Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
ARIEL Color Proszek do prania kolorowych tkanin, 36 prań
Proszek do prania kolorowych tkanin, 36 prań Color ARIEL 2.34kg
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

ARIEL Color Proszek do prania kolorowych tkanin, 36 prań

2.34 kg
ARIEL

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ariel Color Proszek do prania kolorowych tkanin, (2,34 kg) 36 prań

Proszek do prania kolorowych tkanin Ariel Color wyróżnia się unikalną formułą, która skutecznie pierze, chroni kolory i pozostawia świeży zapach. Dzięki technologii Anti-Residue na ubraniach nie powstają osady. Natomiast system AquaPuder zapewnia dokładne rozpuszczania się proszku, nawet w niskich temperaturach. Wszystko to w połączeniu z potężną mocą piorącą gwarantuje nalepsze rezultaty prania kolorowych ubrań.

Dlaczego warto kupić? Cechy i zalety

Ariel Color to dobry proszek do prania kolorów, który zapewnia:

●       Nieskazitelnie czyste pranie już za 1. razem – proszek do prania Ariel skutecznie usuwa uporczywe plamy, np. z potu. Doskonale radzi sobie nawet w takich miejscach, jak: mankiety, kołnierzyki i pach, które najtrudniej wyprać.

●       Technologia zapobiegająca osadom – unikalna technologia Anti-Residue zapobiega powstawaniu osadów. W efekcie na tkaninach nie gromadzą się pozostałości proszku, co zapewnia nieskazitelną czystość prania.

●       Potężna moc piorąca nawet w niskich temperaturach – proszek do prania kolorów Ariel ma innowacyjną formułę AquaPuder. Dzięki temu szybko rozpuszcza się w kontakcie z wodą, nawet w niższych temperaturach. Powoduje to natychmiastową aktywację środków piorących, które docierają w głąb włókien, zapewniając doskonałe efekty prania i blask kolorów. Pamiętaj, że piorąc w chłodniejszej wodzie, chronisz ubrania przed zniszczeniem i ograniczasz zużycie energii.

●       Ochrona koloru – proszek Ariel sprawia, że kolory nie tracą intensywności, nawet po wielokrotnym praniu. Twoje ubrania dłużej wyglądają jak nowe.

●       Zapach świeżości – składniki aktywne zawarte w proszku do prania Ariel Color dogłębnie odświeżają włókna, niwelują nieprzyjemne zapachy i nadają tkaninom świeży zapach.

●       Opakowanie nadające się do recyklingu – pomaga chronić środowisko.

Proszek Ariel Color został opracowany z myślą o doskonałych efektach codziennego prania kolorowych ubrań. Jest nie tylko skuteczny, nawet w niższych temperaturach, ale także wyróżnia się formułą wzbogaconą o technologie zapewniające jego efektywne działanie. Jednocześnie proszek Ariel pielęgnuje włókna i chroni kolory przed blaknięciem. Nadaje także tkaninom świeży zapach.

Dozowanie proszku do prania kolorowych ubrań Ariel Color

Proszek Ariel Color przeznaczony jest do prania kolorowych tkanin w zakresie temperatur 20–95°C. W celu uzyskania najlepszych rezultatów użyj 65 g proszku do wyprania jednego wsadu (do 5 kg). Jeżeli ubrania są mocniej zabrudzone, zastosuj 1,5 dawki. Podwójną ilość należy użyć w przypadku wyjątkowo uporczywych i silnych plam. Ariel Color nadaje się także do prania ręcznego (100 ml /6 l wody). Dokładną instrukcję dozowania znajdziesz na opakowaniu.

Aby osiągnąć doskonałe efekty prania, wystarczą 3 proste kroki. Zacznij od posegregowania prania, następnie wsyp odpowiednią ilość proszku Ariel do szufladki. Na końcu włóż ubrania tak, aby zajmowały maksymalnie połowę miejsca w bębnie pralki.

Specyfikacja: pojemność, na ile prań wystarczy?

