Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt naturalny
Grecki, bałkański i skyr
BAKOMA Jogurt typu greckiego
Jogurt naturalny grecki - Bakoma
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 253 opinii

BAKOMA Jogurt typu greckiego

170 g
BAKOMA

Cena3,39 zł
19,94 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Naturalny jogurt grecki Bakoma umili Twoje śniadania i sprawi, że nawet szybka przekąska będzie zdrowa, smaczna i niebanalna. Ma kremową konsystencję i jest niezwykle lekki. Zawiera niewielką ilość kalorii i tłuszczu, co spodoba się osobom dbającym o codzienne menu i odżywiającym się świadomie. Użyj go podczas leniwych śniadań, wyczarowując wytrwane lub słodkie kombinacje, dodające Ci energii na cały dzień. Wypróbuj naturalny jogurt grecki Bakoma nie tylko z owocami, ale i musli, miodem, dżemem czy warzywami i mięsem. Odżywiaj się świadomie i zdrowo dając organizmowi to, co najlepsze z natury!


Cechy

prosty skład

3 składniki: mleko, śmietanka, żywe kultury bakterii

firma polska


BAKOMA Jogurt typu greckiego


Produkt dostępny
Data przydatności: 18.10.2026
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
417.00 kJ
5.0%
Wartość energetyczna (kcal)
100.00 kcal
5.0%
Tłuszcz (g)
7.50 g
10.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
4.50 g
22.5%
Węglowodany (g)
4.70 g
1.8%
w tym cukry (g)
4.70 g
5.2%
Białko (g)
3.50 g
7.0%
Sól (g)
0.12 g
2.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
253 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny, gęsty.
27.08.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry, sprawdzony produkt
30.01.2026
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Standard, zawsze dobry!
22.01.2026
0
0
Kazimiera
zweryfikowano
Zgłaszam
wedug mnie to najlepszy jogurt grecki
28.11.2025
0
0
Róża
zweryfikowano
Zgłaszam
Jestem bardzo zadowolona. Zakupy robiłam pierwszy raz i już wiem że będę powtarzać je często. Dostawa na czas porządnie zapakowana. Bardzo miły Pan dostarczający produkty. Polecam. Roza
14.11.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra jakość
28.10.2025
0
0
Kazimiera
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszny jogurt,gęsty jak deser
19.06.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Gęsty, świetny do truskawek zamiast śmietany
06.06.2025
0
0
Kazimiera
zweryfikowano
Zgłaszam
najbardziej gęsty jogurt i pyszny smak
14.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
19,94 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
170 g
Dostawca:
BAKOMA
Marka:
BAKOMA
EAN:
5900197013065
Cena za kg:
19,94 zł/kg
Waga:
170 g
Marka:
BAKOMA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BAKOMA
EAN:
5900197013065

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Należy spożyć do: data i nr partii na wieczku. Przechowywać w temp.: od +2 °C do +6 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Połczyńska 97A 01-303 Warszawa


Adres producenta

BAKOMA Sp. z o.o., ul. Połczyńska 97A 01-303 Warszawa Infolinia 801 340 600 www.bakoma.pl Zakład Produkcyjny: Elżbietów 48, 96-516 Szymanów


Informacje producenta

Marka

Bakoma


Marka standaryzowana

MarkaBakoma

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Opis produktu

Doskonała baza do sosów i dipów. Gęsta i kremowa konsystencja.


O producencie

Firma polska

Produkty z kategorii Grecki, bałkański i skyr

4.9
z 14 opinii

16% taniej

EKO ŁUKTA Jogurt naturalny typ grecki BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Jogurt naturalny typ grecki BIO

200 g
22,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
5.0
z 701 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego naturalny

150 g
21,93 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
5.0
z 488 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 450 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego naturalny

450 g
18,42 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
5.0
z 5 opinii
POLMLEK Jogurt Skyr typu islandzkiego naturalny 150 g

POLMLEK

Jogurt Skyr typu islandzkiego naturalny

150 g
19,93 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 248 opinii
GREEK STYLE Jogurt naturalny typu greckiego (tł. 10%) 340 g

GREEK STYLE

Jogurt naturalny typu greckiego (tł. 10%)

340 g
15,26 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
5.0
z 124 opinii
GREEK STYLE Jogurt naturalny typu greckiego light 3% 340 g

GREEK STYLE

Jogurt naturalny typu greckiego light 3%

340 g
14,68 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 253 opinii
BAKOMA Jogurt typu greckiego 170 g

BAKOMA

Jogurt typu greckiego

170 g
19,94 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
4.9
z 395 opinii
KANKA Jogurt typu greckiego 400 g

