Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Alkohole

Alkohole

Wróć do Kategorie sklepu

Strefa bezalkoholowaPiwoCydrWinoWódkaWhiskyGinRumTequilaKoniaki, brandyMiody, grzańceLikieryVermuthDrinki, koktajleStrefa alkoholi premium



5.0
z 15 opinii
ŻOŁĄDKOWA GORZKA Tradycyjna 500 ml

ŻOŁĄDKOWA GORZKA

Tradycyjna

500 ml
70,98 zł/l
Cena35,49 zł
Do koszyka

FINLANDIA Wódka Cranberry 500 ml

FINLANDIA

Wódka Cranberry

500 ml
102,98 zł/l
Cena51,49 zł
Do koszyka

FINLANDIA Wódka Grapefruit 500 ml

FINLANDIA

Wódka Grapefruit

500 ml
99,98 zł/l
Cena49,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
LUBELSKA Grejpfrutowa 500 ml

LUBELSKA

Grejpfrutowa

500 ml
62,38 zł/l
Cena31,19 zł
Do koszyka

FINLANDIA Coconut Wódka 700 ml

FINLANDIA

Coconut Wódka

700 ml
93,56 zł/l
Cena65,49 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
LUBELSKA Wiśniówka 500 ml

LUBELSKA

Wiśniówka

500 ml
62,38 zł/l
Cena31,19 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
LUBELSKA Wiśniówka 500 ml

LUBELSKA

Wiśniówka

500 ml
64,58 zł/l
Cena32,29 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
BIAŁY BOCIAN Wiśniówka 500 ml

BIAŁY BOCIAN

Wiśniówka

500 ml
71,98 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
LUBELSKA Konopie Siewne z Limonką i Miętą 500 ml

LUBELSKA

Konopie Siewne z Limonką i Miętą

500 ml
62,38 zł/l
Cena31,19 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
FINLANDIA Mango Wódka 700 ml

FINLANDIA

Mango Wódka

700 ml
93,56 zł/l
Cena65,49 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
ŻOŁĄDKOWA GORZKA Truskawka & Rabarbar 500 ml

ŻOŁĄDKOWA GORZKA

Truskawka & Rabarbar

500 ml
65,98 zł/l
Cena32,99 zł
Do koszyka

4.0
z 2 opinii
LUBELSKA Orzech Laskowy 500 ml

LUBELSKA

Orzech Laskowy

500 ml
62,38 zł/l
Cena31,19 zł
Do koszyka

4.8
z 5 opinii
BIAŁY BOCIAN Malinówka 500 ml

BIAŁY BOCIAN

Malinówka

500 ml
71,98 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
BIAŁY BOCIAN Pigwówka 500 ml

BIAŁY BOCIAN

Pigwówka

500 ml
71,98 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
DANZKA Currant Wódka 700 ml

DANZKA

Currant Wódka

700 ml
109,99 zł/l
Cena76,99 zł
Do koszyka

DANZKA Grapefruit Wódka 700 ml

DANZKA

Grapefruit Wódka

700 ml
109,99 zł/l
Cena76,99 zł
Do koszyka

DANZKA Cranraz Wódka 700 ml

DANZKA

Cranraz Wódka

700 ml
109,99 zł/l
Cena76,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
DANZKA Citrus Wódka 700 ml

DANZKA

Citrus Wódka

700 ml
109,99 zł/l
Cena76,99 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
FINLANDIA Blackcurant wódka 700 ml

FINLANDIA

Blackcurant wódka

700 ml
93,56 zł/l
Cena65,49 zł
Do koszyka

5.0
z 5 opinii
FINLANDIA Coconut Wódka 500 ml

FINLANDIA

Coconut Wódka

500 ml
99,98 zł/l
Cena49,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
FINLANDIA Raspberry Wódka 700 ml