Opakowanie Ariel Color zawiera 2,34 kg proszku, co wystarcza na 36 cykli prania.


Cechy

USUWANIE PLAM: Proszek do prania Ariel doskonałe usuwa zabrudzenia już w 1. praniu, nawet w niższej temperaturze

OLŚNIEWAJĄCA CZYSTOŚĆ W CHŁODNIEJSZYCH CYKLACH, co zapewnia mniejsze zużycie energii

HIGIENA I OCHRONA KOLORU: Dokładne, higieniczne pranie oraz ochrona kolorów

TECHNOLOGIA ANTI-RESIDUE: Z unikalną technologią AquaPuder, dzięki której proszek szybko się rozpuszcza, co zapobiega powstawaniu osadów

ŚWIEŻOŚĆ: Sprawia, że ubrania wyglądają olśniewająco czysto i pachną świeżością

OPAKOWANIE NADAJĄCE SIĘ DO RECYKLINGU: Proszek do prania Ariel w opakowaniu nadającym się do recyklingu


ARIEL Color Proszek do prania kolorowych tkanin, 36 prań


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
2.34 kg
Dostawca:
P&G DS
Marka:
ARIEL
EAN:
8006540546581
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
2.34 kg
Marka:
ARIEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
P&G DS
EAN:
8006540546581

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Regulacje CLP

wykrzyknikUwaga

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Przechowywać zawsze poza zasięgiem dzieci DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


Nazwa i adres producenta

Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o ; ul. Zabraniecka 20; 03-872 Warszawa; tel: (48-22) 678 55 44

Informacje producenta

Marka

Ariel


Marka standaryzowana

MarkaAriel

Opis produktu

Ariel Color proszek do prania z technologią Anti-Residue, która zapobiega powstawaniu osadów, zapewnia doskonałe efekty prania Ariel w chłodniejszych cyklach, zachowując intensywność kolorów. Innowacyjna formuła AquaPuder szybko rozpuszcza się w kontakcie z wodą, natychmiast się aktywuje i dociera w głąb włókien, zapewniając doskonałe efekty prania i blask kolorów nawet w niższej temperaturze. Proszek do prania Ariel usuwa uporczywe plamy – nawet te, które są powodowane przez substancje przyczyniające się do powstawania przykrych zapachów, takie jak pot. Unikalna technologia zapobiegająca powstawaniu osadów pomaga przeciwdziałać gromadzeniu się pozostałości proszku na tkaninach. Obniż temperaturę prania do 30°C, oszczędzając nawet do 60% energii. (Zużycie energii przez pralkę, od 60°C do 30°C, cykl standardowy). Co więcej, Ariel Color jest dostępny również w formie płynu do prania i kapsułek, w opakowaniach podlegających recyklingowi.


Pochodzenie

Czechy

Produkty z kategorii

4.8
z 7296 opinii

20% taniej

FRISCO FRESH Marchew luz (800g-1200g) 750 g

FRISCO FRESH

Marchew luz (800g-1200g)

~750 g
2,65 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna1,99 zł
2,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 4166 opinii

21% taniej

FRISCO FRESH Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g)

~500 g
10,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 2608 opinii

24% taniej

FRISCO FRESH Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g) 250 g

FRISCO FRESH

Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g)

~250 g
13,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,49 zł
4,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 991 opinii

18% taniej

FRISCO FRESH Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g)

~1 kg
9,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,49 zł
11,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 295 opinii

17% taniej

FOXY Mega Papier toaletowy 3 warstwowy 4 szt. 1 szt

FOXY Mega

Papier toaletowy 3 warstwowy 4 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
10,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2031
4.8
z 344 opinii

23% taniej

FRISCO FRESH Marakuja ciemna 45 g

FRISCO FRESH

Marakuja ciemna

45 g
59,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,69 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 240 opinii
ROLNIK Koncentrat pomidorowy 30% 190 ml

ROLNIK

Koncentrat pomidorowy 30%

190 ml
10,47 zł/l
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-09-2028
4.7
z 1989 opinii

16% taniej

FRISCO FRESH Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone (400g-600g)

