Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Multinawilżający program naturalnej pielęgnacji skóry wymagającej ukojenia, regeneracji i długotrwałego nawodnienia. Natychmiastowy ratunek dla skóry przesuszonej, swędzącej, uszkodzonej, dzięki zawartości 100% aloe vera extract.
Zadbaj o swoją skórę poprzez skuteczny, a zarazem delikatny demakijaż i oczyszczenie! Skorzystaj z cudownych właściwości aloesu, który przywróci komfort wymagającej cerze i ciesz się ukojoną oraz nawilżoną skórą! Prebiotyki wesprą równowagę jej naturalnego mikrobiomu, a kwas hialuronowy zadba o optymalny poziom jej nawilżenia. Ultra łagodna formuła pianki przyjemnie odświeża, a zarazem pielęgnuje skórę i jest odpowiednia również do stosowania na okolice oczu.
Twoja skóra na to zasługuje:
• dokładne oczyszczenie twarzy bez uczucia przesuszenia i ściągania.
• zadbana skóra o zdrowym i świeżym wyglądzie.
• aksamitna gładkość.
Testowana dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry. Nie zawiera barwników. Nie zawiera kompozycji zapachowej. pH neutralne dla dla okolic oczu.
| Określenie | w 100g | w jednostce |
|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | ||
| Tłuszcz (g) | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | ||
| Węglowodany (g) | ||
| w tym cukry (g) | ||
| Białko (g) | ||
| Błonnik (g) | ||
| Sól (g) |
2-3 pompki pianki nanieś zależnie od preferencji na suchą lub zwilżoną skórę twarzy oraz okolice oczu. Następnie delikatnie spień, wmasuj i spłukaj letnią wodą.
Oceanic S.A. ul. Łokietka 58, 81-736 Sopot
AA
| Marka | AA |
Multinawilżający program naturalnej pielęgnacji skóry wymagającej ukojenia, regeneracji i długotrwałego nawodnienia. Natychmiastowy ratunek dla skóry przesuszonej, swędzącej, uszkodzonej, dzięki zawartości 100% aloe vera extract. Zadbaj o swoją skórę poprzez skuteczny, a zarazem delikatny demakijaż i oczyszczenie! Skorzystaj z cudownych właściwości aloesu, który przywróci komfort wymagającej cerze i ciesz się ukojoną oraz nawilżoną skórą! Prebiotyki wesprą równowagę jej naturalnego mikrobiomu, a kwas hialuronowy zadba o optymalny poziom jej nawilżenia. Ultra łagodna formuła pianki przyjemnie odświeża, a zarazem pielęgnuje skórę i jest odpowiednia również do stosowania na okolice oczu. Twoja skóra na to zasługuje: • dokładne oczyszczenie twarzy bez uczucia przesuszenia i ściągania. • zadbana skóra o zdrowym i świeżym wyglądzie. • aksamitna gładkość. Testowana dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry. Nie zawiera barwników. Nie zawiera kompozycji zapachowej. pH neutralne dla dla okolic oczu.
Marka AA to ekspert hipoalergicznej pielęgnacji skóry i jedna z najstarszych marek na polskim rynku kosmetycznym. Jej historia sięga lat 80., kiedy to powstał słynny „pomarańczowy krem”, czyli pierwszy krem marki AA (od Anty Alergiczny) Cera Wrażliwa do pielęgnacji skóry wrażliwej, skłonnej do alergii – w pomarańczowym opakowaniu. Produkt przyniósł oszałamiający sukces, ruszyła sprzedaż w setkach tysięcy sztuk. Do dziś marka AA wyznacza trendy w tworzeniu bezpiecznych, skutecznych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała. Innowacyjność marki udowodniły przełomowe produkty – oprócz pierwszego kremu do skóry wrażliwej, także pierwsze specjalistyczne preparaty do higieny intymnej, pierwsza pielęgnacja dopasowana do konkretnych grup wiekowych dla kobiet, hipoalergiczna pielęgnacja dla mężczyzn oraz dla dzieci i niemowląt. Od 2017 roku z sukcesem rozwija się hipoalergiczna marka makijażowa AA Wings of Color – to bezpieczne, a jednocześnie atrakcyjne sensorycznie kosmetyki dla konsumentek czujących trendy. Wszystkie kosmetyki marki AA są bezpieczne dla skóry wrażliwej oraz testowane kliniczne wśród alergików. Badania skuteczności wsparte są bogatą dokumentacją badawczą oraz jakościową. Twórcy marki korzystają z wiedzy, której nieustannie dostarczają dynamicznie rozwijające się dziedziny nauki: dermatologia, kosmetologia, biotechnologia i medycyna. Marka AA tworzy społeczność osób skupionych wokół ważnej idei wielowymiarowej wrażliwości – tak potrzebnej w dzisiejszym świecie.
