Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Warzywa konserwowe
Buraczki i ćwikła
BONDUELLE Ugotowane na parze Buraczki
Buraczki Ugotowane na parze BONDUELLE 300g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

BONDUELLE Ugotowane na parze Buraczki

300 g
BONDUELLE

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Buraczki w kostkach. Produkt sterylizowany.


Cechy

łatwe w użyciu

chrupiące

do sałatek i zup


BONDUELLE Ugotowane na parze Buraczki


Produkt wycofany
Oznakowanie Nutri-Score
Nutri-Score to system znakowania pokazujący wartość produktu w diecie, którego celem jest ułatwienie dokonywania prawidłowych wyborów żywieniowych. Produkty oznaczone literami A i B to produkty ważne w diecie, które warto spożywać w większej ilości. Produkty oznaczone literą C to produkty, które powinny być spożywane w sposób umiarkowany. Z kolei oznaczenie D i E wskazuje produkty, których spożycie powinno być ograniczone.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
174.00 kJ
2.1%
Wartość energetyczna (kcal)
41.00 kcal
2.1%
Tłuszcz (g)
0.30 g
0.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
7.30 g
2.8%
w tym cukry (g)
7.30 g
8.1%
Błonnik (g)
2.30 g
Białko (g)
1.20 g
2.4%
Sól (g)
0.66 g
11.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
BONDUELLE
Marka:
BONDUELLE
EAN:
3083681017656
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
300 g
Marka:
BONDUELLE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BONDUELLE
EAN:
3083681017656

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Rodzaj przechowywania

TypPrzechowywać w temperaturze otoczenia

Przygotowanie i stosowanie

Do sałatek i zup


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Puławska 303, 02-785 Warszawa


Pozostałe informacje

Pojemność opakowania: 425 ml


Adres producenta

Bonduelle Polska S.A. ul. Puławska 303, 02-785 Warszawa www.bonduelle.pl 0 801 372 032 opłata jak za jedną jednostkę taryfikacyjną


Informacje producenta

Marka

Bonduelle


Marka standaryzowana

MarkaBonduelle

Podmarka

Podmarka Ugotowane na parze


Logotypy stron trzecich

Green Dot


Dodatkowe informacje

warzywneinspiracje.pl


Pochodzenie

Wyprodukowano w Unii Europejskiej


Produkt

Nazwa funkcjonalna Buraczki


Przepisy

warzywneinspiracje.pl

Produkty z kategorii Buraczki i ćwikła

5.0
z 136 opinii
PROVITUS Buraczki zasmażane 480 g

PROVITUS

Buraczki zasmażane

480 g
13,10 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 74 opinii
KROKUS Buraczki tarte 500 g

KROKUS

Buraczki tarte

500 g
29,38 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 112 opinii
ROLNIK Buraczki tarte 370 ml

ROLNIK

Buraczki tarte

370 ml
10,24 zł/l
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-04-2028
4.9
z 41 opinii
BONDUELLE Buraczki w kostkach (2x80g) 160 g

BONDUELLE

Buraczki w kostkach (2x80g)

160 g
44,31 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 47 opinii
MOSSO Buraczki wiórki 275 ml

MOSSO

Buraczki wiórki

275 ml
24,69 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-05-2028
4.8
z 121 opinii
ROLNIK Ćwikła z chrzanem 370 ml

ROLNIK

Ćwikła z chrzanem

370 ml
12,41 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2028
4.8
z 31 opinii
MOSSO Ćwikła z chrzanem 300 ml

MOSSO

Ćwikła z chrzanem

300 ml
20,30 zł/l
Cena6,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2028

Produkty marki BONDUELLE

5.0
z 268 opinii

16% taniej

BONDUELLE Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca) 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca)

340 g
14,97 zł/kg
Cena promocyjna5,09 zł
6,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
5.0
z 258 opinii
BONDUELLE Groszek zielony mrożony 400 g

BONDUELLE

Groszek zielony mrożony

400 g
21,22 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 224 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona cała mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa zielona cała mrożona

400 g
18,97 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 241 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa żółta cała mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa żółta cała mrożona

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.9
z 63 opinii
BONDUELLE Zupa krem z dyni 400 g

BONDUELLE

Zupa krem z dyni

400 g
21,22 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 104 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona cięta mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa zielona cięta mrożona

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.9
z 90 opinii
BONDUELLE Mieszanka chińska mrożona 400 g

BONDUELLE

Mieszanka chińska mrożona

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 28 opinii

21% taniej

BONDUELLE Kukurydza złocista z czerwoną fasolą 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z czerwoną fasolą

340 g
20,26 zł/kg
Cena promocyjna6,89 zł
8,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.8
z 88 opinii
BONDUELLE Szpinak w liściach mrożony 400 g

BONDUELLE

Szpinak w liściach mrożony

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 51 opinii
BONDUELLE Zupa krem z zielonych warzyw 400 g

BONDUELLE

Zupa krem z zielonych warzyw

400 g
21,22 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 43 opinii
BONDUELLE Ryż w 100% z brokuła 400 g

BONDUELLE

Ryż w 100% z brokuła

400 g
20,72 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 24 opinii
BONDUELLE Ryż w 100% z cukinii 400 g

BONDUELLE

Ryż w 100% z cukinii

400 g
20,72 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 18 opinii
BONDUELLE Warzywne Burrito z ryżem 400 g

BONDUELLE

Warzywne Burrito z ryżem

400 g
25,72 zł/kg
Cena10,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 35 opinii
BONDUELLE Zupa krem kalafiorowa 400 g

BONDUELLE

Zupa krem kalafiorowa

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 42 opinii

18% taniej

BONDUELLE Kukurydza złocista z groszkiem 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z groszkiem

340 g
20,56 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.7
z 27 opinii
BONDUELLE Warzywne risotto z patelni 400 g

BONDUELLE

Warzywne risotto z patelni

400 g
25,72 zł/kg
Cena10,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store