Ważny do 30-12-2021
Ważny do 30-12-2021
Nie masz pomysłu na deser? Podpowiadamy: zrób kisiel owocowy. Możesz wybierać spośród calej gamy smaków: kisiel truskawkowy, malinowy, porzeczkowy, wiśniowy, brzoskwiniowy, jabłkowy - pyszności…
Przygotowany na bazie gotowego proszku kisiel, który wystarczy zalać wodą i energicznie wymieszać, ma wiele wartych uwagi zalet:
jest banalnie prosty do przygotowania
świetnie smakuje
stanowi rodzaj „ratunku” w chwili ochoty na coś słodkiego, a jednocześnie jest lżejszy niż pączek czy porcja ciastek z kremem.

Wreszcie, co też nie jest bez znaczenia dla oszczędnych, kisiel jest tani, więc możesz sobie na niego pozwolić nawet wówczas, gdy nadprogramowe wydatki nie są wskazane. Kisiel jest też dobrym pomysłem na przekąskę między posiłkami. Nie obciąży żołądka, a zaspokoi niewielki głód w momencie, gdy nie będziesz mieć warunków do przygotowania czegoś większego. Kisiel z torebki możesz zabrać ze sobą do pracy albo na wyjazd. W naszym sklepie znajdziesz kisiele znanych producentów, jak Dr Oetker, Delecta, Gellwe, Winiary, Amylon, w którego ofercie znajdziesz kisiel bezglutenowy. Niektóre z nich są wzbogacone kawałkami owoców albo witaminą C - wszystko to sprawia, że kisiel owocowy jest jeszcze lepszym pomysłem na przekąskę. Smacznego!