GRAN GUSTO Sos pomidorowy z oliwkami i kaparami

FriscoNowy, zapakowany
0 gr
0,00 zł / kg
Zamienniki
Potwierdź kod pocztowy

Potwierdzenie Twojej lokalizacji, pozwoli nam lepiej dopasować asortyment produktów i sposób dostawy Twoich zakupów. Więcej

Kod pocztowy:

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Opis produktu

Gran Gusto zapewnia całoroczny dostęp do wysokiej jakości warzyw. Dzięki wyspecjalizowanym metodą selekcji i produkcji ich przetwory zawierają to co najbardziej wartościowe.  Gran Gusto wyróżnia się tym, że dokładnie dobiera dostawców. Niezwykle skrupulatnie sprawdzają standardy w jakich uprawiane są surowce. Nie ukrywają miejsc pochodzenia, praktyk uprawy ani wyników wszelkich analiz laboratoryjnych. Pomidory są uprawiane na 300 hektarach ziemi, w żyznej i słonecznej Piana del Sele. Każda roślina i owoc są obserwowane z pasją od siewu do zbioru, a następnie zbierane ręcznie i przetwarzane tak aby zachowały wszystkie cenne wartości odżywcze.

Gran Gusto kreują swoje przetwory z miłością do natury i dobrego smaku.  Jednym z takich produktów jest właśnie sos pomidorowy z oliwkami i kaparami.  Smak tego sosu jest przykładem doskonałości kuchni śródziemnomorskiej, reprezentując prostotę i tradycję prawdziwego włoskiego smaku. Sos pomidorowy z oliwkami i kaparami można również dodać do kremu pomidorowego, wzbogacając tym samym jego smak i zagęszczając całość. Pasuje idealnie z wołowiną, kurczakiem oraz owocami morza. Ten sos sprawdzi się również jako podstawa do pizzy.


GRAN GUSTO Sos pomidorowy z oliwkami i kaparami

Produkt wycofany
Skład i alergeny
Wartości odżywcze
Parametry
Cena za kg:
0,00 / kg
Producent:
SMAKI POŁUDNIA
Waga:
290 g
Sprzedawca:
Frisco S.A.
EAN:
8017995101058