... Ładowanie ...
HOUSE OF ASIA Zestaw do sushi 1 szt
Dodaj do ulubionych

HOUSE OF ASIA Zestaw do sushi

Zestaw do sushi dla smakoszy

1 szt
Ważny do 30-03-2020
FriscoNowy, zapakowany
54,9949,99
za 1 sztukę
EAN: 5907599956372
Waga:1 szt
EAN:5907599956372
Jak przygotować Party z Sushi?
Zestaw sushi to doskonała okazja, aby zabłysnąć niezwykłymi umiejętnościami wśród znajomych. Mając do dyspozycji oryginalne produkty i przyprawy, łatwo i przyjemnie przygotujemy niebanalne przyjęcie w japońskim stylu dla siebie i przyjaciół.

Jak jeść sushi:
Sushi jemy pałeczkami lub po prostu palcami. Pomiędzy różnymi rodzajami sushi przegryzamy marynowanym imbirem. Każda osoba powinna mieć własną miseczkę z sosem sojowym, do której indywidualnie dodaje pastę Wasabi. Na zakończenie podajemy gorącą zupę Miso, która jest przejściem do dań gorących np. Tempury.
Miso - zastrzyk dobrej energii
Miso to słynna zupa samurajów. O esencjonalnym smaku i charakterystycznym aromacie. Jak jemy miso? Zalewając wodą jako zupę, jako gotową bazę sosów i marynatę do mięs.

Sushi jest proste!
Każdy może przygotować sushi. Jest ich tyle rodzajów, ilu kucharzy na świecie. Możesz eksperymentować ze wszystkimi dodatkami. Do odważnych Świat należy!
Ulotkę jak przygotować sushi znajdziesz w środku zestawu.

Zawartość zestawu:
  • Liście nori - służą do zawijania sushi.
  • Czarny sezam - najczęściej stosowany jako dekoracja i dodatek smakowy do sushi odwracanego (gdzie ryż jest na zewnątrz).
  • Sos do ryżu - odpowiednio skomponowany sos służy do doprawiania ryżu do sushi.
  • Ryż - specjalny ryż do przygotowania sushi. Idealny ze względu na swoją kleistość, która umożliwia formowanie i przygotowanie wszystkich odmian sushi.
  • Imbir w zalewie - jeden z głównych dodatków do sushi, odświeża podniebienie pozwalając delektować się kolejnym kawałkiem.
  • Wasabi w proszku - przyprawa do sushi i dań japońskich o mocnym smaku. Wystarczy minimalna ilość. Idealnie komponuje się z łagodnym smakiem ryżu i ryby. W połączeniu z sosem sojowym tworzy dip o unikalnym smaku i ostrości.
  • Mata bambusowa - niezbędna w przygotowaniu sushi.
  • 2 komplety pałeczek.
Sushi to łatwy sposób na odbycie podróży kulinarnej do Japonii!