Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Alkohole

Alkohole

Wróć do Kategorie sklepu

Strefa bezalkoholowaPiwoCydrWinoWódkaWhiskyGinRumTequilaKoniaki, brandyMiody, grzańceLikieryVermuthDrinki, koktajleStrefa alkoholi premium



5.0
z 32 opinii
AMBER Koźlak (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Koźlak (butelka bezzwrotna)

500 ml
15,18 zł/l
Cena7,59 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
DU BOCQ Blanche de Namur Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

DU BOCQ

Blanche de Namur Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
30,27 zł/l
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka

5.0
z 10 opinii
MIŁOSŁAW Pszeniczne Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

MIŁOSŁAW

Pszeniczne Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
12,78 zł/l
Cena6,39 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
KAMPINOSKIE Piwo Pszeniczne (butelka bezzwrotna) 500 ml

KAMPINOSKIE

Piwo Pszeniczne (butelka bezzwrotna)

500 ml
16,98 zł/l
Cena8,49 zł
Do koszyka

5.0
z 22 opinii
AMBER Pszeniczniak (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Pszeniczniak (butelka bezzwrotna)

500 ml
15,98 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
INNE BECZKI Great Wheat Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Great Wheat Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
16,98 zł/l
Cena8,49 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
WRCLW Schops Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

WRCLW

Schops Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
WRCLW Hefeweizen Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

WRCLW

Hefeweizen Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
TRZECH KUMPLI Weizen Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Weizen Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
20,98 zł/l
Cena10,49 zł
Do koszyka

4.8
z 5 opinii
KUFLOWE Mocne piwo (puszka) 500 ml

KUFLOWE

Mocne piwo (puszka)

500 ml
8,18 zł/l
Cena4,09 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
ZLATY CESKY Svetly Lezak Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

ZLATY CESKY

Svetly Lezak Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka

5.0
z 9 opinii
IGUANA Błonnik + Aminokwasy Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) BIO 475 ml

IGUANA

Błonnik + Aminokwasy Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) BIO

475 ml
22,08 zł/l
Cena10,49 zł
Do koszyka

5.0
z 23 opinii
MARTINI Bianco 1 l

MARTINI

Bianco

1 l
39,99 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
MARTINI Fiero 1 l

MARTINI

Fiero

1 l
39,99 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka

MARTINI Rosato 1 l

MARTINI

Rosato

1 l
39,99 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka

5.0
z 5 opinii
MARTINI Rosso 1 l

MARTINI

Rosso

1 l
39,99 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka

MARTINI Riserva Speciale Rubino 750 ml

MARTINI

Riserva Speciale Rubino

750 ml
99,99 zł/l
Frisco poleca
Cena74,99 zł
Do koszyka

MARTINI Bitter Premium 700 ml

MARTINI

Bitter Premium

700 ml
135,70 zł/l
Frisco poleca
Cena94,99 zł
Do koszyka

5.0
z 25 opinii
MARTINI Extra Dry 1 l

MARTINI

Extra Dry

1 l
39,99 zł/l
Frisco poleca
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.8
z 32 opinii
DAOS Brandy 500 ml

DAOS

Brandy

500 ml
73,98 zł/l
Frisco poleca
Cena36,99 zł
Do koszyka

4.5
z 4 opinii
METAXA 5* Brandy 700 ml

METAXA

5* Brandy

700 ml
99,99 zł/l
Frisco poleca
Cena69,99 zł
Do koszyka

4.8
z 18 opinii
METAXA 7* Brandy 700 ml

METAXA

7* Brandy

700 ml
157,13 zł/l
Cena109,99 zł
Do koszyka

Nowość
STOCK 84 Brandy 700 ml

STOCK 84

Brandy

700 ml
104,99 zł/l
Cena73,49 zł
Do koszyka

4.9
z 9 opinii
KAZBEK PEAK Brandy 5 YO 500 ml

KAZBEK PEAK

Brandy 5 YO

500 ml
119,98 zł/l
Cena59,99 zł
Do koszyka

4.9
z 69 opinii
GRZANIEC Czerwone 1 l

GRZANIEC

Czerwone

1 l
18,29 zł/l
friscontowa cena
Cena18,29 zł
Do koszyka

4.8
z 17 opinii
GRZANIEC Zimowy pomarańcza z czekoladą 1 l

GRZANIEC

Zimowy pomarańcza z czekoladą

1 l
18,29 zł/l
Cena18,29 zł
Do koszyka

4.8
z 40 opinii
GRZANIEC Zimowy śliwka w czekoladzie 1 l

GRZANIEC

Zimowy śliwka w czekoladzie

1 l
18,29 zł/l
Cena18,29 zł
Do koszyka

KASZTELAŃSKI TRÓJNIAK Miód pitny w kamionce 750 ml

KASZTELAŃSKI TRÓJNIAK

Miód pitny w kamionce

750 ml
66,65 zł/l
Cena49,99 zł
Do koszyka

4.9
z 15 opinii
KASZTELAŃSKI TRÓJNIAK Miód pitny 750 ml

KASZTELAŃSKI TRÓJNIAK

Miód pitny

750 ml
38,39 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.8
z 32 opinii

16% taniej

ANTARES Sauvignon Blanc 750 ml

ANTARES

Sauvignon Blanc

750 ml
26,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena promocyjna19,99 zł
23,79 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka

