Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
PERSIL Discs Kapsułki do prania Universal 60 szt.
Kapsułki do prania Universal 60 szt. Discs PERSIL 60.000szt
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

PERSIL Discs Kapsułki do prania Universal 60 szt.

1 szt
PERSIL

Cena0,00 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Persil Discs 4w1 


Persil Discs 4w1 kapsułki do prania (60 prań), Persil Discs z Technologią Deep Clean Plus, dla długotrwałej świeżości, skuteczne od 20 do 95°C.


Moc 4w1 - kapsułki do prania Persil zapewniają 4 korzyści: higieniczne usuwanie plam, długotrwałą świeżość, olśniewający blask oraz ochronę włókien.


Głęboka czystość - dzięki Technologii Deep Clean Plus wysokowydajna kapsułka Persil wnika głęboko we włókna, aby usunąć najbardziej uporczywe plamy.


Długotrwała świeżość - Active Fresh Effect zwalcza nieprzyjemne zapachy, pozostawiając długotrwałą świeżość prania.


Dla czystszego świata - kapsułki zawierają 92% składników biodegradowalnych*, a ich opakowanie w 100% nadaje się do recyklingu**. Są skuteczne nawet przy praniu w niskich temperaturach.


Ochrona włókien - Persil Discs są skuteczne w usuwaniu plam a jednocześnie delikatne dla tkanin. Reularne stosowanie chroni włókna, dzięki czemu ubrania dłużej zachowują swoje właściwości.


Persil Discs 4w1 - dla skutecznego usuwania plam z formułą zawierającej 92% składników biodegradowalnych*

Persil Discs 4w1 zapewniają perfekcyjne rezultaty i higieniczną czystość prania. Usuwają nawet najbardziej uporczywe plamy, nie niszcząc Twoich ubrań. Każda z 4 komór kapsułki zawiera silną formułę, zaprojektowaną do działania w 4 kluczowych obszarach: usuwanie plam, zapewnienie długotrwałej świeżości, utrzymywanie blasku kolorów i ochrona tkanin. Po prostu wrzuć kapsułkę do bębna pralki, następnie pranie i pozwól jej działać. Zintegrowana Technologia Persil Deep Clean Plus gwarantuje skuteczność działania, wnikając głęboko we włókna w celu higienicznego usuwania plam, podczas gdy Active Fresh Effect sprawia, że ubrania pachną jak świeżo wyprane nawet po długim czasie. Wszystko to przy jednoczesnej ochronie włókien i zachowaniu olśniewającego blasku Twoich ubrań.


Ponadto Persil Discs są dobre nie tylko dla Twoich ubrań, ale również dla planety. Formuła kapsułek zawiera 92% składników biodegradowalnych* i  jest skuteczna nawet przy praniu w niskich temperaturach, nawet od 20°C, co pomaga oszczędzać energię. A opakowanie Persil Discs nadaje się w 100% do recyklingu - dla czystszego świata.


Od ponad 100 lat Persil tworzy wysokiej jakości detergenty do prania, utrzymujące świeżość kolorów i nieskazitelną biel. Lata, które poświęciliśmy na udoskonalanie rynku środków do prania sprawiły, że jesteśmy znani z wysokiej jakości produktów i niezawodnych rezultatów prania. Teraz i w przyszłości jesteśmy zdecydowani kontynuować walkę z plamami - jednocześnie mając na uwadze dobro naszej planety.


Kluczowe korzyści

•Wysoka skuteczność działania, nawet w niskich temperaturach (od 20°C do 95°C)

•Silne usuwanie plam

•Długotrwała świeżość

•92% składników biodegradowalnych*

•Opakowanie w 100% nadające się do recyklingu**



*Dotyczy składników organicznych zgodnie z OECD 301/302

**Po usunięciu papierowej owijki. Papierowa owijka w 92% pochodząca z recyklingu,  pudełko w 50% pochodzące z recyklingu i nadające się do recyklingu.


PERSIL Discs Kapsułki do prania Universal 60 szt.


