Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt smakowy
Ze zbożami
BAKOMA 7 zbóż Jogurt z truskawkami i ziarnami zbóż
Jogurt z truskawkami i ziarnami - Bakoma. Truskawkowy jogurt z mieszanką 7 zbóż.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 51 opinii

BAKOMA 7 zbóż Jogurt z truskawkami i ziarnami zbóż

140 g
BAKOMA

Cena3,39 zł
24,21 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Jogurt truskawkowy z ziarnami zbóż Bakoma to unikalna kompozycja 7 zbóż: pszenicy, jęczmienia, żyta, ryżu, owsa, gryki i prosa w towarzystwie pysznej truskawki. To lekka przekąska na każdą porę dnia. Porcja jogurtu truskawkowego z ziarnami zbóż to zdrowa sytość w żołądku. Zawarty w produkcie błonnnik wspomaga układ trawienny i wspaniale smakuje!

Cechy

prosty skład

pszenica, jęczmień, żyto, owies, ryż, gryka, proso


BAKOMA 7 zbóż Jogurt z truskawkami i ziarnami zbóż


Produkt dostępny
Data przydatności: 24.10.2026
Dostępne warianty
BAKOMA 7 zbóż Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
379.00 kJ
4.5%
Wartość energetyczna (kcal)
90.00 kcal
4.5%
Tłuszcz (g)
2.20 g
3.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.80 g
9.0%
Węglowodany (g)
14.70 g
5.7%
w tym cukry (g)
12.60 g
14.0%
Błonnik (g)
0.70 g
Białko (g)
2.50 g
5.0%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
24,21 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
140 g
Dostawca:
BAKOMA
Marka:
BAKOMA
EAN:
5900197012907
Cena za kg:
24,21 zł/kg
Waga:
140 g
Marka:
BAKOMA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BAKOMA
EAN:
5900197012907

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Należy spożyć do: data i nr partii na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Połczyńska 97A, 01-303 Warszawa


Adres producenta

BAKOMA Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97A, 01-303 Warszawa Infolinia 801 340 600 www.bakoma.pl Zakład Produkcyjny: Elżbietów 48 96-516 Szymanów


Informacje producenta

Marka

Bakoma


Marka standaryzowana

MarkaBakoma

Podmarka

Podmarka 7 zbóż


Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Produkty z kategorii Ze zbożami

5.0
z 4 opinii
FANTASIA Jogurt grecki z granolą z maliną i białą czekoladą 100 g

FANTASIA

Jogurt grecki z granolą z maliną i białą czekoladą

100 g
20,90 zł/kg
2,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
5.0
z 2 opinii
ACTIVIA Jogurt naturalny orzech włoski i owies z błonnikiem i probiotykami 165 g

ACTIVIA

Jogurt naturalny orzech włoski i owies z błonnikiem i probiotykami

165 g
25,39 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
ACTIVIA Jogurt naturalny ze zbożami błonnikiem i probiotykami 165 g

ACTIVIA

Jogurt naturalny ze zbożami błonnikiem i probiotykami

165 g
25,39 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.9
z 73 opinii
BAKOMA Jogurt kremowy z malinami i granolą 230 g

BAKOMA

Jogurt kremowy z malinami i granolą

230 g
28,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
4.9
z 60 opinii
BAKOMA Jogurt kremowy z brzoskwiniami i granolą 230 g

BAKOMA

Jogurt kremowy z brzoskwiniami i granolą

230 g
28,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
4.8
z 39 opinii
POLMLEK Jogurt z jeżyną z musli kokosowym 210 g

POLMLEK

Jogurt z jeżyną z musli kokosowym

210 g
24,24 zł/kg
Cena5,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.9
z 12 opinii
POLMLEK Jogurt truskawkowy z musli kokosowym 210 g

POLMLEK

Jogurt truskawkowy z musli kokosowym

210 g
24,24 zł/kg
Cena5,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
4.9
z 41 opinii
POLMLEK Jogurt malinowy z musli kokosowym 210 g

POLMLEK

Jogurt malinowy z musli kokosowym

210 g
24,24 zł/kg
Cena5,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
5.0
z 51 opinii
BAKOMA 7 zbóż Jogurt z truskawkami i ziarnami zbóż 140 g

BAKOMA 7 zbóż

Jogurt z truskawkami i ziarnami zbóż

140 g
24,21 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.9
z 41 opinii
BAKOMA 7 zbóż Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż 140 g

BAKOMA 7 zbóż

Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż

140 g
24,21 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
5.0
z 61 opinii
BAKOMA 7 zbóż Jogurt ze śliwkami i ziarnami zbóż 140 g

BAKOMA 7 zbóż

Jogurt ze śliwkami i ziarnami zbóż

140 g
24,21 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
Nowość
YoPro Mix&Crunch Jogurt typu skyr z granolą z malinami i daktylami 132 g

YoPro

Mix&Crunch Jogurt typu skyr z granolą z malinami i daktylami

132 g
47,65 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
Nowość
YoPro Mix&Crunch Jogurt typu skyr z granolą z orzechami 132 g

YoPro

Mix&Crunch Jogurt typu skyr z granolą z orzechami

132 g
47,65 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
5.0
z 1 opinii
ACTIVIA Jogurt naturalny ze zbożami błonnikiem i probiotykami 400 g

ACTIVIA

Jogurt naturalny ze zbożami błonnikiem i probiotykami

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026

Produkty marki BAKOMA

4.9
z 267 opinii
BAKOMA Śmietanka kremówka 30% 200 g

BAKOMA

Śmietanka kremówka 30%

200 g
24,45 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 254 opinii
BAKOMA Jogurt typu greckiego 170 g

BAKOMA

Jogurt typu greckiego

170 g
19,94 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
5.0
z 40 opinii
BAKOMA Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku waniliowym bez dodatku cukru 150 g

BAKOMA

Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku waniliowym bez dodatku cukru

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
4.9
z 45 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.9
z 50 opinii
BAKOMA Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku jagody bez dodatku cukru 150 g

BAKOMA

Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku jagody bez dodatku cukru

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.8
z 36 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego z tapioką o smaku maliny 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego z tapioką o smaku maliny

150 g
27,27 zł/kg
Cena4,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
4.9
z 25 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego o smaku malina truskawka 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego o smaku malina truskawka

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 43 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego z chia o smaku mango banan 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego z chia o smaku mango banan

150 g
27,27 zł/kg
Cena4,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.9
z 104 opinii
BAKOMA Jogurt z wiśniami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z wiśniami BIO

140 g
20,64 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.9
z 112 opinii
BAKOMA Jogurt z truskawkami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z truskawkami BIO

140 g
20,64 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
5.0
z 140 opinii
BAKOMA Jogurt naturalny BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt naturalny BIO

140 g
18,50 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
4.9
z 111 opinii
BAKOMA Jogurt z jagodami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z jagodami BIO

140 g
20,64 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
5.0
z 134 opinii
BAKOMA Jogurt z morelami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z morelami BIO

140 g
20,64 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
4.9
z 175 opinii
BAKOMA Jogurt naturalny gęsty 370 g

BAKOMA

Jogurt naturalny gęsty

370 g
11,59 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
4.9
z 216 opinii
BAKOMA Jogurt naturalny gęsty 150 g

BAKOMA

Jogurt naturalny gęsty

150 g
15,93 zł/kg
Cena2,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 73 opinii
BAKOMA Jogurt kremowy z malinami i granolą 230 g

BAKOMA

Jogurt kremowy z malinami i granolą

230 g
28,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store