Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Napoje
Soki i napoje
Owocowe

Owocowe

Wróć do Soki i napoje

Tłoczone i wyciskaneMultiwitaminowePorzeczkoweGrejpfrutoweEgzotyczneWieloowocowePozostałeSok z cytryny



4.8
z 4 opinii
Oryginalny Sok 100% grejpfrut 330 ml

Oryginalny Sok

100% grejpfrut

330 ml
35,73 zł/l
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2027

MAGICO URODZINY Napój mango z nata de coco 320 ml

MAGICO

URODZINY Napój mango z nata de coco

320 ml
14,97 zł/l
Cena4,79 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2027

MAGICO URODZINY Napój truskawkowy z nata de coco 320 ml

MAGICO

URODZINY Napój truskawkowy z nata de coco

320 ml
14,97 zł/l
Cena4,79 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2027

MAGICO URODZINY Napój z czarnej herbaty i brzoskwini z nata de coco 320 ml

MAGICO

URODZINY Napój z czarnej herbaty i brzoskwini z nata de coco

320 ml
14,97 zł/l
Cena4,79 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2027

MAGICO URODZINY Napój liczi z nata de coco 320 ml

MAGICO

URODZINY Napój liczi z nata de coco

320 ml
14,97 zł/l
Cena4,79 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2027

5.0
z 1 opinii
MAGICO URODZINY Napój z czarnej herbaty i cytryny z nata de coco 320 ml

MAGICO

URODZINY Napój z czarnej herbaty i cytryny z nata de coco

320 ml
14,97 zł/l
Cena4,79 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2027

MAGICO URODZINY Napój z zielonej herbaty i cytrusów z nata de coco 320 ml

MAGICO

URODZINY Napój z zielonej herbaty i cytrusów z nata de coco

320 ml
14,97 zł/l
Cena4,79 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2027

5.0
z 40 opinii
TYMBARK Owoce świata Żurawina Napój wieloowocowy 1 l

TYMBARK Owoce świata

Żurawina Napój wieloowocowy

1 l
4,89 zł/l
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.9
z 16 opinii
FORTUNA Nektar ananasowy 1 l

FORTUNA

Nektar ananasowy

1 l
5,49 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

Food by Ann Smoothie marchew & pomarańcza 250 ml

Food by Ann

Smoothie marchew & pomarańcza

250 ml
31,96 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

5.0
z 5 opinii
Food by Ann Smoothie truskawka & smoczy owoc 250 ml

Food by Ann

Smoothie truskawka & smoczy owoc

250 ml
31,96 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

5.0
z 1 opinii
Food by Ann Smoothie Aronia & Czarna porzeczka 250 ml

Food by Ann

Smoothie Aronia & Czarna porzeczka

250 ml
27,96 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

5.0
z 11 opinii
BRACIA SADOWNICY Letnie jabłko cytryna rabarbar 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Letnie jabłko cytryna rabarbar

750 ml
10,65 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2027

4.9
z 16 opinii
NAURA Sok z granatu 750 ml

NAURA

Sok z granatu

750 ml
19,05 zł/l
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2028

5.0
z 7 opinii
TYMBARK napój o smaku jabłko-jagoda 500 ml

TYMBARK

napój o smaku jabłko-jagoda

500 ml
6,58 zł/l
Cena3,29 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

5.0
z 3 opinii
Oryginalny Sok 100% mandarynka 330 ml

Oryginalny Sok

100% mandarynka

330 ml
34,82 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-09-2027

5.0
z 1 opinii
TYMBARK Białe winogrono-kaktus-aloes Napój PET 500 ml

TYMBARK

Białe winogrono-kaktus-aloes Napój PET

500 ml
6,58 zł/l
Cena3,29 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

4.9
z 33 opinii
TYMBARK Owoce świata Limonka Napój wieloowocowy 1 l

TYMBARK Owoce świata

Limonka Napój wieloowocowy

1 l
4,89 zł/l
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

4.9
z 17 opinii
BRACIA SADOWNICY Napój letnie jabłko cytryna truskawka 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Napój letnie jabłko cytryna truskawka

750 ml
10,65 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2027

4.6
z 5 opinii
Oryginalny Sok 100% multiowocowy 330 ml

Oryginalny Sok

100% multiowocowy

330 ml
34,82 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2027

4.9
z 24 opinii
TYMBARK Owoce świata Granat Napój wieloowocowy 1 l

TYMBARK Owoce świata

Granat Napój wieloowocowy

1 l
4,89 zł/l
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.9
z 11 opinii
HORTEX Nektar bananowy 1 l

HORTEX

Nektar bananowy

1 l
6,29 zł/l
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

4.6
z 28 opinii
TYMBARK Owoce świata Zielony banan Napój wieloowocowy 1 l

TYMBARK Owoce świata

Zielony banan Napój wieloowocowy

1 l
4,89 zł/l
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.8
z 5 opinii
GRANINI Napój pomarańcza - mango 1 l