Grupa kapitałowa OCEANIC S.A. powstała w 1982 roku i do dziś cieszy się zaufaniem milionów klientów w Polsce i na świecie. Tworzy innowacyjne i skuteczne produkty kosmetyczne, które powstają w nowoczesnej fabryce w województwie pomorskim. O najwyższej jakości i bezpieczeństwie wytwarzanych produktów świadczą liczne certyfikowane systemy zarządzania jakie posiada firma. Aktualnie w portfolio OCEANIC znajduje się ponad 500 produktów. Poza flagową marką kosmetyków hipoalergicznych AA do pielęgnacji twarzy i ciała dla kobiet, mężczyzn i dzieci, OCEANIC jest właścicielem marek: • AA Wings of Color – hipoalergiczne kosmetyki do makijażu testowane klinicznie wśród alergików. • Oillan – hipoalergiczne emolienty o unikalnym profilu bezpieczeństwa dla skóry niemowląt, dzieci i dorosłych. • Long4Lashes – marka bestsellerowego serum stymulującego wzrost rzęs. • More4Care – skuteczne rozwiązania w pielęgnacji skóry, rzęs, brwi i włosów. • L’biotica – holistyczna pielęgnacja twarzy i ciała oparta o starannie wyselekcjonowane komponenty. • Biovax – ekspert w codziennej pielęgnacji włosów i skóry głowy.
Ogórki krótkie 2-4 szt.
Cukinia zielona 2-3 szt.
Czosnek 1 główka
Pomidory Cherry
Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów
Pomidory 3-4 szt. tacka
Bakłażan 1-2 szt.
Limonki 3 - 5 szt.
Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone
Avocado
Jogurt naturalny typu greckiego 10%
Cebula szalotka
Kukurydza konserwowa (super słodka)
Jogurt kremowy z kulkami w czekoladzie
Mięso mielone z łopatki wieprzowej
Jogurt kremowy z gwiazdkami w czekoladzie
Jogurt kremowy z kawałkami czekolady mlecznej
Napój owsiany bez cukru
Masło extra
Sok pomarańczowy 100%
Jogurt kremowy z wiśniami
Naturalna woda mineralna niegazowana
Mocny Gaz Woda źródlana
Sok jabłkowy 100%
Brzoskwinie ciasteczkowe 3-7szt.
Jogurt kremowy z truskawkami
Drożdże uniwersalne instant (na 0,5kg mąki)
Brzoskwinie luz
Cieciorka konserwowa
Czosnek granulowany
Pulpa z mango alphonso
Komosa ryżowa (Quinoa biała)
Musztarda sarepska (ostra)
Płatki owsiane górskie
Łosoś wędzony klasyczny plasterkowany
Napój gazowany
Napój sojowy bez cukru
Lody waniliowe z migdałami na patyku bez cukru
Truskawka liofilizowana (bezglutenowa)
Koncentrat pomidorowy 30%
Jogurt kremowy z płatkami w czekoladzie
Sok czerwony grejpfrut
Mąka pszenna do pizzy (typ 00)
Kefir truskawka
Oliwa z oliwek Extra Vergine
Baton daktylowy chrupiący orzech
Sok pomidorowy 100%
Sok pomidorowy 100%
Maślanka naturalna
Baton daktylowy nerkowce & kokos
Aromat waniliowy
Passata Rustica (przecier pomidorowy)
Kulki kakao nuta pomarańczowe