Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Dania mączne i pierogi
Kluski, kopytka i gnocchi
KUCHNIA POLKI Kopytka Szpinakowe
Kopytka Szpinakowe KUCHNIA POLKI 380g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 22 opinii

KUCHNIA POLKI Kopytka Szpinakowe

380 g
KUCHNIA POLKI
Polska

Cena11,99 zł
31,55 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wyrób garmażeryjny. Doskonały zamiennik obiadowy tradycyjnych ziemniaków, któremu obecny w składzie szpinak nadał wyraźny smak i piękny zielony kolor. Idealny sposób na dostarczenie zdrowego warzywa dla wybrednych. Wystarczy odgrzać kilka minut w kuchence mikrofalowej bądź na patelni. Produkt wegetariański.



KUCHNIA POLKI Kopytka Szpinakowe


Produkt dostępny
Data przydatności: 08.10.2026
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
559.00 kJ
6.7%
Wartość energetyczna (kcal)
132.00 kcal
6.6%
Tłuszcz (g)
1.70 g
2.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.20 g
1.0%
Węglowodany (g)
24.00 g
9.2%
w tym cukry (g)
2.90 g
3.2%
Białko (g)
3.80 g
7.6%
Błonnik (g)
0.00 g
Sól (g)
1.00 g
16.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
23 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
78%
4
22%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Fantastyczne kluseczki. Polecam. Gotowane lub smażone smakują rewelacyjnie 🚀💪
09.05.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.10.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.09.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Jarmila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
24.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2026
0
0
Agnieszka Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.02.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.01.2026
0
0
Allan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
22.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Juan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.01.2026
0
0
Ryszard
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
15.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.12.2025
0
0
lila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.12.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.11.2025
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
31,55 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
380 g
Dostawca:
KUCHNIA POLKI
Marka:
KUCHNIA POLKI
EAN:
5901289464895
Cena za kg:
31,55 zł/kg
Waga:
380 g
Marka:
KUCHNIA POLKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KUCHNIA POLKI
EAN:
5901289464895

Przygotowywanie i przechowywanie

Warunki przechowywania

Od 0°C do 6°C. Po otwarciu opakowania spożyć w 24 h.


Przygotowanie i stosowanie

Kuchnia mikrofalowa po przekłuciu folii odgrzewać w opakowaniu 2,5 minuty, moc 800 W. Patelnia odsmażać delikatnie mieszając około 7 minut. Garnek wrzucić do wrzącej wody i gotować przez 3 4 minuty do momentu wypłynięcia. Przechowywać


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nazwa i adres producenta

Kuchnia Polki sp.z o. o. 62-080 Tatnowo Podgórne ul. Sowia 16


Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

woda, mąka pszenna, szpinak 16%, płatki ziemniaczane 15%, olej rzepakowy, sól, żółtko jaj w proszku, ekstrakty przypraw.


Warunki przechowywania

Od 0°C do 6°C. Po otwarciu opakowania spożyć w 24 h.

Produkty z kategorii Kluski, kopytka i gnocchi

4.9
z 92 opinii
KUCHNIA POLKI Kopytka 400 g

KUCHNIA POLKI

Kopytka

400 g
22,47 zł/kg
Cena promocyjna8,99 zł
10,07 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.8
z 4 opinii
SUN HEE Topokki (kluski ryżowe instant) sweet&spicy 120 g

SUN HEE

Topokki (kluski ryżowe instant) sweet&spicy

120 g
83,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2026
4.9
z 81 opinii
KUCHNIA POLKI Kluski śląskie 400 g

KUCHNIA POLKI

Kluski śląskie

400 g
25,72 zł/kg
Cena10,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.9
z 64 opinii
SMAKMAK Kluski na parze 440 g

SMAKMAK

Kluski na parze

440 g
14,52 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.9
z 78 opinii
SMAKMAK Kopytka z polskich ziemniaków 400 g

SMAKMAK

Kopytka z polskich ziemniaków

400 g
22,97 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
5.0
z 23 opinii
ALMONTE Kopytka 500 g