~500 g
11,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,09 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 214 opinii

28% taniej

PROSTE HISTORIE Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe

750 g
9,32 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
9,69 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 259 opinii
CLEANIC Pure Effect Patyczki higieniczne 100 szt. 1 szt

CLEANIC Pure Effect

Patyczki higieniczne 100 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2031
5.0
z 4 opinii
FANTASIA Jogurt grecki z granolą z maliną i białą czekoladą 100 g

FANTASIA

Jogurt grecki z granolą z maliną i białą czekoladą

100 g
20,90 zł/kg
2,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
4.9
z 75 opinii
CASA DEL SUR Tortilla wieloziarnista - 25 cm (4 szt.) 240 g

CASA DEL SUR

Tortilla wieloziarnista - 25 cm (4 szt.)

240 g
24,96 zł/kg
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 321 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 5 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

5 l
1,32 zł/l
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
5.0
z 33 opinii
ARLA Protein Pudding proteinowy o smaku czekoladowym (bez laktozy) 200 g

ARLA Protein

Pudding proteinowy o smaku czekoladowym (bez laktozy)

200 g
29,95 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027
4.9
z 72 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

500 ml
3,18 zł/l
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,59 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
5.0
z 66 opinii
SANTE Soczewica czerwona 350 g

SANTE

Soczewica czerwona

350 g
14,26 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-06-2028
4.9
z 86 opinii
SOKOŁÓW Szynka Jak u dziadka 100 g

SOKOŁÓW

Szynka Jak u dziadka

100 g
101,90 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 80 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

500 ml
3,18 zł/l
1,53 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,29 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2027
5.0
z 4 opinii
FANTASIA Jogurt grecki z orzechami bananem i mleczną czekoladą 100 g

FANTASIA

Jogurt grecki z orzechami bananem i mleczną czekoladą

100 g
20,90 zł/kg
2,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
5.0
z 199 opinii
ALPRO Barista Napój owsiany 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiany

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
4.7
z 360 opinii
FRISCO FRESH Kiwi sztuka 80 g

FRISCO FRESH

Kiwi sztuka

80 g
23,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna1,89 zł
2,19 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 182 opinii
ŁACIATE Mleko świeże bez laktozy 2,0% 1 l

ŁACIATE

Mleko świeże bez laktozy 2,0%

1 l
5,49 zł/l
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
5.0
z 126 opinii
ALPRO Barista Napój kokosowo-sojowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój kokosowo-sojowy

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-06-2027
4.9
z 62 opinii
CASA DEL SUR Tortilla pszenno-kukurydziana - 25 cm (4 szt.) 240 g

CASA DEL SUR

Tortilla pszenno-kukurydziana - 25 cm (4 szt.)

240 g
24,96 zł/kg
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
4.9
z 53 opinii

39% taniej

ALASKA Rurki kukurydziane nadziewane mlecznym kremem - bezglutenowe 18 g

ALASKA

Rurki kukurydziane nadziewane mlecznym kremem - bezglutenowe

18 g
43,89 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna0,79 zł
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-05-2027
4.9
z 264 opinii

24% taniej

FRISCO FRESH Papryka pepperoni czerwona 5-7 szt. (120g-180g) 150 g

FRISCO FRESH

Papryka pepperoni czerwona 5-7 szt. (120g-180g)

~150 g
45,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,79 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 33 opinii
PRIMAVERA Naturalna woda źródlana niegazowana 1 l

PRIMAVERA

Naturalna woda źródlana niegazowana

1 l
1,59 zł/l
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-03-2028
4.6
z 16 opinii

41% taniej

HEBAR Chipsy jabłkowe 50 g

HEBAR

Chipsy jabłkowe

50 g
99,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 159 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,14 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 98 opinii

18% taniej

BIG NATURE Sól himalajska różowa drobna XXL 600 g

BIG NATURE

Sól himalajska różowa drobna XXL

600 g
7,48 zł/kg
Cena promocyjna4,49 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2030
4.9
z 91 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,14 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 18 opinii
PRIMAVERA Woda źródlana niegazowana 500 ml

PRIMAVERA

Woda źródlana niegazowana

500 ml
2,58 zł/l
1,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,59 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028
4.9
z 160 opinii
JAN NIEZBĘDNY Easy-Pack Worki na śmieci 60l 20 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY Easy-Pack

Worki na śmieci 60l 20 szt.

