Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
KOLASTYNA SUN Care Przyspieszacz opalania do twarzy i ciała
Przyspieszacz opalania do twarzy i ciała SUN Care KOLASTYNA 150ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

KOLASTYNA SUN Care Przyspieszacz opalania do twarzy i ciała

150 ml
KOLASTYNA

Cena0,00 zł
0,00 zł/l

Promocja do 30.09.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Przyspieszacz opalania Kolastyna pomoże skrócić proces powstawania opalenizny, stymulując wytwarzanie melaniny. Jednocześnie skóra pozostaje nawilżona i miękka. Karotenoidy, naturalne i silne antyoksydanty, pomagają pobudzić własny system obronny skóry, wykazują właściwości pielęgnacyjne.
Produkt nie zapewnia ochrony przeciwsłonecznej. Dla ochrony skóry przed negatywnym wpływem promieniowania słonecznego, po wchłonięciu przyspieszacza należy zastosować preparat z filtrami.


Cechy

szybki efekt opalenizny

karotenoidy - przeciw fotostarzeniu skóry


KOLASTYNA SUN Care Przyspieszacz opalania do twarzy i ciała


Produkt wycofany
Tagi
promocja
Powiązane promocje
KOLASTYNA SUN Care Ręcznik plażowy 1 szt
Odbierz za 10 gr!

Skład i alergeny

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
0 gr/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
150 ml
Dostawca:
SARANTIS
Marka:
KOLASTYNA
EAN:
5900536315744
Cena za kg:
0 gr/l
Pojemność:
150 ml
Marka:
KOLASTYNA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SARANTIS
EAN:
5900536315744

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wskazówki użycia: Preparat odpowiedni do stosowania przed kąpielą słoneczną oraz w solarium. Nałóż preparat równomiernie na skórę około 15 minut przed ekspozycją na słońce. Aby uzyskać lepszy i bardziej trwały efekt, stosuj kilka razy podczas opalania. Produkt nie zapewnia ochrony przeciwsłonecznej.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(miesiąc/miesiące/miesięcy):

6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres firmy

ul. Puławska 42 C, 05-500 Piaseczno


Adres producenta

Sarantis Polska S.A., ul. Puławska 42 C, 05-500 Piaseczno www.kolastyna.pl infolinia: 801 801 831


Informacje producenta

Marka

Kolastyna


Marka standaryzowana

MarkaKolastyna

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Z przyspieszaczem opalania Kolastyna: - skrócisz proces powstawania opalenizny, stymulując wytwarzanie melaniny - pobudzisz własny system obronny skóry dzięki karotenoidom - naturalnym i silnym antyoksydantom - utrzymasz nawilżenie skóry Aby chronić skórę przed negatywnym działaniem promieniowania słonecznego, po wchłonięciu przyspieszacza posmaruj ją ochronną emulsją z odpowiednim do Twojej karnacji filtrem. Testowany dermatologicznie.


O marce

Zaufaj Kolastynie. Od lat troszczymy się o Twoją skórę, chroniąc ją podczas słonecznych dni.

Produkty z kategorii

4.8
z 7273 opinii

20% taniej

FRISCO FRESH Marchew luz (800g-1200g) 750 g

FRISCO FRESH

Marchew luz (800g-1200g)

~750 g
2,65 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna1,99 zł
2,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 4150 opinii

21% taniej

FRISCO FRESH Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g)

~500 g
10,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 2596 opinii

24% taniej

FRISCO FRESH Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g) 250 g

FRISCO FRESH

Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g)

~250 g
13,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,49 zł
4,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 367 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,74 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 986 opinii

18% taniej

FRISCO FRESH Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g)

~1 kg
9,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,49 zł
11,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 341 opinii

23% taniej

FRISCO FRESH Marakuja ciemna 45 g

FRISCO FRESH

Marakuja ciemna

45 g
59,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,69 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 235 opinii
ROLNIK Koncentrat pomidorowy 30% 190 ml

ROLNIK

Koncentrat pomidorowy 30%

190 ml
10,47 zł/l
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-05-2028
4.7
z 1982 opinii

16% taniej

FRISCO FRESH Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone (400g-600g)

~500 g
11,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,09 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 258 opinii
CLEANIC Pure Effect Patyczki higieniczne 100 szt. 1 szt

CLEANIC Pure Effect

Patyczki higieniczne 100 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2031
5.0
z 154 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,14 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 86 opinii
SOKOŁÓW Szynka Jak u dziadka 100 g