Produkt wycofany

Skład i alergeny
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
HENKEL
Marka:
PERSIL
EAN:
9000101536539
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
PERSIL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HENKEL
EAN:
9000101536539

Produkty z kategorii

4.8
z 7279 opinii

20% taniej

FRISCO FRESH Marchew luz (800g-1200g) 750 g

FRISCO FRESH

Marchew luz (800g-1200g)

~750 g
2,65 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna1,99 zł
2,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 2377 opinii

29% taniej

WYBIEGANE KURY Jaja kurze z wolnego wybiegu (rozmiar L) - 10 szt. 1 szt

WYBIEGANE KURY

Jaja kurze z wolnego wybiegu (rozmiar L) - 10 szt.

1 szt
Cena promocyjna9,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.8
z 3828 opinii

26% taniej

FRISCO FRESH Ogórki krótkie 2-4 szt. (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Ogórki krótkie 2-4 szt. (480g-720g)

~600 g
6,48 zł/kg
Cena promocyjna2,89 zł
3,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 4152 opinii

21% taniej

FRISCO FRESH Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g)

~500 g
10,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 2487 opinii

35% taniej

FRISCO FRESH Brokuł 500 g

FRISCO FRESH

Brokuł

500 g
11,98 zł/kg
Cena promocyjna3,89 zł
5,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 2598 opinii

24% taniej

FRISCO FRESH Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g) 250 g

FRISCO FRESH

Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g)

~250 g
13,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,49 zł
4,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 1732 opinii

43% taniej

FRISCO FRESH Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g)

~1 kg
8,69 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,69 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 2023 opinii
DOLINA DOBRA Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów 200 g

DOLINA DOBRA

Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów

200 g
28,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 1262 opinii

23% taniej

KUJAWSKI Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia 1 l

KUJAWSKI

Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia

1 l
5,99 zł/l
Cena promocyjna5,99 zł
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
5.0
z 573 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany woda źródlana 9 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany woda źródlana

9 l
1,93 zł/l
Cena17,34 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2027
5.0
z 416 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana 9 l

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana

9 l
1,33 zł/l
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,34 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
4.9
z 370 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,74 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 575 opinii

43% taniej

FOXY Mega Chusteczki higieniczne w kartoniku 200 szt. 1 szt

FOXY Mega

Chusteczki higieniczne w kartoniku 200 szt.

1 szt
Cena promocyjna3,99 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 1604 opinii

23% taniej

FRISCO FRESH Cebula czerwona 3-7 szt. (520g-780g) 650 g

FRISCO FRESH

Cebula czerwona 3-7 szt. (520g-780g)

~650 g
4,14 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,69 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 988 opinii

18% taniej

FRISCO FRESH Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g)

~1 kg
9,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,49 zł
11,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 459 opinii
MUTTI Pomidory drobno krojone (bez skórki) 400 g

MUTTI

Pomidory drobno krojone (bez skórki)

400 g
12,47 zł/kg
5,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 387 opinii

26% taniej

REGINA Super Long Najdłuższy ręcznik papierowy 1 szt

REGINA Super Long

Najdłuższy ręcznik papierowy

1 szt
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
12,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2031
4.9
z 410 opinii
COCA-COLA ZERO Napój gazowany 1.5 l

COCA-COLA ZERO

Napój gazowany

1.5 l
4,33 zł/l
4,56 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
4.9
z 2047 opinii

17% taniej

FRISCO FRESH Por 250 g

FRISCO FRESH

Por

250 g
11,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,89 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 2010 opinii

39% taniej

INDYKPOL Mięso mielone na kotlety z indyka 500 g

INDYKPOL

Mięso mielone na kotlety z indyka

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
4.9
z 1782 opinii
DOLINA DOBRA Mięso mielone z łopatki wieprzowej 400 g

DOLINA DOBRA

Mięso mielone z łopatki wieprzowej

400 g
32,48 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
5.0
z 234 opinii
ŁACIATE Mleko UHT bez laktozy 1,5 % 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT bez laktozy 1,5 %

1 l
4,39 zł/l
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 15-03-2027
5.0
z 374 opinii
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 700 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

700 g
11,41 zł/kg
9,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2029
5.0
z 450 opinii
ŁACIATA Śmietanka UHT 30% 250 ml