1 szt
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2031
4.9
z 47 opinii
JAN NIEZBĘDNY Rękawiczki nitrylowe M 50 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY

Rękawiczki nitrylowe M 50 szt.

1 szt
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
29,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2031
4.4
z 9 opinii
FANTASIA Pudding Snickers 2x90g 180 g

FANTASIA

Pudding Snickers 2x90g

180 g
33,28 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.8
z 1610 opinii

23% taniej

FRISCO FRESH Cebula czerwona 3-7 szt. (520g-780g) 650 g

FRISCO FRESH

Cebula czerwona 3-7 szt. (520g-780g)

~650 g
4,14 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,69 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 681 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 2% 500 ml

ŁACIATE

Mleko UHT 2%

500 ml
4,58 zł/l
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
4.9
z 81 opinii

32% taniej

KARTIKA Ręcznik papierowy Silver 3-warstwowy 210 listków 1 szt

KARTIKA

Ręcznik papierowy Silver 3-warstwowy 210 listków

1 szt
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
13,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 35 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Sport Naturalna woda mineralna niegazowana 750 ml

NAŁĘCZOWIANKA Sport

Naturalna woda mineralna niegazowana

750 ml
2,92 zł/l
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.9
z 83 opinii
APETINA Serek kremowy z jogurtem typu islandzkiego Skyr 125 g

APETINA

Serek kremowy z jogurtem typu islandzkiego Skyr

125 g
39,92 zł/kg
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-04-2027
4.8
z 31 opinii

17% taniej

EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy czekoladowy 200 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy czekoladowy

200 g
27,45 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-12-2026
5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy 500 g

BIO PLANET

Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy

500 g
17,78 zł/kg
11,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 61 opinii
KUBUŚ Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 2056 opinii

17% taniej

FRISCO FRESH Por 250 g

FRISCO FRESH

Por

250 g
11,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,89 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Nowość
DANIO Serek homogenizowany brzoskwiniowy 150 g

DANIO

Serek homogenizowany brzoskwiniowy

150 g
14,67 zł/kg
3,29 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
3,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 12 opinii

25% taniej

REGINA Absorb Ręcznik papierowy 2 rolki 1 szt

REGINA Absorb

Ręcznik papierowy 2 rolki

1 szt
Cena promocyjna9,99 zł
13,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031
4.8
z 1741 opinii

43% taniej

FRISCO FRESH Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g)

~1 kg
8,69 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,69 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 101 opinii
ALPRO Barista Napój migdałowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój migdałowy

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-05-2027
4.8
z 4 opinii
Nowość
DANIO Serek homogenizowany waniliowy 150 g

DANIO

Serek homogenizowany waniliowy

150 g
14,67 zł/kg
2,79 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
3,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2026
4.9
z 223 opinii

19% taniej

REGINA Chamomile Nawilżany papier toaletowy z ekstraktem z rumianku i aloesu 42 szt. 1 szt

REGINA Chamomile

Nawilżany papier toaletowy z ekstraktem z rumianku i aloesu 42 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
6,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2031
4.9
z 18 opinii
LOVEGE Napój owsiano - orzechowy bez cukru 1 l

LOVEGE

Napój owsiano - orzechowy bez cukru

1 l
5,99 zł/l
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2027
4.8
z 78 opinii
ALPRO Barista Napój owsiany 500 ml

ALPRO Barista

Napój owsiany

500 ml
9,50 zł/l
4,26 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 03-05-2027
Nowość
FANTASIA Pudding Twix (2x115g) 230 g

FANTASIA

Pudding Twix (2x115g)