4.8
z 77 opinii
MOŁDAWSKA DOLINA Chardonnay & Feteasca Alba 750 ml

MOŁDAWSKA DOLINA

Chardonnay & Feteasca Alba

750 ml
26,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena promocyjna19,99 zł
22,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.7
z 15 opinii
STAR Chardonnay 3 l

STAR

Chardonnay

3 l
22,33 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena66,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
Rapaura Sauvignon Blanc 750 ml

Rapaura

Sauvignon Blanc

750 ml
53,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii

30% taniej

LA BAUME CHARDONNAY 750 ml

LA BAUME

CHARDONNAY

750 ml
46,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena promocyjna34,99 zł
49,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.8
z 5 opinii
Yellow Tail Chardonnay 750 ml

Yellow Tail

Chardonnay

750 ml
30,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena22,99 zł
Do koszyka

4.7
z 30 opinii
OLARIA Białe 750 ml

OLARIA

Białe

750 ml
25,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena promocyjna18,99 zł
20,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.7
z 3 opinii
Yellow Tail Sauvignon Blanc 750 ml

Yellow Tail

Sauvignon Blanc

750 ml
30,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena22,99 zł
Do koszyka

Nowość
GATO NEGRO Pinot Grigio 750 ml

GATO NEGRO

Pinot Grigio

750 ml
30,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena22,99 zł
Do koszyka

4.8
z 8 opinii
DARK HORSE Chardonnay 750 ml

DARK HORSE

Chardonnay

750 ml
53,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka

Nowość
9 Lives Inspiring Riesling 750 ml

9 Lives

Inspiring Riesling

750 ml
39,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka

4.7
z 10 opinii
PASQUA Pinot Grigio 750 ml

PASQUA

Pinot Grigio

750 ml
45,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena33,99 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
PASQUA Chardonnay 750 ml

PASQUA

Chardonnay

750 ml
47,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena35,99 zł
Do koszyka

Nowość
9 Lives Sauvignon Blanc 750 ml

9 Lives

Sauvignon Blanc

750 ml
39,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
JACOB'S CREEK Jacob's Creek Classic Riesling 750 ml

JACOB'S CREEK

Jacob's Creek Classic Riesling

750 ml
35,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena26,99 zł
Do koszyka

4.9
z 9 opinii
DARK HORSE Sauvignon Blanc 750 ml

DARK HORSE

Sauvignon Blanc

750 ml
53,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
MAISON CASTEL Sauvignon blanc 750 ml

MAISON CASTEL

Sauvignon blanc

750 ml
39,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena promocyjna29,99 zł
32,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

Costers del Sió La Boscana Blanco 750 ml

Costers del Sió

La Boscana Blanco

750 ml
73,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena54,99 zł
Do koszyka

Nowość
GATO NEGRO Chardonnay 750 ml

GATO NEGRO

Chardonnay

750 ml
30,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena22,99 zł
Do koszyka

4.8
z 155 opinii
ROYAL Riesling 750 ml

ROYAL

Riesling

750 ml
30,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
friscontowa cena
Cena22,99 zł
Do koszyka

4.9
z 32 opinii
TOMTIT Sauvignon Blanc 750 ml

TOMTIT

Sauvignon Blanc

750 ml
47,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena35,49 zł
Do koszyka

4.9
z 141 opinii
GRUNER VELTLINER Białe 750 ml

GRUNER VELTLINER

Białe

750 ml
34,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena25,99 zł
Do koszyka

4.8
z 56 opinii
JACOB'S CREEK Chardonnay 750 ml

JACOB'S CREEK

Chardonnay

750 ml
39,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka

4.8
z 38 opinii
FRONTERA Chardonnay 750 ml

FRONTERA

Chardonnay

750 ml
33,72 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena25,29 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
CASAL DA SEARA Vinho Verde Loureiro 750 ml

CASAL DA SEARA

Vinho Verde Loureiro

750 ml
29,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena22,49 zł
Do koszyka

5.0
z 20 opinii
CASAL DA SEARA Vinho Verde Azal 750 ml

CASAL DA SEARA

Vinho Verde Azal

750 ml
36,52 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena27,39 zł
Do koszyka

5.0
z 6 opinii
CASAL DA SEARA Vinho Verde Arinto 750 ml

CASAL DA SEARA

Vinho Verde Arinto

750 ml
37,72 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena28,29 zł
Do koszyka

5.0
z 9 opinii
PORTADA Vinho Regional Lisboa 750 ml

PORTADA

Vinho Regional Lisboa

750 ml
41,85 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena31,39 zł
Do koszyka