ŁACIATA

Śmietanka UHT 30%

250 ml
18,76 zł/l
Cena promocyjna4,69 zł
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
4.9
z 613 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Szynka drobiowa - plastry 100 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Szynka drobiowa - plastry

100 g
57,90 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
5.0
z 426 opinii
COCA-COLA Napój gazowany 1.5 l

COCA-COLA

Napój gazowany

1.5 l
4,79 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
4.7
z 1984 opinii

16% taniej

FRISCO FRESH Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone (400g-600g)

~500 g
11,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,09 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 722 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 355 opinii
MOLA WHITE Bawełniana biel papier toaletowy biały, 8 rolek 1 szt

MOLA WHITE

Bawełniana biel papier toaletowy biały, 8 rolek

1 szt
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-07-2031
5.0
z 316 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna gorzka 64% 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna gorzka 64%

90 g
77,67 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
4.9
z 766 opinii
MORLINY Boczek w słupkach 130 g

MORLINY

Boczek w słupkach

130 g
42,23 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2026
5.0
z 347 opinii
ALMETTE Serek twarogowy śmietankowy 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy śmietankowy

150 g
39,93 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2026
4.9
z 569 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive Kabanosy drobiowe bezglutenowe 105 g

TARCZYŃSKI Exclusive

Kabanosy drobiowe bezglutenowe

105 g
57,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.9
z 578 opinii
INDYKPOL Samo dobro Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka 400 g

INDYKPOL Samo dobro

Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka

400 g
33,73 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,49 zł
14,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
5.0
z 308 opinii
MELISSA Primo Gusto Pomidory krojone bez skórki 400 g

MELISSA Primo Gusto

Pomidory krojone bez skórki

400 g
11,22 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.6
z 362 opinii
FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Banany BIO kiść (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
9,35 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 316 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 5 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

5 l
1,32 zł/l
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
4.9
z 177 opinii

16% taniej

CIOFFI Ser Burrata 100 g

CIOFFI

Ser Burrata

100 g
69,90 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
8,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
5.0
z 268 opinii

16% taniej

BONDUELLE Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca) 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca)

340 g
14,97 zł/kg
Cena promocyjna5,09 zł
6,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 258 opinii
OSM ŁOWICZ Ser Mascarpone 250 g

OSM ŁOWICZ

Ser Mascarpone

250 g
25,96 zł/kg
Cena promocyjna6,49 zł
7,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.9
z 672 opinii
DOLINA DOBRA Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów 160 g

DOLINA DOBRA

Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów

160 g
37,44 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
5.0
z 122 opinii
APETINA Ser Mozzarella tarty 200 g

APETINA

Ser Mozzarella tarty

200 g
34,95 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2027
4.8
z 944 opinii

17% taniej

FRISCO FRESH Seler naciowy 300 g

FRISCO FRESH

Seler naciowy

300 g
15,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,79 zł
5,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 231 opinii
JAN NIEZBĘDNY Magnum Worki na śmieci z taśmą 35l 15 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY Magnum

Worki na śmieci z taśmą 35l 15 szt.

1 szt
Cena promocyjna6,99 zł
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-07-2031
4.9
z 139 opinii
CASTELLI Ser Parmigiano Reggiano (tarty) 40 g

CASTELLI

Ser Parmigiano Reggiano (tarty)

40 g
187,25 zł/kg
Cena promocyjna7,49 zł
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2026
4.9
z 171 opinii
PEPSI-COLA ZERO CUKRU Napój gazowany bez cukru 1.5 l

PEPSI-COLA ZERO CUKRU

Napój gazowany bez cukru

1.5 l
4,19 zł/l
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 965 opinii
FRISCO FRESH Kalarepa 200 g

FRISCO FRESH

Kalarepa

200 g
13,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,79 zł
3,19 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 1958 opinii

43% taniej

KRAKUS. Szynka eksportowa 120 g

KRAKUS.

