
Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.
Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Unikatowy proces fermentacji na zimno metodą Snap Frost nadaje wódce Ciroc wyjątkowo świeży, cytrusowy smak. Pięciokrotna destylacja tworzy alkohol luksusowy o niepowtarzalnych właściwościach smakowych. Elegancka butelka czyni wódkę Ciroc idealną na prezent lub celebrację wyjątkowych okazji. Elegancka butelka czyni wódkę Ciroc idealną na prezent lub celebrację wyjątkowych okazji.
odmiana o smaku mango
najlepiej smakuje mocno zmrożona
ul. Przyokopowa 31 Warszawa Polska
18
Destylowano i napełniono dla Diageo Lakeside Drive Park Royal Londyn, NW10 7HQ
Diageo Polska Sp. z o.o. ul. Przyokopowa 31 Warszawa Polska
Alkohol wg objętości 37.5
Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu. www.pijrozwaznie.pl
Ciroc
| Marka | Ciroc |
Unikatowy proces fermentacji na zimno metodą Snap Frost nadaje wódce Ciroc wyjątkowo świeży, cytrusowy smak. Pięciokrotna destylacja tworzy alkohol luksusowy o niepowtarzalnych właściwościach smakowych. Elegancka butelka czyni wódkę Ciroc idealną na prezent lub celebrację wyjątkowych okazji. Elegancka butelka czyni wódkę Ciroc idealną na prezent lub celebrację wyjątkowych okazji.
Francuska wódka Ciroc jest produkowana z najlepszych winogron, a inspiracją dla procesu jej tworzenia jest sztuka wyrobu wina. Ciroc jest uznawana za jedną z najdelikatniejszych smakowo wódek premium. Nazwa pochodzi od francuskich słów "szczyt skały". Według wielu ekspertów numer jeden w swojej klasie, w godle dumnie nosi sylwetkę galijskiego koguta na kiści winogron. Ulubiona wódka raperów.
Diageo to producent i dystrybutor jednych z najbardziej znanych marek alkoholowych na świecie, z kategorii alkoholi mocnych, win i piw. Firma posiada m.in. takie marki jak: whisky Johnnie Walker, Crown Royal, J&B, Buchanan's, Windsor, wódki Smirnoff, Cîroc i Ketel One, a także Captain Morgan, Baileys, Don Julio, Tanqueray i Guinness. Diageo to międzynarodowa firma, prowadząca sprzedaż w ponad 180 krajach na całym świecie. Firma jest notowana na giełdach w Nowym Jorku (DEO) i Londynie (DGE). Więcej informacji na temat Diageo, jej pracowników, marek, wyników biznesowych można znaleźć na www.Diageo.com. Dodatkowe wiadomości na temat odpowiedzialnego picia alkoholu, różne narzędzia oraz informacje o inicjatywach związanych z tym tematem dostępne są na www.DrinkIQ.com i www.pijrozwaznie.pl. Strona producenta: www.facebook.com/worldclasspoland
| Typ | Produkty o wysokiej zawartości alkoholu |
Destylowano we Francji, napełniono w Wielkiej Brytanii
Pomidory malinowe 3-4szt.
Ogórki gruntowe
Ogórki krótkie 2-4 szt.
Bób
Kalafior
Pomidory daktylowe
Kalarepa
Nektarynka luz
Papryka zielona 1-2 szt.
Naturalna woda źródlana niegazowana
Chleb tostowy pszenny
Chleb tostowy pełnoziarnisty
Napój gazowany
Sok jabłkowy 100%
Niegazowany Woda źródlana
Lód w kostkach
Niegazowany Woda źródlana
Makaron spaghetti
Mocny Gaz Woda źródlana
Makaron fusili (świderki)
Woda mineralna niegazowana
Makaron penne rigate (pióra nacinane)
Naturalna woda mineralna niegazowana
Sok pomarańczowy 100%
Woda mineralna gazowana
Niegazowany Woda źródlana
Woda mineralna delikatnie gazowana
Napój owsiany
Czosnek granulowany
Sok czerwony grejpfrut
Woda źródlana niegazowana
Rabarbar krajowy
Sok pomidorowy 100%
Mąka pszenna do pizzy (typ 00)
Łopatka wieprzowa bez kości (800g-1200g)
Napój kokosowo-sojowy
Jogurt o smaku waniliowym z M&M's
Limonki 3 - 5 szt.
Zestaw do kiszenia
Naturalna woda źródlana niegazowana
Makaron bavette
Sok pomidorowy 100%
Maślanka naturalna
Produkt sojowy w stylu skyr mango
Serek homogenizowany waniliowy
Napój gazowany
Filet ze schabu wieprzowego plastry
Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy
Napój gazowany bez cukru
Papier ryżowy okrągły
Produkt sojowy w stylu skyr o smaku wanilii
Ryż Basmati z Pakistanu (4x100g)
Coconut
Red Berry
Pineapple
Wódka