230 g
26,04 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
5.0
z 47 opinii
SKARB ŻYCIA MUSZYNA Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana lekko gazowana 9 l

SKARB ŻYCIA MUSZYNA

Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana lekko gazowana

9 l
1,19 zł/l
10,74 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,54 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 91 opinii
ALPRO Barista Napój owsiano - sojowy o smaku karmelowym 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiano - sojowy o smaku karmelowym

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
5.0
z 1 opinii
Nowość
DANIO Serek homogenizowany truskawkowy 150 g

DANIO

Serek homogenizowany truskawkowy

150 g
14,67 zł/kg
3,29 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
3,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2026
4.9
z 467 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 3,2% 500 ml

ŁACIATE

Mleko UHT 3,2%

500 ml
4,38 zł/l
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
4.9
z 40 opinii
ACTIVIA Jogurt o smaku truskawkowym ze zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis® 270 g

ACTIVIA

Jogurt o smaku truskawkowym ze zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis®

270 g
16,67 zł/kg
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
5.0
z 46 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowa - malina (40 tor.) 100 g

HERBAPOL

Herbatka owocowa - malina (40 tor.)

100 g
117,90 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 220 opinii
SANTE Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany 500 g

SANTE

Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany

500 g
9,98 zł/kg
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2027

Produkty marki ARIEL

5.0
z 7 opinii
ARIEL Płyn do prania uniwersalny 70 prań Mountain Spring 3150ml 3.15 l

ARIEL

Płyn do prania uniwersalny 70 prań Mountain Spring 3150ml

3.15 l
26,98 zł/l
Frisco poleca
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2029
ARIEL Kapsułki do prania uniwersalne Mountain Spring 44 szt. 1 szt

ARIEL

Kapsułki do prania uniwersalne Mountain Spring 44 szt.

1 szt
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2029
5.0
z 6 opinii
ARIEL Kapsułki do prania tkanin kolorowych 44 szt. 1 szt

ARIEL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 44 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2028
4.5
z 12 opinii
ARIEL Płyn do prania tkanin kolorowych 40 prań 1800ml 1.8 l

ARIEL

Płyn do prania tkanin kolorowych 40 prań 1800ml

1.8 l
31,66 zł/l
Cena56,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028
5.0
z 8 opinii
ARIEL Proszek do prania tkanin kolorowych 20 prań Alpine Color 1100g 1.1 kg

ARIEL

Proszek do prania tkanin kolorowych 20 prań Alpine Color 1100g

1.1 kg
31,81 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029
4.9
z 12 opinii
ARIEL Proszek do prania tkanin białych 20 prań Mountain Spring 1100g 1.1 kg

ARIEL

Proszek do prania tkanin białych 20 prań Mountain Spring 1100g

1.1 kg
31,81 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2028
4.9
z 12 opinii
ARIEL Kapsułki do prania tkanin kolorowych 22 szt. 1 szt

ARIEL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 22 szt.

1 szt
Cena53,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
5.0
z 6 opinii
ARIEL Kapsułki do prania uniwersalne Mountain Spring 22 szt. 1 szt

ARIEL

Kapsułki do prania uniwersalne Mountain Spring 22 szt.

1 szt
Cena53,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2029
4.0
z 1 opinii
ARIEL Kapsułki do prania uniwersalne Touch of Lenor Spring Awekening 19 szt. 1 szt

ARIEL

Kapsułki do prania uniwersalne Touch of Lenor Spring Awekening 19 szt.

1 szt
Cena53,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2029
4.8
z 4 opinii
ARIEL Proszek do prania uniwersalny 40 prań Alpinee Fresh 2200g 2.2 kg

ARIEL

Proszek do prania uniwersalny 40 prań Alpinee Fresh 2200g

2.2 kg
35,00 zł/kg
Cena76,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029
5.0
z 3 opinii
ARIEL Płyn do prania uniwersalny 60 prań Sensitive 2700ml 2.7 l

ARIEL

Płyn do prania uniwersalny 60 prań Sensitive 2700ml

2.7 l
31,48 zł/l
Frisco poleca
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store