dr.Prakti Żel do zmywarki

720 g
FriscoNowy, zapakowany
0 gr
0,00 zł / kg
Zamienniki
Potwierdź kod pocztowy

Potwierdzenie Twojej lokalizacji, pozwoli nam lepiej dopasować asortyment produktów i sposób dostawy Twoich zakupów. Więcej

Kod pocztowy:

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Opis produktu

Żel do zmywarek dr.Prakti działa skutecznie nawet w krótkich programach, jest przyjazny dla środowiska, a po użyciu pozostawia w zmywarce przyjemny zapach.

Skuteczny środek do mycia w zmywarce

Żel do zmywarki dr.Prakti to skuteczny i szybki w działaniu środek do zmywania w zmywarce. Dzięki swojej płynnej konsystencji precyzyjnie czyści naczynia nie pozostawiając smug.

Estetyczny efekt zmywania

Żel dr.Prakti do zmywarek sprawia, że naczynia są idealnie czyste, nawet gdy zmywarka sygnalizuje brak soli lub nabłyszczacza. Ponadto zawiera składnik, dzięki któremu po otwarciu zmywarki pojawia się przyjemny i świeży cytrynowy zapach. Jednocześnie żel dobrze się wypłukuje i nie osadza na naczyniach.

Żel do zmywarki dr.Prakti – stworzony z myślą o środowisku naturalnym

Żel do zmywarek dr.Prakti nie posiada w składzie fosforanów. Zbyt duże ilości fosforanów powodują nadmierny rozrost planktonu w rzekach i jeziorach, ograniczając drastycznie bioróżnorodność wód. Wykluczenie fosforanów ze środków czystości pozwala chronić środowisko przed negatywnymi skutkami ich stosowania. Linia dr.Prakti do zmywarek powstała w duchu ochrony środowiska rok przed wejściem w życie norm Unii Europejskiej praktycznie zakazujących stosowanie fosforanów w środkach myjących.

Bezpieczny dla zmywarki

Żel do zmywarek dr.Prakti nie zawiera chloru niebezpiecznego dla domowych zmywarek. Niektórzy producenci wykorzystują go w swoich tabletkach i środkach w miejsce fosforanów, nie licząc się z wytrzymałością AGD. Dodatkowo żel chroni zmywarkę przed osadzaniem się kamienia, wydłużając jej żywotność.

Żel do zmywarki dr.Prakti – właściwości:


Nie zawiera szkodliwych dla środowiska fosforanów.

Świetnie myje i nabłyszcza naczynia oraz zapobiega powstawaniu zacieków.

Na długich programach działa skutecznie pomimo braku soli i nabłyszczacza w zmywarce.

Chroni zmywarkę przed osadzaniem się kamienia.

Posiada przyjemny, cytrynowy zapach, dopuszczony do stosowania w produktach spożywczych, który po cyklu mycia nie pozostaje na mytej zastawie.


Posiada certyfikat EU Ecolabel Products: PL/015/003


dr.Prakti Żel do zmywarki

Produkt wycofany
Parametry
Cena za kg:
0,00 / kg
Producent:
CLOVIN SPÓŁKA AKCYJN
Waga:
720 g
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Marka:
dr.Prakti
EAN:
5903855500020