Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Musli, płatki, granole
Batony śniadaniowe
Zbożowe
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy z orzechami i migdałami
Sante Crunchy Baton orzechowo-migdałowy to smaczne źródło błonnika, witamin i mikroelementów.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 17 opinii

SANTE CRUNCHY Baton zbożowy z orzechami i migdałami

35 g
SANTE
Polska
1 szt.25 szt.

1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (8% taniej)
56,86 zł/kg
1,99 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (22% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Batony Crunchy to pełnowartościowa, energetyczna przekąska na każdy dzień.

Stworzone na bazie płatków owsianych z dodatkiem kaszy kukurydzianej podlane zostały pyszną polewą jogurtową lub aromatyczną czekoladą deserową.

Oprócz błonnika pokarmowego batony zbożowe Sante uzupełniają zapotrzebowanie organizmu na minerały i witaminy.

Sante Crunchy:

- źródło błonnika pokarmowego

- węglowodany złożone pochodzące zbóż

- biały cukier został zastąpiony cukrem trzcinowym

- źródło witamin i składników mineralnych pochodzących ze zbóż, orzechów i suszonych owoców, m.in. tiaminy, kwasu foliowego, miedzi i magnezu


SANTE CRUNCHY Baton zbożowy z orzechami i migdałami


Produkt dostępny
Data przydatności: 05.08.2027
Tagi
promocja
wegetariański
Powiązane promocje
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy z orzechami i migdałami 35 g
1,55 zł/szt. kupując 3 szt.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1956.00 kJ
23.3%
Wartość energetyczna (kcal)
468.00 kcal
23.4%
Tłuszcz (g)
23.00 g
32.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
4.30 g
21.5%
Węglowodany (g)
52.00 g
20.0%
w tym cukry (g)
22.00 g
24.4%
Błonnik (g)
4.70 g
Białko (g)
12.00 g
24.0%
Sól (g)
0.05 g
0.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
17 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
76%
4
24%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.10.2026
0
0
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
22.07.2026
0
0
Adrian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
06.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
19.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
24.11.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.10.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.09.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.09.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.09.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.09.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
44,29 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
35 g
Dostawca:
SANTE
Marka:
SANTE
EAN:
5900617015945
Cena za kg:
44,29 zł/kg
Waga:
35 g
Marka:
SANTE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SANTE
EAN:
5900617015945

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa, Polska


Adres producenta

Sante sp. z o.o., ul. Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa, Polska


Informacje producenta

Marka

Sante


Marka standaryzowana

MarkaSante

Podmarka

Podmarka Crunchy

Produkty z kategorii Zbożowe

5.0
z 40 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową 40 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową

40 g
38,75 zł/kg
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2027
4.8
z 17 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy z orzechami i migdałami 35 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy z orzechami i migdałami

35 g
44,29 zł/kg
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2027
5.0
z 31 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy CINI MINIS (cynamonowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy CINI MINIS (cynamonowy)

25 g
90,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 17 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy o sm. mlecznej krówki (bez dodatku cukru) 25 g

BAKALLAND

Baton zbożowy o sm. mlecznej krówki (bez dodatku cukru)

25 g
59,60 zł/kg
Frisco poleca
Cena1,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.8
z 27 opinii
NESTLÉ Baton kukurydziany CORN FLAKES (bezglutenowy) 22 g

NESTLÉ

Baton kukurydziany CORN FLAKES (bezglutenowy)

22 g
102,27 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 11 opinii
NESTLÉ FITNESS Baton zbożowy z czerwonymi owocami 23 g

NESTLÉ FITNESS

Baton zbożowy z czerwonymi owocami

23 g
93,48 zł/kg
2,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 28 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z ziarnami i miodem 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z ziarnami i miodem

40 g
52,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.8
z 10 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z truskawką i quinoa (bez dodatku cukru) 30 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z truskawką i quinoa (bez dodatku cukru)

30 g
71,67 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 4 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy (owsiany) z truskawkam 35 g

NESTLÉ

Baton zbożowy (owsiany) z truskawkam

35 g
76,86 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 25 opinii
DOBRA KALORIA Baton daktylowy jabłko & cynamon 35 g

DOBRA KALORIA

Baton daktylowy jabłko & cynamon

35 g
94,00 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2027
4.8
z 37 opinii
DOBRA KALORIA Baton daktylowy nerkowce & kokos 35 g

DOBRA KALORIA

Baton daktylowy nerkowce & kokos

35 g
91,14 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2027
4.7
z 10 opinii
BE RAW! Crispy Fruit Strawberry&Browni 40 g

BE RAW!

