
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Proponowany przepis - Wrap z serkiem śmietankowym
Rozsmaruj serek śmietankowy light na całej powierzchni tortilli. Ułóż na wierzchu słodką kukurydzę, czerwoną paprykę, drobno posiekany świeży szpinak lub rukolę. Zwiń i przetnij kanapkę po przekątnej lub zwiń w ciasny rulon i pokrój na małe kawałki. Danie może być serwowane na zimno lub na gorąco.
świeże i miękkie
Danie może być serwowane na zimno lub na gorąco. Wyjmij tortillę z opakowania.
Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Po otwarciu zamknąć ponownie w miejscu sklejenia, przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni.
Produktieweg 5, 6045 JC Roermond, The Netherlands
Pakowany w atmosferze ochronnej.
Mission Foods, Produktieweg 5, 6045 JC Roermond, The Netherlands info_nl@missionfoods.com www.missionwraps.com
Mission
| Marka | Mission |
Green Dot
Wspaniałe jedzenie jest świetnym motywatorem. Przyciąga wszystkich do stołu i inspiruje nas do odkrywania wszelkiego rodzaju pysznych miejsc. W Mission napędza nas to do poszukiwania najświeższych składników, prostych przepisów, różnorodnych smaków i zdrowych produktów, które pomagają nam odkrywać wszystkie miejsca, do których mogą dotrzeć nasze tortille. Istnieją lepsze dla Ciebie miejsca docelowe, takie jak nasze tortille wysokobiałkowe, niskowęglowodanowe lub bezglutenowe. Oczywiście ulubionymi przystankami są tacos i nachos. Zawsze jesteśmy na nie gotowi.
www.missionwraps.com
Proponowany przepis - Wrap z serkiem śmietankowym Rozsmaruj serek śmietankowy light na całej powierzchni tortilli. Ułóż na wierzchu słodką kukurydzę, czerwoną paprykę, drobno posiekany świeży szpinak lub rukolę. Zwiń i przetnij kanapkę po przekątnej lub zwiń w ciasny rulon i pokrój na małe kawałki.
Wyprodukowano w UE
Pomidory malinowe 3-4szt.
Limonka 1szt.
Mąka pszenna tortowa (typ 450)
Parówki Dobre
Cukinia zielona 2-3 szt.
Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe
Sałata lodowa
Jogurt naturalny typu greckiego 10%
Pulpa z mango alphonso
Napój owsiany bez cukru
Kalafior
Łosoś dziki wędzony plasterkowany
Łopatka wieprzowa bez kości (800g-1200g)
Cytryny BIO
Passata (przecier pomidorowy)
Czosnek granulowany
Jogurt grecki
Por
jabłko Sok 100%
Granola orzechowa
Napój gazowany Premiere Tonic Zero
Proszek do pieczenia bezglutenowy BIO
Płatki owsiane górskie BIO
Maślanka naturalna
Śmietanka UHT do kawy (10 szt.)
Napój owsiany bez cukru dla baristów
Napój migdałowy bez cukru (bezglutenowy)
Napój gazowany
Ciastka kakaowe z nadzieniem o smaku waniliowym
Granola czekoladowa
Serek homogenizowany z laską wanilii
Kefir truskawka
Burrata (ser włoski)
Tortilla wieloziarnista - 25 cm (4 szt.)
Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów
Mięso mielone wołowe
Liść laurowy suszony XL
Mus jabłko malina
Ser Cheddar White (plastry)
Ser twardy dojrzewający (tarty)
Kefir naturalny
Ser na grilla lub patelnię (typu halloumi)