HORTEX
Mieszanka chińska mrożona
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Przygotowanie warzyw na patelnię:
1) Zamrożony produkt wsypać na patelnię.
2) Smażyć na tłuszczu na małym ogniu, aż do uzyskania pożądanej miękkości.
3) Przyprawić do smaku.
4) Można zmieszać z kawałkami smażonego mięsa lub podawać jako danie wegetariańskie.
poleca: Fundacja Klubu Szefów Kuchni
gotowe w ok. 15 min
Mieszanka chińska mrożona
Warzywa na patelnię klasyczne
Warzywa na patelnię Italian style mix
Warzywa na patelnię wok mix
Warzywa na patelnię ulubione
Warzywa na patelnię Mexican style mix
Warzywa na patelnię w koperkiem i pietruszką
Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim
Komosa ryżowa z warzywami
W stylu meksykańskim z ciecierzycą
Szpinak z sosem śmietankowym mrożony
Warzywa do piekarnika ziemniaki cukinia marchew
Warzywa do piekarnika kalafior fasola marchew
Zupa botwinka mrożona
Burgery ze szpinaku z bazylią mrożone
Burgery z kalafiora i brokuła mrożone
Paluszki warzywne
Kaszetka z jarmużem
Warzywa na patelnię po polsku
Warzywa na patelnię po meksykańsku
Warzywa na patelnię klasyczne
Warzywa na patelnię po hiszpańsku
Warzywa na patelnię po włosku
Warzywa na patelnię orientalne
Warzywne risotto z patelni
Warzywne Danie Chińskie z ryżem
Burgery z batata i marchewki mrożone
Falafel z cieciorki i kukurydzy
Kaszetka z zieloną fasolką
Mrożone warzywa do zapiekania z ziemniakami w plastrach
Zupa z fasolką szparagową żółtą mrożona
Danie gotowe chińskie
Danie gotowe meksykańskie
Bakłażany grillowane
Sałatka jarzynowa mrożona
Włoszczyzna paski mrożona
Fasolka zielona szparagowa mrożona
Kalafior mrożony
Zupa kalafiorowa z koperkiem mrożona
Na średnio rozgrzaną patelnię wlać 3-4 łyżki oleju. Zamrożony produkt wsypać na patelnię z rozgrzanym tłuszczem. Smażyć na małym ogniu przez 10-15 minut mieszając. Przyprawić do smaku według uznania. Można podawać z kawałkami smażonego mięsa lub jako danie jarskie.
Spożywać po obróbce termicznej.
Produkt głęboko mrożony. Chronić przed rozmrożeniem. Nie zamrażać powtórnie. Warunki przechowywania przez konsumenta: * -6°C - do 1 tygodnia ** -12°C - do 1 miesiąca *** -18°C - do daty podanej na opakowaniu
ul. Kard. St. Wyszyńskiego 52 88-320 Strzelno
Jedna porcja (150 g) dostarcza: 473 kJ 112 kcal 6%* w 100 g: 313 kJ/ 74 kcal * RWS - referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal)
Oerlemans Foods Polska Sp. z o.o., ul. Kard. St. Wyszyńskiego 52 88-320 Strzelno www.oerlemans-foods.pl
Oerlemans
Marka | Oerlemans |
Podmarka Kuchnia eksperta
Polecamy inne produkty! Oerlemans Kuchnia eksperta Brokuł Oerlemans Kuchnia eksperta Mieszanka europejska Oerlemans Kuchnia eksperta Zupa kalafiorowa z koperkiem Oerlemans, jako dbający o swoich konsumentów producent mrożonych warzyw i owoców, zgodnie z obowiązującymi praktykami produkcji, szczególną uwagę zwraca na jakość, przygotowanie i pakowanie swoich produktów. Dlatego, jeżeli mają Państwo jakieś uwagi czy pytania, prosimy o kontakt.
Przepisy eksperta Warzywa z ryżem po azjatycku Lista składników - masło - sos sojowy ciemny - przyprawy: sól, pieprz - bulion drobiowy w kostce Porcja dla 3 osób Zagotować 250 ml bulionu drobiowego. Na rozgrzaną patelnię z masłem wsypać mieszankę z ryżem i zalać przygotowanym bulionem. Gotować do chwili odparowania bulionu i uzyskania miękkiego ryżu, następnie wlać sos sojowy, wymieszać i doprawić.
pon. - pt. 7.00 - 22.00
sob. - niedz. 8.00 - 21.00