Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Alkohole

Alkohole

Wróć do Kategorie sklepu

Strefa bezalkoholowaPiwoCydrWinoWódkaWhiskyGinRumTequilaKoniaki, brandyMiody, grzańceLikieryVermuthDrinki, koktajleStrefa alkoholi premium



3.0
z 1 opinii
B&G Bordeaux Red Aop 750 ml

B&G

Bordeaux Red Aop

750 ml
61,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena46,49 zł
Do koszyka

4.7
z 10 opinii
CAMPO VIEJO Gran Reserva 750 ml

CAMPO VIEJO

Gran Reserva

750 ml
85,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena63,99 zł
Do koszyka

5.0
z 5 opinii
LIGNUM VITIS NOSTRA Czerwone 750 ml

LIGNUM VITIS NOSTRA

Czerwone

750 ml
70,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena52,99 zł
Do koszyka

5.0
z 5 opinii
CASILLERO DEL DIABLO Carmenere 750 ml

CASILLERO DEL DIABLO

Carmenere

750 ml
43,72 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena32,79 zł
Do koszyka

4.7
z 7 opinii
B&G Cabernet Sauvignon Reserve 750 ml

B&G

Cabernet Sauvignon Reserve

750 ml
39,05 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena29,29 zł
Do koszyka

4.9
z 12 opinii
FREIXENET Chianti Wino czerwone, wytrawne 750 ml

FREIXENET Chianti

Wino czerwone, wytrawne

750 ml
53,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena39,99 zł
Do koszyka

Nowość
ABOVE & BEYOND Pinot Noir 750 ml

ABOVE & BEYOND

Pinot Noir

750 ml
58,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena43,99 zł
Do koszyka

FOOTPRINT Merlot 750 ml

FOOTPRINT

Merlot

750 ml
58,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena43,99 zł
Do koszyka

4.7
z 21 opinii
CASA PECUNIA Chianti 750 ml

CASA PECUNIA

Chianti

750 ml
39,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
FRONTERA Merlot 750 ml

FRONTERA

Merlot

750 ml
37,45 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena28,09 zł
Do koszyka

CRULAMAQUELINE Bordeaux 750 ml

CRULAMAQUELINE

Bordeaux

750 ml
66,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena49,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
CONO SUR Bicicleta Pinot Noir 750 ml

CONO SUR

Bicicleta Pinot Noir

750 ml
47,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena35,99 zł
Do koszyka

2.0
z 2 opinii
MARTINETTI Chianti DOCG 750 ml

MARTINETTI

Chianti DOCG

750 ml
43,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena32,99 zł
Do koszyka

4.3
z 6 opinii
DARK HORSE Zinfandel 750 ml

DARK HORSE

Zinfandel

750 ml
53,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena39,99 zł
Do koszyka

4.7
z 19 opinii
EGRI BIKAVER Czerwone 750 ml

EGRI BIKAVER

Czerwone

750 ml
38,92 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena29,19 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
TORREON DE PAREDES Merlot Valle de Rengo 750 ml

TORREON DE PAREDES

Merlot Valle de Rengo

750 ml
69,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena51,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
PASQUA Valpolicella 750 ml

PASQUA

Valpolicella

750 ml
79,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena59,99 zł
Do koszyka

4.7
z 3 opinii
TORREON DE PAREDES Carmenere Valle de Rengo 750 ml

TORREON DE PAREDES

Carmenere Valle de Rengo

750 ml
69,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena51,99 zł
Do koszyka

MONTEVERDI Negroamaro 750 ml

MONTEVERDI

Negroamaro

750 ml
87,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena65,99 zł
Do koszyka

4.8
z 6 opinii
ALTO BARRICA Crianza 750 ml

ALTO BARRICA

Crianza

750 ml
39,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka

5.0
z 5 opinii
ALTO BARRICA Reserva 750 ml

ALTO BARRICA

Reserva

750 ml
45,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena33,99 zł
Do koszyka

5.0
z 7 opinii
B&G Cotes Du Rhone 750 ml

B&G

Cotes Du Rhone

750 ml
61,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena45,99 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
LE SOFORE Chianti 750 ml

LE SOFORE

Chianti

750 ml
45,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena34,49 zł
Do koszyka

5.0
z 6 opinii
MONTGRAS De Vine Cabernet Sauvignion 750 ml

MONTGRAS De Vine

Cabernet Sauvignion

750 ml
39,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
SEPTIMA Malbec 750 ml

SEPTIMA

Malbec

750 ml
83,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena62,99 zł
Do koszyka

4.9
z 14 opinii
FREIXENET Primitivo 750 ml

FREIXENET

Primitivo

750 ml
53,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena39,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
CAVIGNON Cotes du Rhone red 750 ml

CAVIGNON

Cotes du Rhone red

750 ml
36,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena27,49 zł
Do koszyka

4.7
z 47 opinii
OLARIA Czerwone 750 ml

OLARIA

Czerwone

750 ml
25,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Nowość
GATO NEGRO Carmenere 750 ml

GATO NEGRO

Carmenere

750 ml
30,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.4
z 8 opinii
IL CAPOLAVORO Primitivo 17% 750 ml