KANKA

Jogurt typu greckiego

400 g
9,22 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.9
z 258 opinii
OSM ŁOWICZ Jogurt grecki 10% 400 g

OSM ŁOWICZ

Jogurt grecki 10%

400 g
9,22 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
5.0
z 237 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny typu greckiego 0% 150 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny typu greckiego 0%

150 g
18,60 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
5.0
z 307 opinii
MLEKOVITA Jogurt naturalny typu greckiego 400 g

MLEKOVITA

Jogurt naturalny typu greckiego

400 g
10,97 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
4.9
z 44 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.8
z 11 opinii
ŁACIATY Jogurt grecki naturalny 400 g

ŁACIATY

Jogurt grecki naturalny

400 g
14,22 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
5.0
z 90 opinii
KOLIOS Jogurt grecki 500 g

KOLIOS

Jogurt grecki

500 g
33,58 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
5.0
z 181 opinii
GREEK STYLE Jogurt naturalny typu greckiego 10% 180 g

GREEK STYLE

Jogurt naturalny typu greckiego 10%

180 g
18,83 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
ŁACIATY Jogurt pitny typu islandzkiego skyr naturalny 360 g

ŁACIATY

Jogurt pitny typu islandzkiego skyr naturalny

360 g
14,97 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
5.0
z 63 opinii
MALUTA Jogurt bałkański 340 g

MALUTA

Jogurt bałkański

340 g
15,56 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.9
z 21 opinii
EKO ŁUKTA Jogurt Skyr typu islandzkiego naturalny BIO 150 g

EKO ŁUKTA

Jogurt Skyr typu islandzkiego naturalny BIO

150 g
34,60 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.8
z 26 opinii
BAKOMA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego naturalny 300 g

BAKOMA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego naturalny

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
5.0
z 37 opinii
KOLIOS Jogurt grecki 10% tłuszczu BIO 150 g

KOLIOS

Jogurt grecki 10% tłuszczu BIO

150 g
54,60 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.9
z 17 opinii
KOLIOS Jogurt grecki proteinowy Hercules 200 g

KOLIOS

Jogurt grecki proteinowy Hercules

200 g
44,95 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026

Produkty marki BAKOMA

4.9
z 216 opinii
BAKOMA Jogurt naturalny gęsty 150 g

BAKOMA

Jogurt naturalny gęsty

150 g
15,93 zł/kg
Cena2,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.9
z 264 opinii
BAKOMA Śmietanka kremówka 30% 200 g

BAKOMA

Śmietanka kremówka 30%

200 g
24,45 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
4.9
z 24 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego o smaku malina truskawka 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego o smaku malina truskawka

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 48 opinii
BAKOMA Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku jagody bez dodatku cukru 150 g

BAKOMA

Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku jagody bez dodatku cukru

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.9
z 44 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.9
z 38 opinii
BAKOMA Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku waniliowym bez dodatku cukru 150 g

BAKOMA

Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku waniliowym bez dodatku cukru

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
4.9
z 42 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego z chia o smaku mango banan 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego z chia o smaku mango banan

150 g
27,27 zł/kg
Cena4,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.8
z 35 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego z tapioką o smaku maliny 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego z tapioką o smaku maliny

150 g
27,27 zł/kg
Cena4,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
4.9
z 106 opinii
BAKOMA Kefir naturalny 370 g

BAKOMA

Kefir naturalny

370 g
14,30 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
5.0
z 61 opinii
BAKOMA 7 zbóż Jogurt ze śliwkami i ziarnami zbóż 140 g

BAKOMA 7 zbóż

Jogurt ze śliwkami i ziarnami zbóż

140 g
24,21 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
5.0
z 51 opinii
BAKOMA 7 zbóż Jogurt z truskawkami i ziarnami zbóż 140 g

BAKOMA 7 zbóż

Jogurt z truskawkami i ziarnami zbóż

140 g
24,21 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.9
z 41 opinii
BAKOMA 7 zbóż Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż 140 g

BAKOMA 7 zbóż

Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż

140 g
24,21 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 60 opinii
BAKOMA Jogurt kremowy z brzoskwiniami i granolą 230 g

BAKOMA

Jogurt kremowy z brzoskwiniami i granolą

230 g
28,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 73 opinii
BAKOMA Jogurt kremowy z malinami i granolą 230 g

BAKOMA

Jogurt kremowy z malinami i granolą

230 g
28,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
5.0
z 65 opinii
BAKOMA Kremowy Jogurt kokosowo-migdałowy 150 g

BAKOMA Kremowy

Jogurt kokosowo-migdałowy

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.9
z 71 opinii
BAKOMA Kremowy Jogurt kawowy 140 g

BAKOMA Kremowy

Jogurt kawowy

140 g
28,50 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store