Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Z piekarni i cukierni
Świeże bagietki

Świeże bagietki

Wróć do Z piekarni i cukierni




4.7
z 219 opinii
GRZYBKI Bagietka 360 g

GRZYBKI

Bagietka

360 g
20,53 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,39 zł
Do koszyka

4.8
z 76 opinii
VINCENT Bagietka paryżanka 320 g

VINCENT

Bagietka paryżanka

320 g
37,47 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

4.8
z 54 opinii
VINCENT Bagietka na zakwasie 320 g

VINCENT

Bagietka na zakwasie

320 g
37,47 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

4.9
z 54 opinii
VINCENT Bagietka pełnoziarnista 320 g

VINCENT

Bagietka pełnoziarnista

320 g
37,47 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

4.9
z 149 opinii
INTER EUROPOL Półbagietka z nadzieniem czosnkowym 160 g

INTER EUROPOL

Półbagietka z nadzieniem czosnkowym

160 g
26,81 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka

4.9
z 63 opinii
PUTKA Paluch bawarski 100 g

PUTKA

Paluch bawarski

100 g
30,90 zł/kg
Cena3,09 zł
Do koszyka

4.6
z 134 opinii
PUTKA Bagietka Szefa 250 g

PUTKA

Bagietka Szefa

250 g
23,56 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka

4.9
z 238 opinii
INTER EUROPOL Bagietka korzenna mała 180 g

INTER EUROPOL

Bagietka korzenna mała

180 g
23,83 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka

4.9
z 97 opinii
INTER EUROPOL Bagietka 250 g

INTER EUROPOL

Bagietka

250 g
15,96 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka

4.9
z 67 opinii
INTER EUROPOL Półbagietka Fitness pszenno-żytnia 150 g

INTER EUROPOL

Półbagietka Fitness pszenno-żytnia

150 g
23,27 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka

4.9
z 74 opinii
INTER EUROPOL Paluch rustico 95 g

INTER EUROPOL

Paluch rustico

95 g
20,95 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store