawartości wosku pszczelego tworzą na czyszczonej powierzchni barierę ochronną oraz nadają jej połysk.

Produkty z kategorii

4.8
z 7279 opinii

20% taniej

FRISCO FRESH Marchew luz (800g-1200g) 750 g

FRISCO FRESH

Marchew luz (800g-1200g)

~750 g
2,65 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna1,99 zł
2,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 2377 opinii

29% taniej

WYBIEGANE KURY Jaja kurze z wolnego wybiegu (rozmiar L) - 10 szt. 1 szt

WYBIEGANE KURY

Jaja kurze z wolnego wybiegu (rozmiar L) - 10 szt.

1 szt
Cena promocyjna9,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.8
z 3828 opinii

26% taniej

FRISCO FRESH Ogórki krótkie 2-4 szt. (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Ogórki krótkie 2-4 szt. (480g-720g)

~600 g
6,48 zł/kg
Cena promocyjna2,89 zł
3,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 4152 opinii

21% taniej

FRISCO FRESH Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g)

~500 g
10,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 2487 opinii

35% taniej

FRISCO FRESH Brokuł 500 g

FRISCO FRESH

Brokuł

500 g
11,98 zł/kg
Cena promocyjna3,89 zł
5,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 2598 opinii

24% taniej

FRISCO FRESH Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g) 250 g

FRISCO FRESH

Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g)

~250 g
13,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,49 zł
4,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 1732 opinii

43% taniej

FRISCO FRESH Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g)

~1 kg
8,69 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,69 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 2023 opinii
DOLINA DOBRA Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów 200 g

DOLINA DOBRA

Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów

200 g
28,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 1262 opinii

23% taniej

KUJAWSKI Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia 1 l

KUJAWSKI

Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia

1 l
5,99 zł/l
Cena promocyjna5,99 zł
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
5.0
z 573 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany woda źródlana 9 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany woda źródlana

9 l
1,93 zł/l
Cena17,34 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2027
5.0
z 416 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana 9 l

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana

9 l
1,33 zł/l
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,34 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
4.9
z 370 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,74 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 575 opinii

43% taniej

FOXY Mega Chusteczki higieniczne w kartoniku 200 szt. 1 szt

FOXY Mega

Chusteczki higieniczne w kartoniku 200 szt.

1 szt
Cena promocyjna3,99 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 1604 opinii

23% taniej

FRISCO FRESH Cebula czerwona 3-7 szt. (520g-780g) 650 g

FRISCO FRESH

Cebula czerwona 3-7 szt. (520g-780g)

~650 g
4,14 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,69 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 988 opinii

18% taniej

FRISCO FRESH Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g)

~1 kg
9,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,49 zł
11,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 459 opinii
MUTTI Pomidory drobno krojone (bez skórki) 400 g

MUTTI

Pomidory drobno krojone (bez skórki)

400 g
12,47 zł/kg
5,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 387 opinii

26% taniej

REGINA Super Long Najdłuższy ręcznik papierowy 1 szt

REGINA Super Long

Najdłuższy ręcznik papierowy

1 szt
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
12,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2031
4.9
z 410 opinii
COCA-COLA ZERO Napój gazowany 1.5 l

COCA-COLA ZERO

Napój gazowany

1.5 l
4,33 zł/l
4,56 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
4.9
z 2047 opinii

17% taniej

FRISCO FRESH Por 250 g

FRISCO FRESH

Por

250 g
11,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,89 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 2010 opinii

39% taniej

INDYKPOL Mięso mielone na kotlety z indyka 500 g

INDYKPOL

Mięso mielone na kotlety z indyka

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
4.9
z 1782 opinii
DOLINA DOBRA Mięso mielone z łopatki wieprzowej 400 g

DOLINA DOBRA

Mięso mielone z łopatki wieprzowej

400 g
32,48 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
5.0
z 234 opinii
ŁACIATE Mleko UHT bez laktozy 1,5 % 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT bez laktozy 1,5 %

1 l
4,39 zł/l
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 15-03-2027
5.0
z 374 opinii
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 700 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

700 g
11,41 zł/kg
9,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2029
5.0
z 450 opinii
ŁACIATA Śmietanka UHT 30% 250 ml

ŁACIATA

Śmietanka UHT 30%

250 ml
18,76 zł/l
Cena promocyjna4,69 zł
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
4.9
z 613 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Szynka drobiowa - plastry 100 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Szynka drobiowa - plastry

100 g
57,90 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
5.0
z 426 opinii
COCA-COLA Napój gazowany 1.5 l

