12 rolek
Papier toaletowy to nieodłączny element każdej toalety. W naszej ofercie znajdziesz produkty czołowych producentów, takich jak:
  • Mola

  • Regina

  • Soft&Easy

  • Velvet


Firmy te specjalizują się w papierowych produktach codziennej higieny. Nowoczesne papiery toaletowe cechuje niebagatelne wzornictwo, często posiadają na swojej powierzchni przeróżne wzory, są wygniatane z różne formy, posiadają niespotykaną kiedyś kolorystykę i nuty zapachowe. Papiery toaletowe znajdujące się w naszej ofercie to najwyższej jakości produkty, które są niezwykle miękkie i bardzo trwałe. Posiadają w większości trzy warstwy i wytwarzane są w oparciu o zaawansowane metody przetwarzania czystej celulozy. Oprócz tradycyjnego papieru toaletowego w rolce, odnajdziesz również w naszym asortymencie nawilżany papier toaletowy. Wzbogacony on został w specjalny ekstrakt z rumianku i aloesu, który posiada właściwości pielęgnujące i łagodzące. Zapakowany został w praktyczne opakowanie, ma neutralne dla skóry pH i jest całkowicie biodegradowalny – bez problemu rozpuszcza się w wodzie. Jego ważną cechą jest fakt, że daje uczucie nieporównywalnej czystości i świeżości.

Różnorodność papierów toaletowych sprawia, że z pewnością odnajdziesz coś, co nie tylko będzie praktyczne, ale również wizualnie dopasowane do Ciebie łazienki.