
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Proszek do pieczenia Delecta to niezbędny element kuchennego wyposażenia każdego fana wypieków. Pozwala stworzyć wspaniałe ciasta i nie tylko, dodając im puszystości i objętości. A wystarczy jedynie szczypta dla osiągnięcia satysfakcjonującego efektu.
Proszek do pieczenia znajduje się w wielu wypiekach, jak również produktach piekarniczych. Ciężko wyobrazić sobie pieczenie bez tego potrzebnego składnika. Wyprodukowany z różnych związków chemicznych, pozwala wyczarować pyszne słodkości. Może być długo przechowywany.
Proszek do pieczenia przydaje się do:
niezawodny
na 1 kg mąki
Zastosowanie Zawartość torebki wystarcza na spulchnienie ciasta z ok. 1 kg mąki (zależnie od typu ciasta).
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
ul. Fabryczna 5 00-446 Warszawa
FoodWell Sp. z o.o. ul. Fabryczna 5 00-446 Warszawa www.foodwell.pl www.delektujemy.pl
Delecta
| Marka | Delecta |
Życzymy udanych wypieków! Pamiętaj... w pieczeniu najbardziej ceni się szczere intencje. Piecz śmiało dla innych... ot tak... prosto z serca.
Nasz przepis na placek z owocami Przygotuj: spód: 150 g mąki, 125 g cukru, 100 g miękkiej margaryny, 1 jajo, 100 ml mleka lub śmietany, 1 łyżeczkę proszku do pieczenia Delecta; nadzienie: 300 g owoców (truskawek, wiśni, śliwek lub innych), cukier wanilinowy 15 g Delecta. Owoce wymieszaj z cukrem wanilinowym. Wszystkie składniki do przygotowania spodu ciasta zmiksuj w głębokiej misce. Gotową masę wyłóż do wysmarowanej tłuszczem okrągłej formy o śr. 24 cm. Na wierzch wyłóż owoce. Piecz w temperaturze 180°C przez ok. 1 godzinę.
Proszek do pieczenia BIO
Proszek do pieczenia (na 1 kg mąki)
Proszek do pieczenia bezglutenowy BIO
Proszek do pieczenia (na 1 kg mąki)
Proszek do pieczenia bezglutenowy (na 1 kg mąki)
Proszek do pieczenia (na 0,5 kg mąki)
Proszek do pieczenia BIO (na 0,5 kg mąki)
Galaretka o smaku agrestowym
Galaretka o smaku truskawkowym
Galaretka o smaku gruszkowym
Galaretka o smaku cytrynowym
Galaretka o smaku wiśniowym
Galaretka o smaku pomarańczowym
Galaretka o smaku malinowym
Sernik na zimno (na 12 porcji)
Aromat śmietankowy
Galaretka Zozole o smaku mango
Galaretka Zozole o smaku poziomki
Drożdże uniwersalne instant (na 0,5kg mąki)
Drożdże do pizzy (na 0,5kg mąki)
Cukier wanilinowy (na 2kg mąki)
Aromat migdałowy
Aromat waniliowy
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
Brak opinii dla wybranych filtrów