Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Wino
Wino musujące
Białe
Wytrawne
JAUME SERRA Cava brut
Cava Brut - Jaume Serra. Pełne bąbelków tradycyjne wino musujące.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 167 opinii

JAUME SERRA Cava brut

białe wytrawne
wytrawne
JAUME SERRA
750 ml
zawartość alkoholu: 11,5%
Hiszpania
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena29,99 zł
39,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cava to słynne wino musujące, wytwarzane metodą tradycyjną tzw: "szampańską", przez co często określane jest jako hiszpański szampan. Nazwa "Cava" pochodzi od lokalnego słowa oznaczającego piwnicę, w której przechowuje się wino. Wino pochodzi z winnicy Jaume Serra, usytuowanej na szczycie stoku nieopodal Barcelony, gdzie winiarskie rzemiosło kultywowane jest od 1943 roku. Wytrawna Cava charakteryzuje się delikatnym smakiem i pełnymi bąbelkami, które nabywa podczas podwójnej fermentacji metodą tradycyjną. W smaku i zapachu wyczuwalne są owoce cytrusowe, zielone jabłka oraz gruszki.

KRAJ POCHODZENIA: Hiszpania

KOLOR: Białe

SMAK: Wytrawne

RODZAJ: Musujące

SZCZEP: Cava

REGION: Katalonia

PRODUCENT: J. Garcia Carrion S.A.

ALKOHOL: 11,5%

POJEMNOŚĆ: 750 ml

TEMPERATURA SERWOWANIA: 8-10°C

POLECAMY DO: Aperitif


JAUME SERRA Cava brut


Produkt dostępny
Data przydatności: 26.08.2031
Dostępne warianty
JAUME SERRA Cava Semi Seco
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
283.00 kJ
3.4%
Wartość energetyczna (kcal)
68.00 kcal
3.4%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
0.70 g
0.3%
w tym cukry (g)
0.70 g
0.8%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Błonnik (g)
0.00 g
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
167 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra cava
30.04.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo przyjemne wino, najlepsze wtym przedziale cenowym
10.05.2025
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
25.10.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkt zgodny z opisem.
24.09.2024
0
0
Vladyslava
zweryfikowano
Zgłaszam
🔥🔥🔥🔥🔥
03.06.2024
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Uwielbiam
01.03.2024
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Przyjemny aromat i smak. W moim guście. Wino wytrawne ale nie kwasne.
15.01.2024
0
0
Maryla
zweryfikowano
Zgłaszam
Efektowne opakowanie
14.01.2024
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Super cava w super cenie, polecam
25.12.2023
1
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię wytrawne musujące
15.12.2023
0
0
Adriana
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre wino w świetnej cenie!
12.12.2023
1
0
zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Fantastyczny stosunek pyszności, jakości do ceny.
22.08.2023
0
1
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre wino musujące. Schłodzone, smakuje wyśmienicie. Idealne na celebracje :-)
20.08.2023
0
1
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra cena. dobra jakość.
09.08.2023
1
0
Alejandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobrze
05.08.2023
0
1
Igor
zweryfikowano
Zgłaszam
wszystkie 3 aspekty - na 5 gwiazdek
27.07.2023
0
1
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre wino musujące
21.07.2023
0
1
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealne
12.05.2023
0
1
Alejandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobrze
24.12.2022
0
1
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Przywieziony zmrożony, dobrze opakowany - w sam raz na powitalnego drinka :)
17.12.2022
0
1

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
39,99 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
JAUME SERRA
EAN:
8411277205654
Cena za kg:
39,99 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
JAUME SERRA
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
8411277205654

Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

Winogrona, cukier, konserwant (siarczyny), regulator kwasowości (kwas winowy)

Produkty z kategorii Białe

4.9
z 31 opinii
MASCHIO Prosecco 750 ml

MASCHIO

Prosecco

750 ml
39,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.9
z 37 opinii
MIONETTO Prosecco Brut 750 ml

MIONETTO

Prosecco Brut

750 ml
42,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena promocyjna31,99 zł
36,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
LAMIA Prosecco DOC 750 ml

LAMIA

Prosecco DOC

750 ml
43,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena32,99 zł
Do koszyka
5.0
z 69 opinii
MARTINI Prosecco DOC 750 ml

MARTINI

Prosecco DOC

750 ml
57,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena42,99 zł
Do koszyka
4.7
z 6 opinii
JACOB'S CREEK Chardonnay Pinot Noir 750 ml

JACOB'S CREEK

Chardonnay Pinot Noir

750 ml
39,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena promocyjna29,99 zł
34,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
BOTTEGA Millesimato Spumante Brut 750 ml

BOTTEGA

Millesimato Spumante Brut

750 ml
34,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena25,99 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
VILARNAU Cava Brut 750 ml

VILARNAU

Cava Brut

750 ml
39,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
SILTERRA Prosecco Brut DOC 750 ml

SILTERRA

Prosecco Brut DOC

750 ml
49,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena36,99 zł
Do koszyka
4.8
z 6 opinii
CAVIGNON La Collection Brut 750 ml