COCA-COLA

Napój gazowany

1.5 l
4,79 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
4.7
z 1984 opinii

16% taniej

FRISCO FRESH Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone (400g-600g)

~500 g
11,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,09 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 722 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 355 opinii
MOLA WHITE Bawełniana biel papier toaletowy biały, 8 rolek 1 szt

MOLA WHITE

Bawełniana biel papier toaletowy biały, 8 rolek

1 szt
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-07-2031
5.0
z 316 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna gorzka 64% 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna gorzka 64%

90 g
77,67 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
4.9
z 766 opinii
MORLINY Boczek w słupkach 130 g

MORLINY

Boczek w słupkach

130 g
42,23 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2026
5.0
z 347 opinii
ALMETTE Serek twarogowy śmietankowy 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy śmietankowy

150 g
39,93 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2026
4.9
z 569 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive Kabanosy drobiowe bezglutenowe 105 g

TARCZYŃSKI Exclusive

Kabanosy drobiowe bezglutenowe

105 g
57,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.9
z 578 opinii
INDYKPOL Samo dobro Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka 400 g

INDYKPOL Samo dobro

Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka

400 g
33,73 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,49 zł
14,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
5.0
z 308 opinii
MELISSA Primo Gusto Pomidory krojone bez skórki 400 g

MELISSA Primo Gusto

Pomidory krojone bez skórki

400 g
11,22 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.6
z 362 opinii
FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Banany BIO kiść (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
9,35 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 316 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 5 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

5 l
1,32 zł/l
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
4.9
z 177 opinii

16% taniej

CIOFFI Ser Burrata 100 g

CIOFFI

Ser Burrata

100 g
69,90 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
8,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
5.0
z 268 opinii

16% taniej

BONDUELLE Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca) 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca)

340 g
14,97 zł/kg
Cena promocyjna5,09 zł
6,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 258 opinii
OSM ŁOWICZ Ser Mascarpone 250 g

OSM ŁOWICZ

Ser Mascarpone

250 g
25,96 zł/kg
Cena promocyjna6,49 zł
7,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.9
z 672 opinii
DOLINA DOBRA Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów 160 g

DOLINA DOBRA

Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów

160 g
37,44 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
5.0
z 122 opinii
APETINA Ser Mozzarella tarty 200 g

APETINA

Ser Mozzarella tarty

200 g
34,95 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2027
4.8
z 944 opinii

17% taniej

FRISCO FRESH Seler naciowy 300 g

FRISCO FRESH

Seler naciowy

300 g
15,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,79 zł
5,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 231 opinii
JAN NIEZBĘDNY Magnum Worki na śmieci z taśmą 35l 15 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY Magnum

Worki na śmieci z taśmą 35l 15 szt.

1 szt
Cena promocyjna6,99 zł
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-07-2031
4.9
z 139 opinii
CASTELLI Ser Parmigiano Reggiano (tarty) 40 g

CASTELLI

Ser Parmigiano Reggiano (tarty)

40 g
187,25 zł/kg
Cena promocyjna7,49 zł
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2026
4.9
z 171 opinii
PEPSI-COLA ZERO CUKRU Napój gazowany bez cukru 1.5 l

PEPSI-COLA ZERO CUKRU

Napój gazowany bez cukru

1.5 l
4,19 zł/l
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 965 opinii
FRISCO FRESH Kalarepa 200 g

FRISCO FRESH

Kalarepa

200 g
13,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,79 zł
3,19 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 1958 opinii

43% taniej

KRAKUS. Szynka eksportowa 120 g

KRAKUS.

Szynka eksportowa

120 g
29,08 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,49 zł
6,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
5.0
z 565 opinii
KERRYGOLD Tradycyjne irlandzkie masło naturalne 200 g

KERRYGOLD

Tradycyjne irlandzkie masło naturalne

200 g
41,45 zł/kg
8,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-12-2026
5.0
z 196 opinii
ALPRO Barista Napój owsiany 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiany

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
5.0
z 439 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 9 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

9 l
1,93 zł/l
Cena17,34 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-07-2027
4.8
z 342 opinii

23% taniej

FRISCO FRESH Marakuja ciemna 45 g

FRISCO FRESH

Marakuja ciemna

45 g
59,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,69 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 679 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 2% 500 ml

ŁACIATE

Mleko UHT 2%

500 ml
4,58 zł/l
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
5.0
z 234 opinii
WEDEL Wafle torcikowe mini orzechowe 160 g

WEDEL

Wafle torcikowe mini orzechowe

160 g
37,44 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
5.0
z 243 opinii
LUBELLA Makaron spaghetti 400 g