SOKOŁÓW

Szynka Jak u dziadka

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.9
z 91 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,14 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 64 opinii
SANTE Soczewica czerwona 350 g

SANTE

Soczewica czerwona

350 g
14,26 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-06-2028
5.0
z 315 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 5 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

5 l
1,32 zł/l
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
4.9
z 166 opinii
ŁUKÓW Polędwiczka wieprzowa (400g-600g) 500 g

ŁUKÓW

Polędwiczka wieprzowa (400g-600g)

~500 g
35,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
20,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.8
z 179 opinii
ŁUKÓW Mięso z udźca wołowego na gulasz (400g-600g) 500 g

ŁUKÓW

Mięso z udźca wołowego na gulasz (400g-600g)

~500 g
59,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
33,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
5.0
z 414 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana 9 l

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana

9 l
1,33 zł/l
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,34 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
4.9
z 569 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive Kabanosy drobiowe bezglutenowe 105 g

TARCZYŃSKI Exclusive

Kabanosy drobiowe bezglutenowe

105 g
57,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.9
z 71 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

500 ml
3,18 zł/l
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,59 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
4.9
z 208 opinii

28% taniej

PROSTE HISTORIE Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe

750 g
9,32 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
9,69 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 428 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive Kabanosy wieprzowe bezglutenowe 105 g

TARCZYŃSKI Exclusive

Kabanosy wieprzowe bezglutenowe

105 g
57,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2027
4.9
z 78 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

500 ml
3,18 zł/l
1,53 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,29 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2027
5.0
z 53 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana 600 ml

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana

600 ml
2,82 zł/l
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028
5.0
z 3 opinii
FANTASIA Jogurt grecki z granolą z maliną i białą czekoladą 100 g

FANTASIA

Jogurt grecki z granolą z maliną i białą czekoladą

100 g
20,90 zł/kg
2,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 196 opinii
ALPRO Barista Napój owsiany 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiany

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
5.0
z 293 opinii

17% taniej

FOXY Mega Papier toaletowy 3 warstwowy 4 szt. 1 szt

FOXY Mega

Papier toaletowy 3 warstwowy 4 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
10,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2031
4.9
z 32 opinii
PRIMAVERA Naturalna woda źródlana niegazowana 1 l

PRIMAVERA

Naturalna woda źródlana niegazowana

1 l
1,59 zł/l
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028
5.0
z 34 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Sport Naturalna woda mineralna niegazowana 750 ml

NAŁĘCZOWIANKA Sport

Naturalna woda mineralna niegazowana

750 ml
2,92 zł/l
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 227 opinii
RODOWITA Woda mineralna delikatnie gazowana 9 l

RODOWITA

Woda mineralna delikatnie gazowana

9 l
1,33 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,34 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027
4.9
z 47 opinii
JAN NIEZBĘDNY Rękawiczki nitrylowe M 50 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY

Rękawiczki nitrylowe M 50 szt.

1 szt
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
29,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2031
5.0
z 125 opinii
ALPRO Barista Napój kokosowo-sojowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój kokosowo-sojowy

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-06-2027
4.9
z 384 opinii

26% taniej

REGINA Super Long Najdłuższy ręcznik papierowy 1 szt

REGINA Super Long

Najdłuższy ręcznik papierowy

1 szt
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
12,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2031
5.0
z 178 opinii
ŁACIATE Mleko świeże bez laktozy 2,0% 1 l

ŁACIATE

Mleko świeże bez laktozy 2,0%

1 l
5,49 zł/l
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
5.0
z 97 opinii

18% taniej

BIG NATURE Sól himalajska różowa drobna XXL 600 g

BIG NATURE

Sól himalajska różowa drobna XXL

600 g
7,48 zł/kg
Cena promocyjna4,49 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2030
5.0
z 177 opinii
RODOWITA Woda mineralna gazowana 9 l

RODOWITA

Woda mineralna gazowana

9 l
1,33 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,34 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
4.9
z 263 opinii

24% taniej

FRISCO FRESH Papryka pepperoni czerwona 5-7 szt. (120g-180g) 150 g

FRISCO FRESH

Papryka pepperoni czerwona 5-7 szt. (120g-180g)

~150 g
45,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,79 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 32 opinii
ARLA Protein Pudding proteinowy o smaku czekoladowym (bez laktozy) 200 g

ARLA Protein

Pudding proteinowy o smaku czekoladowym (bez laktozy)

200 g
29,95 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027
4.9
z 53 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 500 ml