GRANINI

Napój pomarańcza - mango

1 l
9,39 zł/l
Cena9,39 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2027

5.0
z 1 opinii
HELLENA Napój o smaku jabłka z gruszką 1.75 l

HELLENA

Napój o smaku jabłka z gruszką

1.75 l
3,02 zł/l
Cena5,29 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

5.0
z 1 opinii
HELLENA Napój o smaku jabłko z pomarańczą 1.75 l

HELLENA

Napój o smaku jabłko z pomarańczą

1.75 l
3,02 zł/l
Cena5,29 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.7
z 3 opinii
GRANINI Napój z różowego grejpfruta 1 l

GRANINI

Napój z różowego grejpfruta

1 l
9,69 zł/l
Cena9,69 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2027

4.8
z 5 opinii
CAPPY Napój o smaku multiwitamina 330 ml

CAPPY

Napój o smaku multiwitamina

330 ml
13,91 zł/l
Cena4,59 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027

SŁOŃCE Orzeźwienie (HPP) 330 ml

SŁOŃCE

Orzeźwienie (HPP)

330 ml
37,55 zł/l
Cena12,39 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026

WHY NOT Napój z dodatkiem nasion chia o smaku winogron 290 ml

WHY NOT

Napój z dodatkiem nasion chia o smaku winogron

290 ml
13,76 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2027

WHY NOT Napój z dodatkiem nasion chia o smaku liczi 290 ml

WHY NOT

Napój z dodatkiem nasion chia o smaku liczi

290 ml
13,76 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2027

WHY NOT Napój z dodatkiem nasion chia o smaku jabłkowym 290 ml

WHY NOT

Napój z dodatkiem nasion chia o smaku jabłkowym

290 ml
13,76 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2027

Jumi Jumi Napój o smaku mango z kawałkami kokosa 320 ml

Jumi Jumi

Napój o smaku mango z kawałkami kokosa

320 ml
14,03 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Kaucja: + 0,50 zł
Zamienniki

Jumi Jumi Napój o smaku ananasa z kawałkami kokosa 320 ml

Jumi Jumi

Napój o smaku ananasa z kawałkami kokosa

320 ml
14,66 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Kaucja: + 0,50 zł
Zamienniki

4.8
z 9 opinii
HORTEX Napój pomarańcza-mango PET 1.75 l

HORTEX

Napój pomarańcza-mango PET

1.75 l
2,85 zł/l
Cena4,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 9 opinii
HOLLINGER Napój z czerwonych winogron BIO 200 ml

HOLLINGER

Napój z czerwonych winogron BIO

200 ml
22,95 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2027

4.9
z 37 opinii
EKO WITAL Sok z granatów 100% BIO 1 l

EKO WITAL

Sok z granatów 100% BIO

1 l
21,59 zł/l
Cena21,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-07-2028

5.0
z 9 opinii
HOLLINGER Napój gruszkowy BIO 200 ml

HOLLINGER

Napój gruszkowy BIO

200 ml
22,95 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2027

EKO WITAL Sok z limonki 100% BIO 250 ml

EKO WITAL

Sok z limonki 100% BIO

250 ml
45,16 zł/l
Cena11,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-03-2027

5.0
z 3 opinii
POLSKA RÓŻA 100% Sok z Malin 500 ml

POLSKA RÓŻA

100% Sok z Malin

500 ml
69,98 zł/l
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-04-2028

4.9
z 17 opinii
BIO FOOD Sok z granatu bezglutenowy BIO 300 ml

BIO FOOD

Sok z granatu bezglutenowy BIO

300 ml
48,30 zł/l
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2028

5.0
z 11 opinii
EKO WITAL Sok z aronii BIO 100% 500 ml

EKO WITAL

Sok z aronii BIO 100%

500 ml
32,78 zł/l
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2028

5.0
z 2 opinii
BIO PLANET Sok z aronii BIO 500 ml

BIO PLANET

Sok z aronii BIO

500 ml
31,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
18,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028

5.0
z 10 opinii

17% taniej

HOLLINGER Sok wieloowocowy z sokiem z marchwi BIO 1 l

HOLLINGER

Sok wieloowocowy z sokiem z marchwi BIO

1 l
13,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
16,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2027

5.0
z 2 opinii
POLSKA RÓŻA granat sok 500 ml

POLSKA RÓŻA

granat sok

500 ml
58,78 zł/l
Cena29,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2028

4.8
z 4 opinii
POLSKA RÓŻA 100% Sok z Żurawiny 500 ml

POLSKA RÓŻA

100% Sok z Żurawiny

500 ml
88,98 zł/l
Cena44,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2027

4.9
z 8 opinii
POLSKA RÓŻA 100% Sok z Aronii 500 ml

POLSKA RÓŻA

100% Sok z Aronii

500 ml
65,98 zł/l
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2027
12

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store