4.5
z 11 opinii

OLEWNIK Kiełbasa krakowska staropolska GTS

320 g
FriscoNowy, zapakowany
0 gr
0,00 zł / kg
Zamienniki
Potwierdź kod pocztowy

Potwierdzenie Twojej lokalizacji, pozwoli nam lepiej dopasować asortyment produktów i sposób dostawy Twoich zakupów. Więcej

Kod pocztowy:

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Opis produktu

Znakomita propozycja dla miłośników tradycyjnych smaków, ceniących najwyższą jakość, doskonałość w każdym szczególe i smaki "jak dawniej". Wyjątkowy charakter kiełbasy krakowskiej suchej staropolskiej potwierdza unikalna receptura, przekazywana z pokolenia na pokolenie,  najlepsze składniki i wieloletnie doświadczenie. Doskonałą jakość zawdzięcza wysokiej zawartości mięsa oznaczonego znakiem QAFP - System Gwarantowanej Jakości Żywności - wyróżnia żywność o najwyższej jakości. Perfekcyjnej kruchości, doskonałego smaku nadaje jej wędzenie i suszenie naturalnymi metodami. Wyjątkowy charakter podkreśla pieczenie według tradycyjnych receptur i starannie dobrana mieszanka naturalnych przypraw - gałki muszkatołowej, czosnku i pieprzu. Perfekcja i jakość w najlepszym wydaniu.

Gwarantowana Tradycyjna Specjalność ( GTS ) to europejski znak przyznawany produktom, które charakteryzuje znakomita jakość, tradycyjny charakter i skład. Produkty wytwarzane w systemie GTS cechuje wyjątkowa jakość dzięki wieloletniej tradycji wyrobu. Jeśli na produktach znajduje się oznaczenie GTS, to znak, że jest to produkt, który powstał zgodnie z tradycyjną recepturą przekazywaną z pokolenia na pokolenie.


Cechy

ze 143 g mięsa 100 g produktu

wyprodukowano zgodnie z polską tradycją


OLEWNIK Kiełbasa krakowska staropolska GTS

Produkt wycofany
Skład i alergeny
Wartości odżywcze
Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
0,00 / kg
Producent:
OLEWNIK
Waga:
320 g
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Marka:
OLEWNIK
EAN:
5906245781665
Przygotowywanie i przechowywanie
Informacje producenta
Dane teleadresowe