... Ładowanie ...
Kawa w kapsułkach - Nescafe Dolce Gusto Latte Macchiato
Dodaj do ulubionych

NESCAFÉ Dolce Gusto Latte Macchiato Kawa w kapsułkach 16 szt.

Palona kawa mielona i pełne mleko w proszku z cukrem.

194 g
Ważny do 30-04-2020
FriscoNowy, zapakowany
22,99
za 1 szt. / 194 g
118,51 / kg
EAN: 5011546498386
Cena za kg:118,51
Waga:194 g
EAN:5011546498386

Nescafé Dolce Gusto Latte Macchiato Kawa w kapsułkach to gotowa propozycja wyśmienitej kawy. Proponowana kawa to klasyczne włoskie latte macchiato, uwielbiane na całym świecie. Łączy w sobie intensywne espresso i delikatne mleko z puszystą pianką. W opakowaniu znajduje się osiem kapsułek po 17,8 g oraz osiem po 6,5 g.

Kawa Nescafé Dolce Gusto zachwyca smakiem, genialnym połączeniem składników. Posiada także delikatny, przyjemny aromat, który potęguje przyjemność picia kawy. Kawa przyrządzona z tych kapsułek zachwyca także niebanalnym wyglądem – można poczuć się jak w najlepszej kawiarni.

  • Doskonale pasuje do deserów
  • Ładnie komponuje się na każdym stole
  • Dedykowana jest do ekspresów do kawy


Odkryj NESCAFÉ® Dolce Gusto® Latte Macchiato, białą kawę we włoskim stylu. Gorące mleko, delikatna kawa i zmysłowa pianka w trzech wyraźnych warstwach - delektuj się kawą niczym z dobrej kawiarni w zaciszu własnego domu.

Kawa bardziej mleczna niż Cappuccino.

Najlepiej pić ją w szklance o pojemności ok 220ml.

"Wyśmienita! Bardzo smaczna kawa zarówno na początek, jak i koniec dnia. Mocna po zrobieniu, łagodna po wymieszaniu - ideał."

- Aldona

Delikatna mleczna kawa we włoskim stylu. Teraz idealne trójwarstwowe latte macchiato zrobisz we własnym domu.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Latte Macchiato zaparzysz dzięki dwóm kapsułom. W pierwszej ukryta jest mielona Arabica z południowo amerykańskiń upraw. W drugiej delikatnie słodzone mleko.

Zamknięta w hermetycznej kapsułce gwarantuje za każdym razem świeżość i pełnię aromatu.

Parzenie w ekspresie NESCAFÉ® Dolce Gusto® pod ciśnieniem 15 barów pozwala na uzyskanie niezwykłego aromatu oraz idealnych trzech warstw.

Opakowanie zawiera 16 kapsuł przeznaczonych do ekspresów NESCAFÉ® Dolce Gusto®, umożliwiających przygotowanie 8 kaw Latte Macchiato.

Spróbuj także innych warinatów: Latte Macchiato Vanilla oraz Latte Macchiato Caramel.