Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże bagietki
PUTKA Bagietka Szefa
Bagietka Szefa - Putka może być wykorzystana na wiele sposobów. Cechuje się chrupkością.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.6
z 134 opinii

PUTKA Bagietka Szefa

250 g
PUTKA

Cena5,89 zł
23,56 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Tradycyjna bagietka produkowana według sprawdzonej francuskiej receptury.


Bagietka, nazywana też bułką paryską, bądź francuską to wyśmienite pieczywo pszenne, które niewątpliwie pokocha cała Twoja rodzina i którego nie powstydzi się żaden szef kuchni. Wyprodukowana według sprawdzonej francuskiej receptury jest niezwykle chrupiąca i złocista na wierzchu. Jej wnętrze jest natomiast białe i niezwykle miękkie. Bagietkę można pokroić w małe kromeczki, które doskonale komponują się zwłaszcza z masłem i konfiturą, bądź pozwalają na przygotowanie małych finezyjnych kanapeczek. Możnateż przekroić ją wzdłuż i wtedy będzie stanowiła bazę do wyśmienitej domowej zapiekanki.


PUTKA Bagietka Szefa


Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1211.00 kJ
14.4%
Wartość energetyczna (kcal)
288.00 kcal
14.4%
Tłuszcz (g)
1.40 g
2.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.20 g
1.0%
Węglowodany (g)
59.00 g
22.7%
w tym cukry (g)
0.50 g
0.6%
Błonnik (g)
2.20 g
Białko (g)
8.20 g
16.4%
Sól (g)
1.50 g
25.0%
wymiennik węglowodanowy (WW)
5.90 WW
wymiennik białkowo-tłuszczowy (WBT)
0.50 WBT
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.6
134 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
77%
4
16%
3
2%
2
1%
1
4%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna i chrupiąca
15.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra
10.12.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny
17.09.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra bułka
04.07.2025
0
0
ALICJA
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna pachnąca, chrupiąca.
21.01.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Pycha!! Polecam.
03.09.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra bagietka
31.07.2024
0
0
Mati
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna i chrupiaca Bagietka, jednak taka sama kupiona w piekarni jest świeższa
02.05.2024
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo twarda!
17.04.2024
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Klasyczna długa, bagietka. Mogłaby być mniej sucha.
13.10.2023
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
B. dobra
30.07.2023
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
B. Dobra
22.07.2023
0
0
barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Lepsza jest bagietka Putki
13.06.2023
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Watowata
09.04.2023
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
dobrze wypieczona, smaczna
11.03.2023
0
0
wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam swieze i dobre
09.02.2023
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
SŁABA WIĘCEJ RAZY NIE ZAMÓWIĘ
12.09.2022
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra i świeża
04.09.2022
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Może być.
29.08.2022
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna i świeża
27.08.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
23,56 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
PUTKA
Marka:
PUTKA
EAN:
5901948004165
Cena za kg:
23,56 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
PUTKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PUTKA
EAN:
5901948004165

Produkty z kategorii Świeże bagietki

4.7
z 219 opinii
GRZYBKI Bagietka 360 g

GRZYBKI

Bagietka

360 g
20,53 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,39 zł
Do koszyka
4.8
z 76 opinii
VINCENT Bagietka paryżanka 320 g

VINCENT

Bagietka paryżanka

320 g
37,47 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 54 opinii
VINCENT Bagietka pełnoziarnista 320 g

VINCENT

Bagietka pełnoziarnista

320 g
37,47 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.8
z 54 opinii
VINCENT Bagietka na zakwasie 320 g

VINCENT

Bagietka na zakwasie

320 g
37,47 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 149 opinii
INTER EUROPOL Półbagietka z nadzieniem czosnkowym 160 g

INTER EUROPOL

Półbagietka z nadzieniem czosnkowym

160 g
26,81 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
4.9
z 63 opinii
PUTKA Paluch bawarski 100 g

PUTKA

Paluch bawarski

100 g
30,90 zł/kg
Cena3,09 zł
Do koszyka
4.6
z 134 opinii
PUTKA Bagietka Szefa 250 g

PUTKA

Bagietka Szefa

250 g
23,56 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
4.9
z 238 opinii
INTER EUROPOL Bagietka korzenna mała 180 g

INTER EUROPOL

Bagietka korzenna mała

180 g
23,83 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
4.9
z 97 opinii
INTER EUROPOL Bagietka 250 g

INTER EUROPOL

Bagietka

250 g
15,96 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 67 opinii
INTER EUROPOL Półbagietka Fitness pszenno-żytnia 150 g

INTER EUROPOL

Półbagietka Fitness pszenno-żytnia

150 g
23,27 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
4.9
z 74 opinii
INTER EUROPOL Paluch rustico 95 g

INTER EUROPOL

Paluch rustico

95 g
20,95 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka

Produkty marki PUTKA

4.9
z 507 opinii
PUTKA Bułka tarta 400 g

PUTKA

Bułka tarta

400 g
10,47 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.9
z 461 opinii
PUTKA Chleb Zwykły firmowy 500 g

PUTKA

Chleb Zwykły firmowy

500 g
9,38 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
4.8
z 1113 opinii
PUTKA Bułka Kajzerka 55 g

PUTKA

Bułka Kajzerka

55 g
10,73 zł/kg
friscontowa cena
Cena0,59 zł
Do koszyka
4.8
z 535 opinii
PUTKA Chleb Wiejski 450 g

PUTKA

Chleb Wiejski

450 g
13,76 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 473 opinii
PUTKA Chleb Bielański żytni - krojony 350 g

PUTKA

Chleb Bielański żytni - krojony

350 g
15,69 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
4.8
z 517 opinii
PUTKA Bułka Wrocławska - krojona 300 g

PUTKA

Bułka Wrocławska - krojona

300 g
17,63 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.9
z 324 opinii
PUTKA Bułka Wrocławska 300 g

PUTKA

Bułka Wrocławska

300 g
17,97 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
4.9
z 425 opinii
PUTKA Chleb Razowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Razowy - krojony

500 g
11,78 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
4.9
z 250 opinii
PUTKA Chleb Razowy 500 g

PUTKA

Chleb Razowy

500 g
11,78 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
4.8
z 167 opinii
PUTKA Chleb Słonecznikowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Słonecznikowy - krojony

500 g
14,78 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.9
z 401 opinii
PUTKA Chleb Danuty - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Danuty - krojony

450 g
13,76 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.9
z 334 opinii
PUTKA Chleb Jana - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Jana - krojony

450 g
13,76 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.8
z 267 opinii
PUTKA Bułka Grahamka 65 g

PUTKA

Bułka Grahamka

65 g
18,31 zł/kg
Cena1,19 zł
Do koszyka
4.8
z 307 opinii
PUTKA Jagodzianka 100 g

PUTKA

Jagodzianka

100 g
50,90 zł/kg
Cena5,09 zł
Do koszyka
4.9
z 254 opinii
PUTKA Bułka Grahamka słonecznikowa 70 g

PUTKA

Bułka Grahamka słonecznikowa

70 g
28,43 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
4.9
z 260 opinii
PUTKA Chleb Magnat - krojony 350 g

PUTKA

Chleb Magnat - krojony

350 g
21,11 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store