Szynka eksportowa

120 g
29,08 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,49 zł
6,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
5.0
z 565 opinii
KERRYGOLD Tradycyjne irlandzkie masło naturalne 200 g

KERRYGOLD

Tradycyjne irlandzkie masło naturalne

200 g
41,45 zł/kg
8,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-12-2026
5.0
z 196 opinii
ALPRO Barista Napój owsiany 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiany

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
5.0
z 439 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 9 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

9 l
1,93 zł/l
Cena17,34 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-07-2027
4.8
z 342 opinii

23% taniej

FRISCO FRESH Marakuja ciemna 45 g

FRISCO FRESH

Marakuja ciemna

45 g
59,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,69 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 679 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 2% 500 ml

ŁACIATE

Mleko UHT 2%

500 ml
4,58 zł/l
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
5.0
z 234 opinii
WEDEL Wafle torcikowe mini orzechowe 160 g

WEDEL

Wafle torcikowe mini orzechowe

160 g
37,44 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
5.0
z 243 opinii
LUBELLA Makaron spaghetti 400 g

LUBELLA

Makaron spaghetti

400 g
9,72 zł/kg
4,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029
4.7
z 357 opinii
FRISCO FRESH Kiwi sztuka 80 g

FRISCO FRESH

Kiwi sztuka

80 g
23,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna1,89 zł
2,19 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 286 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty naturalny 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty naturalny

135 g
27,33 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2026
4.9
z 235 opinii
ROLNIK Koncentrat pomidorowy 30% 190 ml

ROLNIK

Koncentrat pomidorowy 30%

190 ml
10,47 zł/l
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-05-2028
5.0
z 169 opinii
APETINA Ser tarty Cheddar z Mozarellą 200 g

APETINA

Ser tarty Cheddar z Mozarellą

200 g
39,95 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
5.0
z 508 opinii
WINIARY Majonez dekoracyjny 400 ml

WINIARY

Majonez dekoracyjny

400 ml
22,47 zł/l
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027

Produkty marki PERSIL

4.9
z 25 opinii

29% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 34 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 34 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna45,99 zł
64,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2031
5.0
z 15 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin kolorowych 22 prania Deep Clean Color 990ml 990 ml

PERSIL

Żel do prania tkanin kolorowych 22 prania Deep Clean Color 990ml

990 ml
25,24 zł/l
34,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
35,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2031
5.0
z 6 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin białych 20 prań Deep Clean Sensitive 900ml 900 ml

PERSIL

Żel do prania tkanin białych 20 prań Deep Clean Sensitive 900ml

900 ml
27,77 zł/l
33,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
36,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-05-2029
5.0
z 6 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin białych 22 prania Deep Clean 990ml 990 ml

PERSIL

Żel do prania tkanin białych 22 prania Deep Clean 990ml

990 ml
25,24 zł/l
34,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
35,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2031
5.0
z 1 opinii

28% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 34 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 34 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna45,99 zł
63,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2031
5.0
z 4 opinii

28% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Sensitive 29 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Sensitive 29 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna45,99 zł
63,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-07-2031
5.0
z 3 opinii

28% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Stain Removal 29 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Stain Removal 29 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna45,99 zł
63,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-05-2031
4.8
z 40 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 60 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 60 szt.

1 szt
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2031
4.9
z 21 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 13 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 13 szt.

1 szt
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2031
5.0
z 3 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 13 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 13 szt.

1 szt
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2031
5.0
z 17 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Power 60 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Power 60 szt.

1 szt
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-08-2031
5.0
z 26 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 35 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 35 szt.

1 szt
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2031
4.7
z 9 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Power 35 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Power 35 szt.

1 szt
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-07-2031
4.9
z 23 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin kolorowych 50 prań Deep Clean Color 2750g 2.75 kg

PERSIL

Proszek do prania tkanin kolorowych 50 prań Deep Clean Color 2750g

2.75 kg
25,45 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2031
5.0
z 37 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin kolorowych 20 prań Deep Clean Color 1100g 1.1 kg

PERSIL

Proszek do prania tkanin kolorowych 20 prań Deep Clean Color 1100g

1.1 kg
34,08 zł/kg
Cena37,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2031
4.9
z 12 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin białych 20 prań Deep Clean 1100g 1.1 kg

PERSIL

Proszek do prania tkanin białych 20 prań Deep Clean 1100g

1.1 kg
34,08 zł/kg
Cena37,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store