FINLANDIA

Raspberry Wódka

700 ml
93,56 zł/l
Cena65,49 zł
Do koszyka

FINLANDIA Botanical Wildberry Rose 500 ml

FINLANDIA

Botanical Wildberry Rose

500 ml
99,98 zł/l
Cena49,99 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
FINLANDIA Botanical Cucumber & Mint 500 ml

FINLANDIA

Botanical Cucumber & Mint

500 ml
99,98 zł/l
Cena49,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
FINLANDIA Botanical Cucumber & Mint 700 ml

FINLANDIA

Botanical Cucumber & Mint

700 ml
93,56 zł/l
Cena65,49 zł
Do koszyka

4.0
z 1 opinii
FINLANDIA Botanical Wildberry & Rose 700 ml

FINLANDIA

Botanical Wildberry & Rose

700 ml
93,56 zł/l
Cena65,49 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
ŻOŁĄDKOWA GORZKA Po Irlandzku Whiskey & Kawa 500 ml

ŻOŁĄDKOWA GORZKA

Po Irlandzku Whiskey & Kawa

500 ml
76,98 zł/l
Cena38,49 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
LUBELSKA Pigwówka 500 ml

LUBELSKA

Pigwówka

500 ml
62,38 zł/l
Cena31,19 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
ŻOŁĄDKOWA GORZKA Mango & Mięta 500 ml

ŻOŁĄDKOWA GORZKA

Mango & Mięta

500 ml
65,98 zł/l
Cena32,99 zł
Do koszyka

BIAŁY BOCIAN Orzech Laskowy 500 ml

BIAŁY BOCIAN

Orzech Laskowy

500 ml
71,98 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka

STOLICHNAYA Vanilla Vodka 700 ml

STOLICHNAYA

Vanilla Vodka

700 ml
79,99 zł/l
Frisco poleca
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 2 opinii
ŻOŁĄDKOWA GORZKA Z Miętą 700 ml

ŻOŁĄDKOWA GORZKA

Z Miętą

700 ml
77,84 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 68 opinii
SEAGRAMS Gin 700 ml

SEAGRAMS

Gin

700 ml
77,13 zł/l
Frisco poleca
Cena53,99 zł
Do koszyka

4.9
z 10 opinii
ŻUBRÓWKA Gin Białowieski 700 ml

ŻUBRÓWKA

Gin Białowieski

700 ml
71,41 zł/l
Frisco poleca
Cena49,99 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
BOMBAY SAPPHIRE Gin 700 ml

BOMBAY SAPPHIRE

Gin

700 ml
142,84 zł/l
Frisco poleca
Cena99,99 zł
Do koszyka

4.2
z 4 opinii
BEEFEATER Gin 700 ml

BEEFEATER

Gin

700 ml
106,41 zł/l
Frisco poleca
Cena74,49 zł
Do koszyka

BOMBAY SAPPHIRE Premier Cru Gin 700 ml

BOMBAY SAPPHIRE

Premier Cru Gin

700 ml
257,13 zł/l
Frisco poleca
Cena179,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
TANQUERAY Gin 700 ml

TANQUERAY

Gin

700 ml
157,13 zł/l
Cena109,99 zł
Do koszyka

TANQUERAY No. Ten Gin 700 ml

TANQUERAY

No. Ten Gin

700 ml
228,56 zł/l
Cena159,99 zł
Do koszyka

4.0
z 1 opinii
HENDRICKS Gin 700 ml

HENDRICKS

Gin

700 ml
285,70 zł/l
Cena199,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
GORDONS LONDON Gin 700 ml

GORDONS LONDON

Gin

700 ml
104,27 zł/l
Cena72,99 zł
Do koszyka

GLENDALOUGH Gin 700 ml

GLENDALOUGH

Gin

700 ml
228,56 zł/l
Cena159,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
GREENALL'S Gin London Dry 700 ml

GREENALL'S

Gin London Dry

700 ml
109,99 zł/l
Cena76,99 zł
Do koszyka

MALFY Gin Originale 700 ml

MALFY

Gin Originale

700 ml
199,99 zł/l
Cena139,99 zł
Do koszyka

BICKENS Gin 1 l

BICKENS

Gin

1 l
129,99 zł/l
Cena129,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
BULLDOG Gin 700 ml