LUBELLA

Makaron spaghetti

400 g
9,72 zł/kg
4,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029
4.7
z 357 opinii
FRISCO FRESH Kiwi sztuka 80 g

FRISCO FRESH

Kiwi sztuka

80 g
23,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna1,89 zł
2,19 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 286 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty naturalny 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty naturalny

135 g
27,33 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2026
4.9
z 235 opinii
ROLNIK Koncentrat pomidorowy 30% 190 ml

ROLNIK

Koncentrat pomidorowy 30%

190 ml
10,47 zł/l
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-05-2028
5.0
z 169 opinii
APETINA Ser tarty Cheddar z Mozarellą 200 g

APETINA

Ser tarty Cheddar z Mozarellą

200 g
39,95 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
5.0
z 508 opinii
WINIARY Majonez dekoracyjny 400 ml

WINIARY

Majonez dekoracyjny

400 ml
22,47 zł/l
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027

Produkty marki JAN NIEZBĘDNY

4.9
z 231 opinii
JAN NIEZBĘDNY Magnum Worki na śmieci z taśmą 35l 15 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY Magnum

Worki na śmieci z taśmą 35l 15 szt.

1 szt
Cena promocyjna6,99 zł
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-07-2031
4.9
z 212 opinii
JAN NIEZBĘDNY Zmywak kuchenny 10 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY

Zmywak kuchenny 10 szt.

1 szt
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2031
4.9
z 225 opinii
JAN NIEZBĘDNY Zmywak kuchenny 5 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY

Zmywak kuchenny 5 szt.

1 szt
3,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-07-2031
4.9
z 160 opinii
JAN NIEZBĘDNY Easy-Pack Worki na śmieci 60l 20 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY Easy-Pack

Worki na śmieci 60l 20 szt.

1 szt
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2031
5.0
z 159 opinii
JAN NIEZBĘDNY Easy-Pack Worki na śmieci 35l 30 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY Easy-Pack

Worki na śmieci 35l 30 szt.

1 szt
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2031
4.9
z 129 opinii
JAN NIEZBĘDNY Folia aluminiowa 20m 1 szt

JAN NIEZBĘDNY

Folia aluminiowa 20m

1 szt
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2031
4.9
z 47 opinii
JAN NIEZBĘDNY Rękawiczki nitrylowe M 50 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY

Rękawiczki nitrylowe M 50 szt.

1 szt
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
29,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2031
5.0
z 45 opinii
JAN NIEZBĘDNY Magnum Worki na śmieci z taśmą 120l 8szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY Magnum

Worki na śmieci z taśmą 120l 8szt.

1 szt
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2031
5.0
z 94 opinii
JAN NIEZBĘDNY Ściereczki na rolce białe 50 szt 1 szt

JAN NIEZBĘDNY

Ściereczki na rolce białe 50 szt

1 szt
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 25-07-2031
5.0
z 38 opinii
JAN NIEZBĘDNY Folia do żywności Easy 20m 1 szt

JAN NIEZBĘDNY

Folia do żywności Easy 20m

1 szt
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2031
4.9
z 22 opinii
JAN NIEZBĘDNY Ściereczki z mikrofibry zestaw 4szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY

Ściereczki z mikrofibry zestaw 4szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2031
4.9
z 23 opinii
JAN NIEZBĘDNY Easy-Pack Worki na śmieci 120l 15 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY Easy-Pack

Worki na śmieci 120l 15 szt.

1 szt
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2031
4.9
z 16 opinii

15% taniej

JAN NIEZBĘDNY Folia aluminiowa 50 m 1 szt

JAN NIEZBĘDNY

Folia aluminiowa 50 m

1 szt
Cena promocyjna26,99 zł
31,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2031
Nowość
JAN NIEZBĘDNY Magnum Flex Worki na śmieci z taśmą Odor Control 60l 1 szt

JAN NIEZBĘDNY

Magnum Flex Worki na śmieci z taśmą Odor Control 60l

1 szt
9,55 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
9,55 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2054
Nowość
JAN NIEZBĘDNY Magnum Flex Worki na śmieci z taśmą Odor Control 35l 1 szt

JAN NIEZBĘDNY

Magnum Flex Worki na śmieci z taśmą Odor Control 35l

1 szt
8,75 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
8,75 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2054
5.0
z 325 opinii
JAN NIEZBĘDNY Magnum Worki na śmieci z taśmą 60l 10 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY Magnum

Worki na śmieci z taśmą 60l 10 szt.

1 szt
friscontowa cena
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-06-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store