Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Alkohole

Alkohole

Wróć do Kategorie sklepu

Strefa bezalkoholowaPiwoCydrWinoWódkaWhiskyGinRumTequilaKoniaki, brandyMiody, grzańceLikieryVermuthDrinki, koktajleStrefa alkoholi premium



4.6
z 28 opinii
LABEL 5 Blended Scotch Whisky 1 l

LABEL 5

Blended Scotch Whisky

1 l
69,99 zł/l
Frisco poleca
Cena69,99 zł
Do koszyka

4.9
z 15 opinii
LABEL 5 Blended Scotch Whisky 700 ml

LABEL 5

Blended Scotch Whisky

700 ml
84,27 zł/l
Frisco poleca
Cena58,99 zł
Do koszyka

4.9
z 8 opinii
CHIVAS REGAL 12 Y.O. Blend Scotch Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

12 Y.O. Blend Scotch Whisky

700 ml
164,27 zł/l
Frisco poleca
Cena114,99 zł
Do koszyka

4.9
z 26 opinii
GRANTS Blend Szkocka whisky 700 ml

GRANTS

Blend Szkocka whisky

700 ml
92,84 zł/l
Frisco poleca
Cena64,99 zł
Do koszyka

4.9
z 7 opinii
DEWARS 12 Y.O. Whisky szkocka typu blend 700 ml

DEWARS 12 Y.O.

Whisky szkocka typu blend

700 ml
171,41 zł/l
Frisco poleca
Cena119,99 zł
Do koszyka

DEWARS Portuguese Smooth 700 ml

DEWARS

Portuguese Smooth

700 ml
114,27 zł/l
Frisco poleca
Cena79,99 zł
Do koszyka

5.0
z 26 opinii
GRANTS Blend Szkocka whisky 1 l

GRANTS

Blend Szkocka whisky

1 l
84,99 zł/l
Frisco poleca
Cena84,99 zł
Do koszyka

4.8
z 5 opinii
JOHNNIE WALKER Red Label Blend Szkocka Whisky 700 ml

JOHNNIE WALKER Red Label

Blend Szkocka Whisky

700 ml
96,41 zł/l
Frisco poleca
Cena67,49 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
GRANTS Blend Szkocka whisky 500 ml

GRANTS

Blend Szkocka whisky

500 ml
99,98 zł/l
Frisco poleca
Cena49,99 zł
Do koszyka

4.7
z 15 opinii
BALLANTINES Finest Blend Scotch Whisky 700 ml

BALLANTINES Finest

Blend Scotch Whisky

700 ml
99,99 zł/l
Cena69,99 zł
Do koszyka

4.9
z 7 opinii
JOHNNIE WALKER Red Label Blend Szkocka Whisky 1 l

JOHNNIE WALKER Red Label

Blend Szkocka Whisky

1 l
86,99 zł/l
Cena86,99 zł
Do koszyka

4.7
z 3 opinii
J&B Whisky 700 ml

J&B

Whisky

700 ml
114,27 zł/l
Cena79,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
BALLANTINES 7 Y.O. Blend Scotch Whisky 700 ml

BALLANTINES

7 Y.O. Blend Scotch Whisky

700 ml
128,56 zł/l
Cena89,99 zł
Do koszyka

BALLANTINES 21 Y.O. Blend Scotch Whisky 700 ml

BALLANTINES

21 Y.O. Blend Scotch Whisky

700 ml
571,41 zł/l
Cena399,99 zł
Do koszyka

4.8
z 32 opinii
CLAN CAMPBELL The Noble 700 ml

CLAN CAMPBELL

The Noble

700 ml
89,99 zł/l
Cena62,99 zł
Do koszyka

4.8
z 26 opinii
CLANSMAN Blended Scotch Whisky 1 l

CLANSMAN

Blended Scotch Whisky

1 l
74,99 zł/l
Cena74,99 zł
Do koszyka

4.5
z 2 opinii
JOHNNIE WALKER Double Black Label Whisky 700 ml

JOHNNIE WALKER Double Black Label

Whisky

700 ml
171,41 zł/l
Cena119,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
JOHNNIE WALKER Red Label Blend Szkocka Whisky 500 ml