Crispy Fruit Strawberry&Browni

40 g
92,25 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 7 opinii
BE RAW! Crispy Fruit Cherry&Cocoa 40 g

BE RAW!

Crispy Fruit Cherry&Cocoa

40 g
92,25 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-04-2027
4.8
z 19 opinii
BE RAW! Crispy Fruit Mango&Marakuja 40 g

BE RAW!

Crispy Fruit Mango&Marakuja

40 g
92,25 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 2 opinii
CORNY Baton zbożowy z truskawkową polewą jogurtową (6 szt.) 150 g

CORNY

Baton zbożowy z truskawkową polewą jogurtową (6 szt.)

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-04-2027
5.0
z 7 opinii
CORNY Baton zbożowy z orzechami laskowymi - bez dodatku cukru (6 szt.) 120 g

CORNY

Baton zbożowy z orzechami laskowymi - bez dodatku cukru (6 szt.)

120 g
74,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2027
4.7
z 17 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z orzechami 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z orzechami

50 g
69,80 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
4.6
z 11 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z żurawiną 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z żurawiną

50 g
69,80 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-07-2027
4.8
z 8 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy (owsiany) z wiśniami 35 g

NESTLÉ

Baton zbożowy (owsiany) z wiśniami

35 g
88,29 zł/kg
Cena3,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Produkty marki SANTE

5.0
z 66 opinii
SANTE Soczewica czerwona 350 g

SANTE

Soczewica czerwona

350 g
14,26 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-06-2028
5.0
z 220 opinii
SANTE Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany 500 g

SANTE

Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany

500 g
9,98 zł/kg
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2027
4.9
z 49 opinii
SANTE Granola z brownie i wiśniami 300 g

SANTE

Granola z brownie i wiśniami

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2027
4.9
z 90 opinii
SANTE Płatki owsiane błyskawiczne (pełnoziarniste) 500 g

SANTE

Płatki owsiane błyskawiczne (pełnoziarniste)

500 g
7,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
5.0
z 67 opinii

15% taniej

SANTE Granola orzechowa 350 g

SANTE

Granola orzechowa

350 g
21,86 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,65 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2027
4.9
z 98 opinii
SANTE Płatki owsiane górskie extra (pełnoziarniste) 500 g

SANTE

Płatki owsiane górskie extra (pełnoziarniste)

500 g
7,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2027
5.0
z 31 opinii
SANTE Go on baton energy 45 g

SANTE

Go on baton energy

45 g
53,11 zł/kg
2,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027
5.0
z 40 opinii
SANTE Granola z orzechami i miodem 300 g

SANTE

Granola z orzechami i miodem

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2027
5.0
z 40 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową 40 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową

40 g
38,75 zł/kg
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2027
5.0
z 136 opinii
SANTE Pasta orzechowa SMOOTH (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa 500 g

SANTE

Pasta orzechowa SMOOTH (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 5 opinii
SANTE Go on Ciastko proteinowe o smaku brownie bez dodanego cukru 50� g

SANTE

Go on Ciastko proteinowe o smaku brownie bez dodanego cukru

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.8
z 37 opinii

15% taniej

SANTE GO ON! Baton proteinowy 33% słony karmel 50 g

SANTE GO ON!

Baton proteinowy 33% słony karmel

50 g
79,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2027
4.9
z 60 opinii
SANTE FIT Ciasteczka zbożowe z morelą bez cukru 10 szt. 300 g

SANTE FIT

Ciasteczka zbożowe z morelą bez cukru 10 szt.

300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2027
4.7
z 30 opinii

20% taniej

SANTE GO ON! Baton proteinowy 33% czekoladowy 50 g

SANTE GO ON!

Baton proteinowy 33% czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-05-2027
5.0
z 46 opinii
SANTE Musli tropikalne z daktylami, ananasem i papają 350 g

SANTE

Musli tropikalne z daktylami, ananasem i papają

350 g
19,57 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,85 zł
7,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2027
5.0
z 107 opinii
SANTE Otręby owsiane wysokobłonnikowe 200 g

SANTE

Otręby owsiane wysokobłonnikowe

200 g
17,95 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store