Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

K2R Colour Catcher + Stain Remover Saszetki 5 szt. 1 szt

Saszetki

Data ważności: 25-06-2020
K2R Colour Catcher + Stain Remover  Saszetki 5 szt. 1 szt
FriscoNowy, zapakowany
12,99
za 1 sztukę
EAN: 9000101016437
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj

Saszetka działa jak magnes wychwytujący uwolnione podczas prania cząstki barwnik i brudu - zapewniając ochronę przed zafarbowaniem tkanin i utrzymanie intensywności ich kolorów.

Usuwa plamy nawet w 30°C .

Odplamiacz działa na najbardziej uporczywe plamy (z kawy, owoców, wina, tłuszczu, oleju...) nawet w niskich temperaturach.

Dowód zobaczysz na saszetce po praniu!

Barwniki uwalniają się w trakcie każdego prania i mogą farbować. Także zawieszone w wodzie cząstki brudu mogą się osadzać na ubraniach i powodować ich szarzenie. Teraz możesz prać różnokolorowe tkaniny bez ryzyka ich zafarbowania, a przy tym usuwać plamy - za jednym razem!

Składniki

Pokaż

Składniki

<30% związek wybielający na bazie tlenu

enzymy

kompozycja zapachowa

Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Rodzaj przechowywania

Typ: Przechowywać w temperaturze otoczenia

Przechowywanie

Przechowuj w zamkniętym oryginalnym opakowaniu w suchym i chłodnym miejscu.

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia 1. Umieść saszetkę w bębnie pralki przed włożeniem prania. 2. Włóż pranie, dodaj środki do prania i uruchom pralkę. 3. Saszetkę wraz z ubraniami wyjmij z pralki natychmiast po zakończeniu prania. Wskazówki: Nie przeładowuj pralki. Dostosuj liczbę saszetek do pojemności bębna pralki, ilości brudnego prania i jego podatności na utratę koloru. W przypadku dużej ilości prania (ładunek pralki >6 kg suchej odzieży) zaleca się użycie dwóch saszetek. Gdy pierzesz odzież o większej podatności na utratę koloru użyj dodatkowo chusteczkę wychwytującą barwnik. Saszetka jest do jednorazowego użytku. Nie stosuj w suszarce do prania (wyjmij saszetkę przed uruchomieniem cyklu suszenia). Pierz kolorowe ubrania osobno przynajmniej przez 6 prań. Ubrania w ciemnym kolorze pierz osobno. Nie rozcinaj saszetki. Nie stosuj do wełny, jedwabiu, skóry oraz ciemnej odzieży.

Opakowanie

Pokaż

Rozmiar opakowania

5 x 30

Jednostka

g

Waga brutto: 201

Liczba jednostek

Liczba jednostek: 5

Wymiar liczbowy: 30

Jednostka (specyficzna): Gramów

Liczba użyć

5

Użycie

5 saszetek

Rodzaj opakowania

Typ: Karton

Informacje o recyklingu

Opakowanie: Nadające się do recyklingu

Język produktu

Główny język opisupolski
Język danychpolski

Języki na opakowaniu

czeski

polski

słowacki

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pokaż

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Saszetki Colour Catcher + Stain Remover. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia opinii lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA się do OCZU: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy zasięgnąć porady lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: w przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub z lekarzem.

Rozporządzenie CLP

wykrzyknik: Brak hasła ostrzegawczego

Informacje producenta

Pokaż

Opis produktu

Zapobiega farbowaniu ubrań i usuwa plamy! Zapobiega zafarbowaniu ubrań* Saszetka działa jak magnes wychwytujący uwolnione podczas prania cząstki barwnik i brudu - zapewniając ochronę przed zafarbowaniem tkanin i utrzymanie intensywności ich kolorów. Usuwa plamy nawet w 30°C Odplamiacz działa na najbardziej uporczywe plamy (z kawy, owoców, wina, tłuszczu, oleju...) nawet w niskich temperaturach. Dowód zobaczysz na saszetce po praniu! Barwniki uwalniają się w trakcie każdego prania i mogą farbować. Także zawieszone w wodzie cząstki brudu mogą się osadzać na ubraniach i powodować ich szarzenie. Teraz możesz prać różnokolorowe tkaniny bez ryzyka ich zafarbowania, a przy tym usuwać plamy - za jednym razem! *Pierz nowe kolorowe ubrania osobno przynajmniej przez 6 prań.

Cechy

zapobiega zafarbowaniu + odplamiacz

2w1 - zapobiega zafarbowaniu ubrań*, usuwa plamy nawet w 30°C

*Pierz nowe kolorowe ubrania osobno przynajmniej przez 6 prań.

Marka

K2r

Marka: K2r

Marka producenta

Marka: Henkel

Produkt

Nazwa funkcjonalnaSaszetki
WariantColour Catcher + Stain Remover

Dane teleadresowe

Pokaż

Adres zwrotny

Henkel Polska Sp. z o.o. ul. Domaniewska 41 02-672 Warszawa tel. 22 56 56 000 Informacja dot. postępowania w razie wypadku: tel. 12 411 99 99 Informacja dla użytkowników i personelu medycznego: tel. 32 412 01 00 e-mail: henkel.polska@henkel.com www.henkel.pl

Telefon/Fax kontaktowy

225656000

124119999

324120100

Email kontaktowy

henkel.polska@henkel.com

Adres internetowy

www.henkel.pl

Adres dystrybutora

Henkel Polska Sp. z o.o. ul. Domaniewska 41 02-672 Warszawa

Tagi:

K2R