JOHNNIE WALKER Red Label

Blend Szkocka Whisky

500 ml
125,98 zł/l
Cena62,99 zł
Do koszyka

BALLANTINES BRASIL Szkocka Whisky 700 ml

BALLANTINES BRASIL

Szkocka Whisky

700 ml
99,99 zł/l
Cena69,99 zł
Do koszyka

JOHNNIE WALKER Black Label Ruby Whisky 700 ml

JOHNNIE WALKER Black Label

Ruby Whisky

700 ml
185,70 zł/l
Cena129,99 zł
Do koszyka

4.7
z 9 opinii
CLANSMAN Blended Scotch Whisky 700 ml

CLANSMAN

Blended Scotch Whisky

700 ml
85,70 zł/l
Cena59,99 zł
Do koszyka

BALLANTINES Finest Blend Scotch John Lennon Whisky 700 ml

BALLANTINES

Finest Blend Scotch John Lennon Whisky

700 ml
109,27 zł/l
Cena76,49 zł
Do koszyka

4.8
z 5 opinii
BALLANTINES Finest KISS 700 ml

BALLANTINES

Finest KISS

700 ml
108,56 zł/l
Cena75,99 zł
Do koszyka

5.0
z 7 opinii
JOHNNIE WALKER Black Label Blend Szkocka Whisky 700 ml

JOHNNIE WALKER Black Label

Blend Szkocka Whisky

700 ml
185,70 zł/l
Cena129,99 zł
Do koszyka

4.0
z 1 opinii
GRANTS Smoky Whisky 700 ml

GRANTS

Smoky Whisky

700 ml
128,56 zł/l
Cena89,99 zł
Do koszyka

JOHNNIE WALKER Gold Reserve Blend Szkocka Whisky 700 ml

JOHNNIE WALKER Gold Reserve

Blend Szkocka Whisky

700 ml
285,70 zł/l
Cena199,99 zł
Do koszyka

5.0
z 12 opinii
DEWARS White Label Whisky 700 ml

DEWARS White Label

Whisky

700 ml
109,99 zł/l
Cena76,99 zł
Do koszyka

DEWARS 15 Y.O. Whisky 700 ml

DEWARS 15 Y.O.

Whisky

700 ml
242,84 zł/l
Cena169,99 zł
Do koszyka

CHIVAS Mizunara Whisky 700 ml

CHIVAS Mizunara

Whisky

700 ml
371,41 zł/l
Cena259,99 zł
Do koszyka

CHIVAS REGAL XV Y.O. Tuba Cognac Finish Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

XV Y.O. Tuba Cognac Finish Whisky

700 ml
328,56 zł/l
Cena229,99 zł
Do koszyka

CHIVAS REGAL XV Y.O. Złota Cognac Finish Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

XV Y.O. Złota Cognac Finish Whisky

700 ml
357,13 zł/l
Cena249,99 zł
Do koszyka

WATERPROOF Whisky 700 ml

WATERPROOF

Whisky

700 ml
228,56 zł/l
Cena159,99 zł
Do koszyka

CHIVAS REGAL Extra 13 Y.O. Rye Finish Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

Extra 13 Y.O. Rye Finish Whisky

700 ml
214,27 zł/l
Cena149,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
GRANTS 12 Y.O. Blended Scotch Whisky 700 ml

GRANTS

12 Y.O. Blended Scotch Whisky

700 ml
185,70 zł/l
Cena129,99 zł
Do koszyka

JOHNNIE WALKER Blonde Whisky 700 ml

JOHNNIE WALKER

Blonde Whisky

700 ml
128,56 zł/l
Cena89,99 zł
Do koszyka

CHIVAS REGAL 13 Y.O. Bourbon Finish Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

13 Y.O. Bourbon Finish Whisky

700 ml
257,13 zł/l
Cena179,99 zł
Do koszyka

CHIVAS REGAL 13 Y.O. Tequila Finish Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