BULLDOG

Gin

700 ml
214,27 zł/l
Cena149,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
THE BOTANIST Gin 700 ml

THE BOTANIST

Gin

700 ml
285,70 zł/l
Cena199,99 zł
Do koszyka

MILLHILL’S Gin London Dry 700 ml

MILLHILL’S

Gin London Dry

700 ml
128,56 zł/l
Cena89,99 zł
Do koszyka

BEEFEATER Pink Gin 700 ml

BEEFEATER Pink

Gin

700 ml
107,13 zł/l
Frisco poleca
Cena74,99 zł
Do koszyka

4.8
z 5 opinii
ŻUBRÓWKA Gin Białowieski Malina 700 ml

ŻUBRÓWKA

Gin Białowieski Malina

700 ml
71,41 zł/l
Frisco poleca
Cena49,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
BOMBAY SAPPHIRE Sunset Gin 700 ml

BOMBAY SAPPHIRE

Sunset Gin

700 ml
164,27 zł/l
Frisco poleca
Cena114,99 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
GORDONS LONDON Pink Gin 700 ml

GORDONS LONDON

Pink Gin

700 ml
114,27 zł/l
Cena79,99 zł
Do koszyka

GORDONS LONDON Sicilian Lemon 700 ml

GORDONS LONDON

Sicilian Lemon

700 ml
114,27 zł/l
Cena79,99 zł
Do koszyka

Nowość
LUBUSKI Gin Strawberry 500 ml

LUBUSKI

Gin Strawberry

500 ml
99,98 zł/l
Cena49,99 zł
Do koszyka

LUBUSKI Gin Passionfruit 500 ml

LUBUSKI

Gin Passionfruit

500 ml
86,98 zł/l
Cena43,49 zł
Do koszyka

MALFY Gin Con Arancia 700 ml

MALFY

Gin Con Arancia

700 ml
199,99 zł/l
Cena139,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
SEAGRAMS Lime Gin 700 ml

SEAGRAMS Lime

Gin

700 ml
99,99 zł/l
Cena69,99 zł
Do koszyka

LUBUSKI Gin Bitter Orange 500 ml

LUBUSKI

Gin Bitter Orange

500 ml
99,98 zł/l
Cena49,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
LUBUSKI Gin Sweet Grapefruit 500 ml

LUBUSKI

Gin Sweet Grapefruit

500 ml
86,98 zł/l
Cena43,49 zł
Do koszyka

GORDONS LONDON Tropical Passionfruit Gin 700 ml

GORDONS LONDON

Tropical Passionfruit Gin

700 ml
114,27 zł/l
Cena79,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
MILLHILL’S Gin Strawberry Fields 700 ml

MILLHILL’S

Gin Strawberry Fields

700 ml
128,56 zł/l
Cena89,99 zł
Do koszyka

MILLHILL’S Gin Pineapple Breeze 700 ml

MILLHILL’S

Gin Pineapple Breeze

700 ml
128,56 zł/l
Cena89,99 zł
Do koszyka

5.0
z 23 opinii
JAMESON Irlandzka Whiskey 700 ml

JAMESON

Irlandzka Whiskey

700 ml
114,27 zł/l
Frisco poleca
Cena79,99 zł
Do koszyka

4.9
z 15 opinii
BUSHMILLS The Original Irish Whiskey 1 l

BUSHMILLS

The Original Irish Whiskey

1 l
85,99 zł/l
Frisco poleca
Cena85,99 zł
Do koszyka

5.0
z 15 opinii
TULLAMORE DEW Irish Whiskey 700 ml

TULLAMORE DEW

Irish Whiskey

700 ml
114,27 zł/l
Frisco poleca
Cena79,99 zł
Do koszyka

4.9
z 15 opinii
BUSHMILLS The Original Irish Whiskey 700 ml

BUSHMILLS

The Original Irish Whiskey

700 ml
97,13 zł/l
Frisco poleca
Cena67,99 zł
Do koszyka

5.0
z 6 opinii
BUSHMILLS Blackbush 8 Y.O. 700 ml

BUSHMILLS

Blackbush 8 Y.O.

