Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Dania gotowe
Dania mączne i pierogi
Kluski, kopytka i gnocchi

Kluski, kopytka i gnocchi

Wróć do Dania mączne i pierogi




4.9
z 92 opinii
KUCHNIA POLKI Kopytka 400 g

KUCHNIA POLKI

Kopytka

400 g
22,47 zł/kg
Cena promocyjna8,99 zł
10,07 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026

4.9
z 64 opinii
SMAKMAK Kluski na parze 440 g

SMAKMAK

Kluski na parze

440 g
14,52 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026

4.9
z 78 opinii
SMAKMAK Kopytka z polskich ziemniaków 400 g

SMAKMAK

Kopytka z polskich ziemniaków

400 g
22,97 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026

4.9
z 81 opinii
KUCHNIA POLKI Kluski śląskie 400 g

KUCHNIA POLKI

Kluski śląskie

400 g
25,72 zł/kg
Cena10,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026

5.0
z 23 opinii
ALMONTE Kopytka 500 g

ALMONTE

Kopytka

500 g
46,98 zł/kg
Cena23,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026

4.9
z 18 opinii
SMAKMAK Kluski śląskie 400 g

SMAKMAK

Kluski śląskie

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026

5.0
z 60 opinii
ALMONTE Kluski śląskie 500 g

ALMONTE

Kluski śląskie

500 g
46,98 zł/kg
Cena23,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026

4.8
z 22 opinii
KUCHNIA POLKI Kopytka Szpinakowe 380 g

KUCHNIA POLKI

Kopytka Szpinakowe

380 g
31,55 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026

5.0
z 20 opinii
KUCHNIA POLKI Szare kluski 400 g

KUCHNIA POLKI

Szare kluski

400 g
31,22 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026

4.8
z 4 opinii
SUN HEE Topokki (kluski ryżowe instant) sweet&spicy 120 g

SUN HEE

Topokki (kluski ryżowe instant) sweet&spicy

120 g
83,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2026

5.0
z 9 opinii
O'FOOD Kluski ryżowe koreańskie 500 g

O'FOOD

Kluski ryżowe koreańskie

500 g
31,38 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2027


4.9
z 15 opinii
RANA Gnocchi ziemniaczane (świeże) z szynką i mozarellą - na patelnię 280 g

RANA

Gnocchi ziemniaczane (świeże) z szynką i mozarellą - na patelnię

280 g
62,11 zł/kg
Cena17,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026

4.5
z 11 opinii
RANA Gnocchi ziemniaczane (świeże) z pomidorami i mozarellą - na patelnię 280 g

RANA

Gnocchi ziemniaczane (świeże) z pomidorami i mozarellą - na patelnię

280 g
62,11 zł/kg
Cena17,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026

4.9
z 12 opinii
RANA Gnocchi ziemniaczane (świeże) ze szpinakiem i mozarellą - na patelnię 280 g

RANA

Gnocchi ziemniaczane (świeże) ze szpinakiem i mozarellą - na patelnię

280 g
62,11 zł/kg
Cena17,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store