IL CAPOLAVORO

Primitivo 17%

750 ml
53,32 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
MAISON CASTEL Grenache 750 ml

MAISON CASTEL

Grenache

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena promocyjna29,99 zł
32,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.7
z 31 opinii
CASTILLO LAGOMAR Semi Tinto 750 ml

CASTILLO LAGOMAR

Semi Tinto

750 ml
19,99 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Frisco poleca
Cena promocyjna14,99 zł
17,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 27 opinii
JACOB'S CREEK Merlot Shiraz 750 ml

JACOB'S CREEK

Merlot Shiraz

750 ml
35,99 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Frisco poleca
Cena promocyjna26,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 44 opinii
DAOS Cabernet Sauvignon 750 ml

DAOS

Cabernet Sauvignon

750 ml
32,65 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena24,49 zł
Do koszyka

4.8
z 15 opinii
PORTADA Vinho Regional Lisboa 750 ml

PORTADA

Vinho Regional Lisboa

750 ml
41,85 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena31,39 zł
Do koszyka

TIERRA AUFERA Chile Czerwone Półsłodkie 750 ml

TIERRA AUFERA

Chile Czerwone Półsłodkie

750 ml
26,65 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena19,99 zł
Do koszyka

4.9
z 16 opinii
BLACK DOKTOR Wine Red 750 ml

BLACK DOKTOR

Wine Red

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena29,99 zł
Do koszyka

4.9
z 34 opinii
KAZBEK PEAK Kindzmarauli 750 ml

KAZBEK PEAK

Kindzmarauli

750 ml
42,12 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena31,59 zł
Do koszyka

4.8
z 23 opinii
FRESCO Wino półsłodkie 750 ml

FRESCO

Wino półsłodkie

750 ml
26,12 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena19,59 zł
Do koszyka

4.9
z 17 opinii
DAOS Pinot Noir 750 ml

DAOS

Pinot Noir

750 ml
36,25 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena27,19 zł
Do koszyka

5.0
z 11 opinii
EMPORIUM Negroamaro Primitivo IGT Puglia 750 ml

EMPORIUM

Negroamaro Primitivo IGT Puglia

750 ml
35,85 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena26,89 zł
Do koszyka

4.8
z 21 opinii
OLD TBILISI ALAZANI Czerwone 750 ml

OLD TBILISI ALAZANI

Czerwone

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena29,99 zł
Do koszyka

4.9
z 28 opinii
IMIGLYKOS APOLLO Czerwone 750 ml

IMIGLYKOS APOLLO

Czerwone

750 ml
30,25 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena22,69 zł
Do koszyka

4.9
z 13 opinii
KAZBEK PEAK Saperavi 750 ml

KAZBEK PEAK

Saperavi

750 ml
42,12 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena31,59 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
GAMZIRI Saperavi 750 ml

GAMZIRI

Saperavi

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena29,99 zł
Do koszyka

4.9
z 11 opinii
CROFT Fine Ruby Porto 750 ml

CROFT

Fine Ruby Porto

750 ml
87,32 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena65,49 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
PANUL Wino 750 ml

PANUL

Wino

750 ml
37,72 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena28,29 zł
Do koszyka

5.0
z 9 opinii
APPASSINERO Negroamaro Primitivo 750 ml

APPASSINERO

Negroamaro Primitivo

750 ml
45,32 zł/l
czerwone półs�łodkie
półsłodkie
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Nephalia Blanc de Blancs wino bezalkoholowe 750 g

Nephalia

Blanc de Blancs wino bezalkoholowe

750 g
39,99 zł/kg
białe wytrawne
wytrawne
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
31,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 35 opinii
CARLO ROSSI Różowe 750 ml

CARLO ROSSI

Różowe

750 ml
31,99 zł/l
różowe półsłodkie
półsłodkie
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka

4.9
z 23 opinii
MOŁDAWSKA DOLINA Merlot 750 ml

MOŁDAWSKA DOLINA

Merlot

750 ml
30,92 zł/l
różowe półsłodkie
półsłodkie
Cena23,19 zł
Do koszyka

4.6
z 16 opinii
COTE Różowe 750 ml

COTE

Różowe

750 ml
26,65 zł/l
różowe półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena19,99 zł
Do koszyka

4.9
z 12 opinii
BAREFOOT White Zinfandel 750 ml

BAREFOOT

White Zinfandel

750 ml
39,99 zł/l
różowe półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka

4.3
z 6 opinii
FREIXENET Glera i Pinot Noir Wine 750 ml

FREIXENET Glera i Pinot Noir

Wine

750 ml
53,32 zł/l
różowe półwytrawne
półwytrawne
Cena39,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
CASA PECUNIA Rosato Toskania 750 ml

CASA PECUNIA

Rosato Toskania

750 ml
39,99 zł/l
różowe półwytrawne
półwytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
B&G Rose D'Anjou 750 ml

B&G

Rose D'Anjou

750 ml
61,32 zł/l
różowe półwytrawne
półwytrawne
Cena45,99 zł
Do koszyka

5.0
z 5 opinii
UPER CASE Washington Blush 750 ml

UPER CASE

Washington Blush

750 ml
53,32 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
WEINGUT MAYER Landhaus Rose 750 ml