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

500 ml
3,18 zł/l
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,09 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.9
z 603 opinii
DOLINA DOBRA Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
44,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 17 opinii
PRIMAVERA Woda źródlana niegazowana 500 ml

PRIMAVERA

Woda źródlana niegazowana

500 ml
2,58 zł/l
1,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,59 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028
5.0
z 4 opinii
FANTASIA Jogurt grecki z orzechami bananem i mleczną czekoladą 100 g

FANTASIA

Jogurt grecki z orzechami bananem i mleczną czekoladą

100 g
20,90 zł/kg
2,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
4.9
z 678 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 2% 500 ml

ŁACIATE

Mleko UHT 2%

500 ml
4,58 zł/l
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
4.8
z 1600 opinii

23% taniej

FRISCO FRESH Cebula czerwona 3-7 szt. (520g-780g) 650 g

FRISCO FRESH

Cebula czerwona 3-7 szt. (520g-780g)

~650 g
4,14 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,69 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana sport 600 ml

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana sport

600 ml
2,98 zł/l
1,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,19 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028
4.9
z 176 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię Italian style mix 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię Italian style mix

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2027
4.9
z 160 opinii
JAN NIEZBĘDNY Easy-Pack Worki na śmieci 60l 20 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY Easy-Pack

Worki na śmieci 60l 20 szt.

1 szt
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2031
4.6
z 16 opinii

41% taniej

HEBAR Chipsy jabłkowe 50 g

HEBAR

Chipsy jabłkowe

50 g
99,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 53 opinii

39% taniej

ALASKA Rurki kukurydziane nadziewane mlecznym kremem - bezglutenowe 18 g

ALASKA

Rurki kukurydziane nadziewane mlecznym kremem - bezglutenowe

18 g
43,89 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna0,79 zł
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-05-2027
4.9
z 123 opinii

17% taniej

FROSTA Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim

400 g
17,47 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2027
4.9
z 2045 opinii

17% taniej

FRISCO FRESH Por 250 g

FRISCO FRESH

Por

250 g
11,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,89 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 532 opinii
ŁUKÓW Mięso mielone wieprzowo-wołowe 400 g

ŁUKÓW

Mięso mielone wieprzowo-wołowe

400 g
28,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,49 zł
12,09 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.8
z 31 opinii

17% taniej

EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy czekoladowy 200 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy czekoladowy

200 g
27,45 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-12-2026
4.8
z 1732 opinii

43% taniej

FRISCO FRESH Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g)

~1 kg
8,69 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,69 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 81 opinii
APETINA Serek kremowy z jogurtem typu islandzkiego Skyr 125 g

APETINA

Serek kremowy z jogurtem typu islandzkiego Skyr

125 g
39,92 zł/kg
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-04-2027
5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy 500 g

BIO PLANET

Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy

500 g
17,78 zł/kg
11,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 465 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 3,2% 500 ml

ŁACIATE

Mleko UHT 3,2%

500 ml
4,38 zł/l
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
4.9
z 421 opinii
DOLINA DOBRA Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 100 opinii
ALPRO Barista Napój migdałowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój migdałowy

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-05-2027
4.9
z 60 opinii
KUBUŚ Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 248 opinii
ŁUKÓW Mięso z szynki wieprzowej na gulasz 400 g

ŁUKÓW

Mięso z szynki wieprzowej na gulasz

400 g
31,22 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,49 zł
13,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni

Produkty marki KOLASTYNA

KOLASTYNA Emulsja do opalania SPF30 200ml 1 szt

KOLASTYNA

Emulsja do opalania SPF30 200ml

1 szt
Cena26,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
KOLASTYNA SUN Care Krem dla dzieci i niemowląt SPF30 75 ml

KOLASTYNA SUN Care

Krem dla dzieci i niemowląt SPF30

75 ml
239,87 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 1 opinii
KOLASTYNA SUN Care Olejek do opalania SPF10 150 ml

KOLASTYNA SUN Care

Olejek do opalania SPF10

150 ml
137,27 zł/l
Cena20,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-07-2031
5.0
z 3 opinii
KOLASTYNA SUN Care Olejek do opalania SPF20 150ml 150 ml

KOLASTYNA SUN Care

Olejek do opalania SPF20 150ml

150 ml
157,93 zł/l
Cena23,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2031
KOLASTYNA Emulsja dla dzieci SPF 150ml 1 szt

KOLASTYNA

Emulsja dla dzieci SPF 150ml

1 szt
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store