Segregatory

Segregatory biurowe - sztuka prawidłowej organizacji

Gdy prowadzisz firmę, przez Twoje biurko każdego dnia przewijają się dziesiątki, a nawet setki dokumentów. Wszystkie z nich muszą zostać odpowiednio pogrupowane - tak, aby dostęp do nich był możliwy w każdej chwili - nigdy przecież nie wiesz, czy za chwilę nie przyda Ci się faktura na zamówienie sprzed paru miesięcy.Porządek w papierach, a więc ich prawidłowa organizacja, to zatem podstawa w każdej firmie. Dlatego też warto zainwestować w segregatory na dokumenty, które znacznie usprawnią pracę Tobie i Twojej księgowej. Możesz wybierać spośród wielu modeli, różniących się kolorem i rozmiarem. Najpopularniejsze są segregatory A4 i A5, odpowiadające tym dwóm poszczególnym rozmiarom dokumentów.

Segregator A4 - w sam raz na notatki z zajęć

Warto mieć na uwadze, że segregatory nie są akcesoriami wykorzystywanymi wyłącznie w biurze. Kupują je także studenci, którzy z ich pomocą mogą bez problemu gromadzić i grupować notatki z zajęć audytoryjnych czy wykładów. Porządek w notatkach to przede wszystkim oszczędność czasu. Z segregatorami A5 nauka na kolokwia czy egzaminy staje się łatwiejsza i przyjemniejsza - zyskujesz łatwy dostęp do notatek z poszczególnych przedmiotów. Segregatory ułatwiają tym samym śledzenie Twoich osobistych wyników na poszczególnym etapie studiów.

Segregator na biurko czy segregator do szuflady?

Segregatory A4 postawisz na biurku lub włożysz do szuflady. Segregatory na biurko mogą być wykorzystywane do przechowywania najpotrzebniejszych tylko dokumentów, jak puste arkusze umów czy regulamin firmy. W segregatorach do szuflad możesz gromadzić na przykład dokumentacje zawierające wrażliwe dane pracowników. Szufladę możesz zamknąć na klucz, czym dodatkowo zwiększysz bezpieczeństwo prywatnych archiwów.

Segregatory plastikowe na dokumenty

W asortymencie sklepu Frisco dostępne są segregatory plastikowe z przegródkami lub tekturowe, pokryte ekologiczną folią polipropylenową o strukturze płótna. Otwór na grzbiecie segregatora tekturowego pozwala na jego bezpieczne wyciągnięcie z półki, bez potrzeby zdejmowania pozostałych.Ze względu na swoją praktyczną funkcję i stosunkowo niską cenę, segregatory cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Wielość modeli pozwala na grupowanie dokumentów wg koloru lub rozmiaru, jeszcze bardziej ułatwiając organizację. Sprawdź już dziś ofertę naszego sklepu, złóż zamówienie i odbierz je bez wychodzenia z domu.