13 Y.O. Tequila Finish Whisky

700 ml
228,56 zł/l
Cena159,99 zł
Do koszyka

4.5
z 2 opinii
THE FAMOUS GROUSE Sherry Finish Whisky 700 ml

THE FAMOUS GROUSE

Sherry Finish Whisky

700 ml
142,84 zł/l
Cena99,99 zł
Do koszyka

DEWARS 8 Y.O. Carribean Smooth Whisky 700 ml

DEWARS 8 Y.O. Carribean

Smooth Whisky

700 ml
114,27 zł/l
Frisco poleca
Cena79,99 zł
Do koszyka

ABERFELDY 12YO Single Malt Whisky 700 ml

ABERFELDY

12YO Single Malt Whisky

700 ml
342,84 zł/l
Frisco poleca
Cena239,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
TORABHAIG Sound of Sleat Whisky 700 ml

TORABHAIG

Sound of Sleat Whisky

700 ml
271,41 zł/l
Frisco poleca
Cena promocyjna189,99 zł
199,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

GLENFIDDICH 15 Y.O. Single Malt Tuba Scotch Whisky 700 ml

GLENFIDDICH

15 Y.O. Single Malt Tuba Scotch Whisky

700 ml
471,41 zł/l
Cena329,99 zł
Do koszyka

GLENFIDDICH 18 Y.O. Single Malt Tuba Scotch Whisky 700 ml

GLENFIDDICH

18 Y.O. Single Malt Tuba Scotch Whisky

700 ml
714,27 zł/l
Cena499,99 zł
Do koszyka

GLENFIDDICH 12 Y.O. Single Malt Tuba Scotch Whisky 700 ml

GLENFIDDICH

12 Y.O. Single Malt Tuba Scotch Whisky

700 ml
314,27 zł/l
Cena219,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
GLENGARRY Single Malt Scotch Whisky 700 ml

GLENGARRY

Single Malt Scotch Whisky

700 ml
142,84 zł/l
Cena99,99 zł
Do koszyka

5.0
z 7 opinii
BANKHALL Single Malt Whisky 700 ml

BANKHALL

Single Malt Whisky

700 ml
99,99 zł/l
Frisco poleca
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.7
z 3 opinii
GRANTS Summer Orange 700 ml

GRANTS

Summer Orange

700 ml
85,70 zł/l
Frisco poleca
Cena59,99 zł
Do koszyka

GRANTS Ruby Plum 700 ml

GRANTS

Ruby Plum

700 ml
85,70 zł/l
Frisco poleca
Cena59,99 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
TULLAMORE DEW Honey Liqueur 700 ml

TULLAMORE DEW

Honey Liqueur

700 ml
114,27 zł/l
Frisco poleca
Cena79,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
GRANTS Tropical Fiesta 700 ml

GRANTS

Tropical Fiesta

700 ml
92,84 zł/l
Frisco poleca
Cena64,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
PROPER Twelve Apple 700 ml

PROPER

Twelve Apple

700 ml
107,13 zł/l
Frisco poleca
Cena74,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
JACK DANIELS Tennessee Honey 700 ml

JACK DANIELS

Tennessee Honey

700 ml
171,41 zł/l
Cena119,99 zł
Do koszyka

4.0
z 1 opinii
JIM BEAM RED STAG Black Cherry 700 ml

JIM BEAM RED STAG

Black Cherry

700 ml
128,56 zł/l
Cena89,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
BALLANTINES Wild 700 ml

BALLANTINES

Wild

700 ml
104,27 zł/l
Cena72,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
BALLANTINES Sweet 700 ml

BALLANTINES

Sweet

700 ml
99,99 zł/l
Cena69,99 zł
Do koszyka

BALLANTINES Sunshine 700 ml

BALLANTINES

Sunshine

700 ml
99,99 zł/l
Cena69,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
CLAN CAMPBELL Honey 700 ml

CLAN CAMPBELL

Honey

700 ml
89,99 zł/l
Cena62,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
DUBLINER Honeycomb Likier 700 ml

DUBLINER

Honeycomb Likier

700 ml
117,84 zł/l
Cena82,49 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
DUBLINER Fiery Likier 700 ml

DUBLINER

Fiery Likier

700 ml
117,84 zł/l
Cena82,49 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
KOURO Pure Malt Whisky 750 ml

KOURO

Pure Malt Whisky

750 ml
253,32 zł/l
Cena189,99 zł
Do koszyka

5.0
z 5 opinii
VIVOLOVIN S-Low Merlot - Cabernet BIO 750 ml

VIVOLOVIN

S-Low Merlot - Cabernet BIO

750 ml
57,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena43,49 zł
Do koszyka