700 ml
122,84 zł/l
Frisco poleca
Cena85,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
PROPER Twelve Whiskey 700 ml

PROPER

Twelve Whiskey

700 ml
107,13 zł/l
Frisco poleca
Cena74,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
TULLAMORE DEW Cafe Honey 700 ml

TULLAMORE DEW

Cafe Honey

700 ml
114,27 zł/l
Frisco poleca
Cena79,99 zł
Do koszyka

TULLAMORE DEW Irish Whiskey 12 Y.O. 700 ml

TULLAMORE DEW

Irish Whiskey 12 Y.O.

700 ml
228,56 zł/l
Cena159,99 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
DUBLINER Whiskey 700 ml

DUBLINER

Whiskey

700 ml
117,84 zł/l
Cena82,49 zł
Do koszyka

TULLAMORE DEW XO Irish Whiskey 700 ml

TULLAMORE DEW XO

Irish Whiskey

700 ml
171,41 zł/l
Cena119,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
JAMESON Stout 700 ml

JAMESON

Stout

700 ml
142,84 zł/l
Cena99,99 zł
Do koszyka

JAMESON Triple Triple 700 ml

JAMESON

Triple Triple

700 ml
128,56 zł/l
Cena89,99 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
BUSHMILLS Single Malt 10 Y.O. Tuba Whiskey 700 ml

BUSHMILLS

Single Malt 10 Y.O. Tuba Whiskey

700 ml
157,13 zł/l
Frisco poleca
Cena109,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
BUSHMILLS Single Malt 12 Y.O. Tuba Whiskey 700 ml

BUSHMILLS

Single Malt 12 Y.O. Tuba Whiskey

700 ml
185,70 zł/l
Frisco poleca
Cena129,99 zł
Do koszyka

4.8
z 5 opinii
JACK DANIELS Tennessee Whiskey 700 ml

JACK DANIELS

Tennessee Whiskey

700 ml
171,41 zł/l
Cena119,99 zł
Do koszyka

5.0
z 7 opinii
EVAN WILLIAMS Kentucky Bourbon 700 ml

EVAN WILLIAMS

Kentucky Bourbon

700 ml
92,84 zł/l
Frisco poleca
Cena64,99 zł
Do koszyka

BUFFALO TRACE Bourbon 700 ml

BUFFALO TRACE

Bourbon

700 ml
132,84 zł/l
Frisco poleca
Cena92,99 zł
Do koszyka

5.0
z 9 opinii
JIM BEAM Bourbon 700 ml

JIM BEAM

Bourbon

700 ml
109,99 zł/l
Cena76,99 zł
Do koszyka

WILD TURKEY 101 Whiskey 700 ml

WILD TURKEY 101

Whiskey

700 ml
214,27 zł/l
Cena149,99 zł
Do koszyka

WILD TURKEY 81 Whiskey 700 ml

WILD TURKEY 81

Whiskey

700 ml
185,70 zł/l
Cena129,99 zł
Do koszyka

JIM BEAM Double Oak Bourbon 700 ml

JIM BEAM Double Oak

Bourbon

700 ml
171,41 zł/l
Cena119,99 zł
Do koszyka

TX TEXAS Bourbon 700 ml

TX TEXAS

Bourbon

700 ml
199,99 zł/l
Cena139,99 zł
Do koszyka

4.9
z 116 opinii
BALLANTINES Finest Blend Scotch Whisky 1 l

BALLANTINES Finest

Blend Scotch Whisky

1 l
79,99 zł/l
Frisco poleca
Cena79,99 zł
Do koszyka
1...111213...16

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store