ALMONTE

Kopytka

500 g
46,98 zł/kg
Cena23,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
4.8
z 22 opinii
KUCHNIA POLKI Kopytka Szpinakowe 380 g

KUCHNIA POLKI

Kopytka Szpinakowe

380 g
31,55 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
5.0
z 60 opinii
ALMONTE Kluski śląskie 500 g

ALMONTE

Kluski śląskie

500 g
46,98 zł/kg
Cena23,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
5.0
z 20 opinii
KUCHNIA POLKI Szare kluski 400 g

KUCHNIA POLKI

Szare kluski

400 g
31,22 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 18 opinii
SMAKMAK Kluski śląskie 400 g

SMAKMAK

Kluski śląskie

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.9
z 12 opinii
RANA Gnocchi ziemniaczane (świeże) ze szpinakiem i mozarellą - na patelnię 280 g

RANA

Gnocchi ziemniaczane (świeże) ze szpinakiem i mozarellą - na patelnię

280 g
62,11 zł/kg
Cena17,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
4.5
z 11 opinii
RANA Gnocchi ziemniaczane (świeże) z pomidorami i mozarellą - na patelnię 280 g

RANA

Gnocchi ziemniaczane (świeże) z pomidorami i mozarellą - na patelnię

280 g
62,11 zł/kg
Cena17,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
4.9
z 15 opinii
RANA Gnocchi ziemniaczane (świeże) z szynką i mozarellą - na patelnię 280 g

RANA

Gnocchi ziemniaczane (świeże) z szynką i mozarellą - na patelnię

280 g
62,11 zł/kg
Cena17,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026
5.0
z 9 opinii
O'FOOD Kluski ryżowe koreańskie 500 g

O'FOOD

Kluski ryżowe koreańskie

500 g
31,38 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2027

Produkty marki KUCHNIA POLKI

4.9
z 92 opinii
KUCHNIA POLKI Kopytka 400 g

KUCHNIA POLKI

Kopytka

400 g
22,47 zł/kg
Cena promocyjna8,99 zł
10,07 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 97 opinii
KUCHNIA POLKI Pierogi ruskie 400 g

KUCHNIA POLKI

Pierogi ruskie

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.9
z 48 opinii
KUCHNIA POLKI Pierogi leniwe 400 g

KUCHNIA POLKI

Pierogi leniwe

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.9
z 45 opinii
KUCHNIA POLKI Pierogi szpinakowe 400 g

KUCHNIA POLKI

Pierogi szpinakowe

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
5.0
z 43 opinii
KUCHNIA POLKI Pierogi z serem 400 g

KUCHNIA POLKI

Pierogi z serem

400 g
32,97 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.9
z 29 opinii
KUCHNIA POLKI Pierogi mięsne 400 g

KUCHNIA POLKI

Pierogi mięsne

400 g
32,97 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.8
z 40 opinii
KUCHNIA POLKI Pierogi zbójnickie 400 g

KUCHNIA POLKI

Pierogi zbójnickie

400 g
32,97 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.9
z 81 opinii
KUCHNIA POLKI Kluski śląskie 400 g

KUCHNIA POLKI

Kluski śląskie

400 g
25,72 zł/kg
Cena10,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.8
z 121 opinii
KUCHNIA POLKI Gołąbki w sosie pomidorowym 550 g

KUCHNIA POLKI

Gołąbki w sosie pomidorowym

550 g
38,53 zł/kg
Cena21,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 36 opinii
KUCHNIA POLKI Pierogi z kapustą i grzybami 400 g

KUCHNIA POLKI

Pierogi z kapustą i grzybami

400 g
32,97 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
5.0
z 20 opinii
KUCHNIA POLKI Szare kluski 400 g

KUCHNIA POLKI

Szare kluski

400 g
31,22 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
5.0
z 22 opinii
KUCHNIA POLKI Krokiety z pieczarkami i mozarellą 450 g

KUCHNIA POLKI

Krokiety z pieczarkami i mozarellą

450 g
43,53 zł/kg
Cena19,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.9
z 54 opinii
KUCHNIA POLKI Sałatka jarzynowa 400 g

KUCHNIA POLKI

Sałatka jarzynowa

400 g
31,22 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store