CAVIGNON

La Collection Brut

750 ml
37,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena promocyjna27,99 zł
28,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
MARTINI Brut 750 ml

MARTINI

Brut

750 ml
57,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena42,99 zł
Do koszyka
4.9
z 167 opinii
JAUME SERRA Cava brut 750 ml

JAUME SERRA

Cava brut

750 ml
39,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.9
z 13 opinii
CA DEL CINO Prosecco Frizante 750 ml

CA DEL CINO

Prosecco Frizante

750 ml
33,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena25,49 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
CA DEL CINO Prosecco Spumante 750 ml

CA DEL CINO

Prosecco Spumante

750 ml
33,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena25,49 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
CASA PECUNIA Prosecco DOC 750 ml

CASA PECUNIA

Prosecco DOC

750 ml
45,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena33,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
RIVE DELLA CHIESA Prosecco Brut DOC 750 ml

RIVE DELLA CHIESA

Prosecco Brut DOC

750 ml
79,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena59,99 zł
Do koszyka
RIVE DELLA CHIESA Prosecco Brut Frizzante 750 ml

RIVE DELLA CHIESA

Prosecco Brut Frizzante

750 ml
73,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena54,99 zł
Do koszyka
4.8
z 6 opinii
ALTO BARRICA Cava 750 ml

ALTO BARRICA

Cava

750 ml
49,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena36,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
FREIXENET Cordon Negro Cava 750 ml

FREIXENET

Cordon Negro Cava

750 ml
51,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena38,49 zł
Do koszyka
4.8
z 24 opinii
AMANTI Pinot Grigio 750 ml

AMANTI

Pinot Grigio

750 ml
39,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka
VINA ROMALE Cava Brut 750 ml

VINA ROMALE

Cava Brut

750 ml
66,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena49,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
TOSTI Notte di Bollicine Gran Cuvée Brut 750 ml

TOSTI

Notte di Bollicine Gran Cuvée Brut

750 ml
57,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena42,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
GIORDANO Prosecco Spumante DOC 750 ml

GIORDANO

Prosecco Spumante DOC

750 ml
49,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena37,49 zł
Do koszyka
4.3
z 3 opinii
LEONCE BOCQUET Cremant de Bourgogne 750 ml

LEONCE BOCQUET

Cremant de Bourgogne

750 ml
75,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena56,99 zł
Do koszyka
4.5
z 2 opinii
VALDO Prosecco Marca Oro Valdobbiadene DOCG 750 ml

VALDO

Prosecco Marca Oro Valdobbiadene DOCG

750 ml
66,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena49,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
VALDO Prosecco DOC Extra Dry 750 ml

VALDO

Prosecco DOC Extra Dry

750 ml
49,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena37,49 zł
Do koszyka
4.8
z 11 opinii
PROSECCO Treviso 750 ml

PROSECCO

Treviso

750 ml
55,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena41,49 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
CAVIGNON Sparkling Brut 750 ml

CAVIGNON

Sparkling Brut

750 ml
32,25 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena24,19 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
CASA PECUNIA Prosecco DOC 1.5 l

CASA PECUNIA

Prosecco DOC

1.5 l
48,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena73,49 zł
Do koszyka
4.6
z 10 opinii
FREIXENET Prosecco Extra Dry 750 ml

FREIXENET

Prosecco Extra Dry

750 ml
66,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena49,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
Chandon Brut 750 ml

Chandon

Brut

750 ml
119,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena89,99 zł
Do koszyka
4.0
z 3 opinii
CINZANO Prosecco Dry 750 ml

CINZANO

Prosecco Dry

750 ml
79,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena59,99 zł
Do koszyka
CINZANO Dry Edition 750 ml

CINZANO

Dry Edition

750 ml
66,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena49,99 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
CINZANO Pro-Spritz 750 ml

CINZANO

Pro-Spritz

750 ml
66,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena49,99 zł
Do koszyka
4.5
z 2 opinii
VALDO Paradise Spumante 750 ml

VALDO

Paradise Spumante

750 ml
59,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena44,49 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
FANTINEL The Independent Prosecco DOC 750 ml

FANTINEL

The Independent Prosecco DOC

750 ml
115,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena86,99 zł
Do koszyka
PASSIAMO Prosecco DOC 750 ml

PASSIAMO

Prosecco DOC

750 ml
58,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena43,99 zł
Do koszyka
VINI TONON Bianco Frizzante 750 ml

VINI TONON

Bianco Frizzante

750 ml
66,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena49,99 zł
Do koszyka
PROSECCO Brut 750 ml

PROSECCO

Brut

750 ml
51,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena38,49 zł
Do koszyka

Produkty marki JAUME SERRA

4.9
z 141 opinii
JAUME SERRA Cava Semi Seco 750 ml

JAUME SERRA

Cava Semi Seco

750 ml
39,99 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Cena29,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store