Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Warzywa konserwowe
Fasola
Czerwona
BONDUELLE Fasola czerwona (ugotowana na parze)
Gotowana na parze fasola czerwona – Bonduelle jest bogata w witaminy.
1 z 2
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 41 opinii

BONDUELLE Fasola czerwona (ugotowana na parze)

160 g
BONDUELLE
Węgry

Cena5,69 zł
35,56 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Fasola czerwona to świetna alternatywa dla świeżych warzyw. Przygotowana na parze zachowuje chrupkość, barwę i doskonały smak, nie tracąc przy tym ważnych składników odżywczych, w tym przede wszystkim witamin i składników mineralnych.

Fasola gotowana na parze przetwarzana jest z użyciem niewielkiej ilości wody. Taki proces obróbki ziaren sprawia, że warzywo pozostaje zdrowe i lekkie, stając się idealnym uzupełnieniem dań polskiej kuchni.

Fasola Bonduelle to świetny dodatek do wielu smakowitych posiłków, takich jak:

  • Sałatka z kukurydzą i czerwoną fasolą
  • Barszcz ukraiński z białą i czerwoną fasolą
  • Koperty z łososiem, czerwoną fasolą i skórką z cytryny

Kraj pochodzenia: UE


Cechy

chrupka i pożywna*

źródło białka 8,3 g w 100 g

źródło błonnika

*Test fasoli na parze Bonduelle, badania ilościowe. Metrixlab, kwiecień 2024

*Jest źródłem białka i błonnika


BONDUELLE Fasola czerwona (ugotowana na parze)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2028
Dostępne warianty
BONDUELLE Fasola edamame (2x80g)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru
Oznakowanie Nutri-Score
Nutri-Score to system znakowania pokazujący wartość produktu w diecie, którego celem jest ułatwienie dokonywania prawidłowych wyborów żywieniowych. Produkty oznaczone literami A i B to produkty ważne w diecie, które warto spożywać w większej ilości. Produkty oznaczone literą C to produkty, które powinny być spożywane w sposób umiarkowany. Z kolei oznaczenie D i E wskazuje produkty, których spożycie powinno być ograniczone.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
486.00 kJ
5.8%
Wartość energetyczna (kcal)
116.00 kcal
5.8%
Tłuszcz (g)
0.50 g
0.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
15.20 g
5.8%
w tym cukry (g)
0.50 g
0.6%
Błonnik (g)
8.50 g
Białko (g)
8.30 g
16.6%
Sól (g)
0.51 g
8.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
41 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubimy fasolę gotowaną na parze na śniadanie i j obid,dziękuję.
02.09.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Małe opakowanie, to dobrze. Cena przystępna. Zdarza się, że fasolki są suche, bez zalewy.
14.04.2025
0
1
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.08.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Stefania
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.05.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.01.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.12.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2025
0
0
emilia marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.12.2025
0
0
Eugene
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
35,56 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
160 g
Dostawca:
BONDUELLE
Marka:
BONDUELLE
EAN:
3083681012583
Cena za kg:
35,56 zł/kg
Waga:
160 g
Marka:
BONDUELLE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BONDUELLE
EAN:
3083681012583

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, pod przykryciem, w temperaturze poniżej 4 °C, spożyć w ciągu 48 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Szturmowa 2,  02-678 Warszawa


Adres producenta

Bonduelle Polska S.A.  ul. Szturmowa 2,  02-678 Warszawa,  kontakt: recepcja@bonduelle.com www.bonduelle.pl


Informacje producenta

Marka

Bonduelle


Marka standaryzowana

MarkaBonduelle

Produkty z kategorii Fasola

5.0
z 35 opinii

25% taniej

BONDUELLE Czerwona fasola 310 g

BONDUELLE

Czerwona fasola

310 g
19,32 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2029
4.9
z 267 opinii
ROLNIK Fasola czerwona 400 g

ROLNIK

Fasola czerwona

400 g
9,22 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
4.8
z 23 opinii
DAWTONA Fasola czerwona 400 g

DAWTONA

Fasola czerwona

400 g
13,22 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-04-2029
4.8
z 22 opinii
EKO WITAL Fasola czerwona kidney BIO 360 g

EKO WITAL

Fasola czerwona kidney BIO

360 g
24,14 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 41 opinii
BONDUELLE Fasola czerwona (ugotowana na parze) 160 g

BONDUELLE

Fasola czerwona (ugotowana na parze)

160 g
35,56 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.9
z 45 opinii
HAPPY FRUCHT Fasola czerwona Kidney 400 g

HAPPY FRUCHT

Fasola czerwona Kidney

400 g
10,97 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 40 opinii
BONDUELLE Czerwona fasola (2x80g) 160 g

BONDUELLE

Czerwona fasola (2x80g)

160 g
46,81 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 7 opinii
BIO PLANET Fasolka czerwona Kidney BIO 400 g

BIO PLANET

Fasolka czerwona Kidney BIO

400 g
35,22 zł/kg
Cena14,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2028
4.9
z 16 opinii
MANFUSO Fasola Czerwona Red Kidney BIO 400 g

MANFUSO

Fasola Czerwona Red Kidney BIO

400 g
15,47 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 33 opinii
PUDLISZKI Fasola Czerwona 400 g

PUDLISZKI

Fasola Czerwona

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2028
5.0
z 11 opinii
LA BIO IDEA Fasola czerwona Kidney BIO 400 g

LA BIO IDEA

Fasola czerwona Kidney BIO

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2029

Produkty marki BONDUELLE

5.0
z 35 opinii

25% taniej

BONDUELLE Czerwona fasola 310 g

BONDUELLE

Czerwona fasola

310 g
19,32 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2029
4.9
z 28 opinii

21% taniej

BONDUELLE Kukurydza złocista z czerwoną fasolą 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z czerwoną fasolą

340 g
20,26 zł/kg
Cena promocyjna6,89 zł
8,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 270 opinii

16% taniej

BONDUELLE Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca) 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca)

340 g
14,97 zł/kg
Cena promocyjna5,09 zł
6,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
5.0
z 42 opinii

18% taniej

BONDUELLE Kukurydza złocista z groszkiem 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z groszkiem

340 g
20,56 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 258 opinii
BONDUELLE Groszek zielony mrożony 400 g

BONDUELLE

Groszek zielony mrożony

400 g
21,22 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 176 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca) 170 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca)

170 g
29,35 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2029
5.0
z 136 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista (2x85g) 170 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista (2x85g)

170 g
37,59 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2029
5.0
z 37 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista z czerwoną fasolą 170 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z czerwoną fasolą

170 g
37,59 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 38 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista z groszkiem 170 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z groszkiem

170 g
37,59 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 241 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa żółta cała mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa żółta cała mrożona

400 g
18,97 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.9
z 225 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona cała mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa zielona cała mrożona

400 g
18,97 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 104 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona cięta mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa zielona cięta mrożona

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.9
z 59 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona (cięta) 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa zielona (cięta)

400 g
15,97 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 142 opinii
BONDUELLE Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty) 200 g

BONDUELLE

Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty)

200 g
23,45 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2029
5.0
z 2 opinii
BONDUELLE Fasola edamame (2x80g) 160 g

BONDUELLE

Fasola edamame (2x80g)

160 g
48,06 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 40 opinii
BONDUELLE Czerwona fasola (2x80g) 160 g

BONDUELLE

Czerwona fasola (2x80g)

160 g
46,81 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store