4.9
z 17 opinii
CASA PECUNIA Pinot Grigio DOC 750 ml

CASA PECUNIA

Pinot Grigio DOC

750 ml
39,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka

4.9
z 20 opinii
FRONTERA Buttery Chardonnay 750 ml

FRONTERA

Buttery Chardonnay

750 ml
38,92 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena29,19 zł
Do koszyka

5.0
z 15 opinii
VITIS NOSTRA Soave DOC 750 ml

VITIS NOSTRA

Soave DOC

750 ml
34,79 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena26,09 zł
Do koszyka

5.0
z 7 opinii
MONTGRAS De Vine Chardonnay 750 ml

MONTGRAS De Vine

Chardonnay

750 ml
39,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka

4.9
z 34 opinii
SANTA ALICIA Reserva Chardonnay 750 ml

SANTA ALICIA

Reserva Chardonnay

750 ml
39,59 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena29,69 zł
Do koszyka

4.4
z 5 opinii
MARTINETTI Pinot Grigio IGT 750 ml

MARTINETTI

Pinot Grigio IGT

750 ml
45,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena34,49 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
MARTINETTI Frascati DOC 750 ml

MARTINETTI

Frascati DOC

750 ml
45,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena34,49 zł
Do koszyka

4.5
z 2 opinii
CASTILLO DE GREDOS Blanco 3 l

CASTILLO DE GREDOS

Blanco

3 l
22,50 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena67,49 zł
Do koszyka

5.0
z 12 opinii
B&G Reserve Chardonnay 750 ml

B&G

Reserve Chardonnay

750 ml
39,05 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena29,29 zł
Do koszyka

4.7
z 20 opinii
B&G Reserve Sauvignon 750 ml

B&G

Reserve Sauvignon

750 ml
39,05 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena29,29 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
Visla Wino białe Solaris 750 ml

Visla

Wino białe Solaris

750 ml
79,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena59,99 zł
Do koszyka

4.8
z 19 opinii
FRONTERA Sauvignon Blanc 750 ml

FRONTERA

Sauvignon Blanc

750 ml
33,72 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena25,29 zł
Do koszyka

4.8
z 4 opinii
LANDZICHT Riesling 750 ml

LANDZICHT

Riesling

750 ml
39,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka

4.8
z 18 opinii
HARDYS CREST Chardonnay Sauvignon Blanc 750 ml

HARDYS CREST

Chardonnay Sauvignon Blanc

750 ml
48,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena36,49 zł
Do koszyka

5.0
z 5 opinii
EL COTO Rioja 750 ml

EL COTO

Rioja

750 ml
58,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena43,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
CASILLERO DEL DIABLO Sauvignon Blanc 750 ml

CASILLERO DEL DIABLO

Sauvignon Blanc

750 ml
41,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena30,99 zł
Do koszyka

5.0
z 9 opinii
NERO ORO Pinot Grigio Appasimento 750 ml

NERO ORO

Pinot Grigio Appasimento

750 ml
57,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena42,99 zł
Do koszyka

4.5
z 2 opinii
LOCO de PIEDRA TORRES Sauvingon blanc 750 ml

LOCO de PIEDRA TORRES

Sauvingon blanc

750 ml
47,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena35,49 zł
Do koszyka

4.5
z 16 opinii
VITIS NOSTRA Piot Grigio 750 ml

VITIS NOSTRA

Piot Grigio

750 ml
32,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena24,49 zł
Do koszyka

5.0
z 5 opinii
SREBRNE Z polskiej winnicy Cuvee Blanc 750 ml

SREBRNE

Z polskiej winnicy Cuvee Blanc

750 ml
69,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena51,99 zł
Do koszyka

4.9
z 46 opinii
DAOS Treasure Chardonnay 750 ml

DAOS Treasure

Chardonnay

750 ml
37,19 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena27,89 zł
Do koszyka

4.8
z 4 opinii
FOOTPRINT Chardonnay 750 ml

FOOTPRINT

Chardonnay

750 ml
58,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena43,99 zł
Do koszyka

Nowość
ABOVE & BEYOND Chardonnay 750 ml

ABOVE & BEYOND

Chardonnay

750 ml
58,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena43,99 zł
Do koszyka

4.3
z 6 opinii
JIM'S CREEK Chardonnay 750 ml

JIM'S CREEK

Chardonnay

750 ml
42,12 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena31,59 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
PONTE Vinho Regional Tejo 750 ml

PONTE

Vinho Regional Tejo

750 ml
33,72 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena25,29 zł
Do koszyka

4.8
z 10 opinii
PANUL Chardonnay 750 ml

PANUL

Chardonnay

750 ml
37,72 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena28,29 zł
Do koszyka

4.8
z 4 opinii
PASQUA Malvasia 750 ml

PASQUA

Malvasia

750 ml
47,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena35,99 zł
Do koszyka
1...567...16

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store