GREEN&SOCIAL Verdejo BIO 750 ml

GREEN&SOCIAL

Verdejo BIO

750 ml
53,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena39,99 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
JAGERMEISTER Likier 500 ml

JAGERMEISTER

Likier

500 ml
117,98 zł/l
Frisco poleca
Cena58,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
JAGERMEISTER Likier Orange 700 ml

JAGERMEISTER

Likier Orange

700 ml
99,99 zł/l
Frisco poleca
Cena69,99 zł
Do koszyka

5.0
z 18 opinii
JAGERMEISTER Likier 700 ml

JAGERMEISTER

Likier

700 ml
128,56 zł/l
Cena89,99 zł
Do koszyka

5.0
z 7 opinii
JAGERMEISTER Likier 1 l

JAGERMEISTER

Likier

1 l
129,99 zł/l
Cena129,99 zł
Do koszyka

4.9
z 33 opinii
KRUPNIK Advokat 500 ml

KRUPNIK

Advokat

500 ml
53,58 zł/l
Frisco poleca
Cena26,79 zł
Do koszyka

5.0
z 6 opinii
ADVOCAAT Classic Likier jajeczny 500 ml

ADVOCAAT

Classic Likier jajeczny

500 ml
74,98 zł/l
Cena37,49 zł
Do koszyka

5.0
z 18 opinii
DALKOWSKI Advocaat likier jajeczny 500 ml

DALKOWSKI

Advocaat likier jajeczny

500 ml
63,98 zł/l
Cena31,99 zł
Do koszyka

5.0
z 16 opinii
APEROL APERITIVO Likier 700 ml

APEROL APERITIVO

Likier

700 ml
85,70 zł/l
Frisco poleca
Cena59,99 zł
Do koszyka

5.0
z 5 opinii
VILLA CARDEA Aperitivo Spritz 700 ml

VILLA CARDEA

Aperitivo Spritz

700 ml
57,13 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka

4.8
z 17 opinii
LAZZARONI Limoncello Goccia d Oro 500 ml

LAZZARONI

Limoncello Goccia d Oro

500 ml
76,98 zł/l
Frisco poleca
Cena38,49 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
CAMPARI Bitter Likier 500 ml

CAMPARI Bitter

Likier

500 ml
139,98 zł/l
Cena69,99 zł
Do koszyka

5.0
z 19 opinii
CAMPARI Bitter Likier 700 ml

CAMPARI Bitter

Likier

700 ml
142,84 zł/l
Cena99,99 zł
Do koszyka

4.9
z 8 opinii
MIONETTO Aperitivo 500 ml

MIONETTO

Aperitivo

500 ml
87,98 zł/l
Cena43,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
BOLS Blue Likier 500 ml

BOLS Blue

Likier

500 ml
119,98 zł/l
Cena59,99 zł
Do koszyka

Nowość
DALKOWSKI Likier ziołowy Lemon 500 ml

DALKOWSKI

Likier ziołowy Lemon

500 ml
92,98 zł/l
Cena46,49 zł
Do koszyka

Nowość
FREIXENET Solare Aperitivo 700 ml

FREIXENET

Solare Aperitivo

700 ml
94,27 zł/l
Cena65,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
CLAN CAMPBELL Lime 700 ml

CLAN CAMPBELL

Lime

700 ml
89,99 zł/l
Cena62,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
LIMONCE Aperitivo 700 ml

LIMONCE

Aperitivo

700 ml
85,70 zł/l
Cena59,99 zł
Do koszyka

Polini Aperitivo 750 ml

Polini

Aperitivo

750 ml
82,65 zł/l
Cena61,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
SOPLICA Marakuja i papaja 500 ml

SOPLICA

Marakuja i papaja

500 ml
53,98 zł/l
Frisco poleca
Cena26,99 zł
Do koszyka

LILLET Rose 750 ml

LILLET

Rose

750 ml
93,32 zł/l
Frisco poleca
Cena69,99 zł
Do koszyka

4.2
z 6 opinii
KRUPNIK Old Liqueur Malinowy Miód 500 ml

KRUPNIK

Old Liqueur Malinowy Miód

500 ml
79,98 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
1...1213141516

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store