WEINGUT MAYER

Landhaus Rose

750 ml
85,32 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena promocyjna63,99 zł
69,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
CONO SUR SAUVIGNON BLANC BLUSH 750 ml

CONO SUR

SAUVIGNON BLANC BLUSH

750 ml
47,99 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Cena35,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
TENUTA GIUSTINI Avoglia Rose 750 ml

TENUTA GIUSTINI

Avoglia Rose

750 ml
93,32 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Cena69,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
Whispering Angel Wine 750 ml

Whispering Angel

Wine

750 ml
173,32 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Cena129,99 zł
Do koszyka

4.0
z 1 opinii
THE PALE Rose by Sacha Lichine 750 ml

THE PALE

Rose by Sacha Lichine

750 ml
119,99 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Cena89,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
CARLO ROSSI Botanicals Jasmin & Orange 750 ml

CARLO ROSSI

Botanicals Jasmin & Orange

750 ml
33,32 zł/l
półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena24,99 zł
Do koszyka

4.7
z 11 opinii
CARLO ROSSI Botanicals Lavender & Lime 750 ml

CARLO ROSSI

Botanicals Lavender & Lime

750 ml
31,99 zł/l
półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka

4.8
z 12 opinii
CARLO ROSSI Botanicals Elderflower & Rose 750 ml

CARLO ROSSI

Botanicals Elderflower & Rose

750 ml
31,99 zł/l
półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka

5.0
z 31 opinii
ARMENIA YEREV Pomegrate Meghri 750 ml

ARMENIA YEREV

Pomegrate Meghri

750 ml
53,32 zł/l
słodkie
słodkie
Cena39,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
NUWANG Ume Plum 500 ml

NUWANG

Ume Plum

500 ml
49,58 zł/l
słodkie
słodkie
Cena24,79 zł
Do koszyka

FRISCO BOX Posmakuj Hiszpani 1 szt

FRISCO

BOX Posmakuj Hiszpani

1 szt
Cena269,99 zł
Do koszyka

FRISCO BOX Posmakuj Włoch 1 szt

FRISCO

BOX Posmakuj Włoch

1 szt
Cena249,99 zł
Do koszyka

4.7
z 3 opinii
VIVOLOVIN Casa Leon Rosado BIO 750 ml

VIVOLOVIN

Casa Leon Rosado BIO

750 ml
42,52 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Cena31,89 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
JACK DANIELS Tennessee Whiskey&Coca-Cola Zero (puszka) 330 ml

JACK DANIELS

Tennessee Whiskey&Coca-Cola Zero (puszka)

330 ml
33,30 zł/l
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
JACK DANIELS Tennessee Whiskey&Coca-Cola Cherry (puszka) 330 ml

JACK DANIELS

Tennessee Whiskey&Coca-Cola Cherry (puszka)

330 ml
33,30 zł/l
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka

5.0
z 9 opinii
IMPRESS Mojito Drink 250 ml

IMPRESS

Mojito Drink

250 ml
19,96 zł/l
Frisco poleca
Cena4,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
IMPRESS Kamikaze Drink 250 ml

IMPRESS

Kamikaze Drink

250 ml
19,96 zł/l
Frisco poleca
Cena4,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
JACK DANIELS Tennessee Whiskey&Coca-Cola (puszka) 330 ml

JACK DANIELS

Tennessee Whiskey&Coca-Cola (puszka)

330 ml
33,30 zł/l
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
IMPRESS Cranberry Drink 250 ml

IMPRESS

Cranberry Drink

250 ml
19,96 zł/l
Frisco poleca
Cena4,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
HIGHLANDER Scotch Whisky o smaku cola (puszka) 330 ml

HIGHLANDER

Scotch Whisky o smaku cola (puszka)

330 ml
22,09 zł/l
Cena7,29 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
BACARDI RUM & COCA-COLA Napój alkoholowy (puszka) 250 ml

BACARDI RUM & COCA-COLA

Napój alkoholowy (puszka)

250 ml
43,96 zł/l
Cena10,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
FREIXENET Mia Sangria 750 ml

FREIXENET

Mia Sangria

750 ml
42,52 zł/l
Cena31,89 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
Chandon Garden Spritz 750 ml

Chandon

Garden Spritz

750 ml
101,99 zł/l
friscontowa cena
Cena76,49 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
LUBELSKA Chill Lychee Pop 500 ml

LUBELSKA

Chill Lychee Pop

500 ml
53,98 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka

4.0
z 1 opinii
LUBELSKA Chill Ice Tea Peach 500 ml

LUBELSKA

Chill Ice Tea Peach

500 ml
53,98 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka

4.7
z 3 opinii
CASA PECUNIA Spritz 750 ml

CASA PECUNIA

Spritz

750 ml
37,99 zł/l
Cena28,49 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
CAPTAIN MORGAN Drink Captain Morgan & Cola 250 ml

CAPTAIN MORGAN

Drink Captain Morgan & Cola

250 ml
41,96 zł/l
Cena10,49 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
1...91011...16

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store