
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Aerozol skutecznie odstraszający komary i meszki (do 6h) oraz kleszcze (do 2h). Stworzony na bazie składników pochodzenia roślinnego, nie zawiera DEET. Dzięki zawartości aloesu dodatkowo pielęgnuje i nawilża skórę. Ma przyjemny, świeży zapach i nie pozostawia tłustych plam.
bez freonu
Sposób użycia: Miejsca narażone na ukąszenia oraz odzież spryskać z odległości ok. 15 cm. Jednokrotna aplikacja powinna trwać 10-15 sekund. Na twarz i szyję nanieść produkt pośrednio - spryskać dłoń, a następnie rozsmarować.
ul. Karpia 24, 61-619 Poznań
3
Podmiot odpowiedzialny i producent: BROS Sp. z o.o. ul. Karpia 24, 61-619 Poznań tel.: (61) 826 25 12 e-mail: biuro@bros.pl www.bros.pl
| wykrzyknik | Uwaga |
| płomień | Uwaga |
Środki ostrożności: UWAGA H222 Skrajnie łatwopalny aerozol. H229 Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. H319 Działa drażniąco na oczy. P101 W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. P102 Chronić przed dziećmi. P305 + P351 + P338 W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. P210 Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. P211 Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zaplonu. P251 Nie przekłuwać ani nie spalać nawet po zużyciu. P410 + P412 Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. EUH208 Zawiera citronellal, citronellol, eukaliptol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Nie nanosić na dłonie dzieci. Można stosować u dzieci od 3 roku życia. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Pierwsza pomoc: Zapewnić dostęp świeżego powietrza.Skórę przemyć wodą z mydłem. W razie potrzeby lub połknięcia skontaktować się z lekarzem. Zgodnie z posiadanym stanem wiedzy, inne skutki uboczne niż wymienione w klasyfikacji nie są znane. Puste opakowanie lub pozostałości produktu podlegają selektywnej zbiórce. Substancje czynne: olejek z eukaliptusa cytrynowego, uwodniony, cyklizowany 14,4 % (14,4 g/100 g); geraniol 0,005 % (0,005 g/100 g). Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 7618/19.
Bros
| Marka | Bros |
Podmarka Zielona moc
Zielona moc spray na komary i kleszcze Aerozol skutecznie odstraszający komary i meszki (do 6 h) oraz kleszcze (do 2 h). Stworzony na bazie składników pochodzenia roślinnego, nie zawiera DEET. Dzięki zawartości aloesu dodatkowo pielęgnuje i nawilża skórę. Ma przyjemny, świeży zapach i nie pozostawia tłustych plam.
Cukinia zielona 2-3 szt.
Ogórek długi BIO
Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa
Naturalna woda źródlana niegazowana
Boczek w słupkach
Mix sałatkowy młodych listków - Romantica
Sałata mix - Weekend
Makaron fusili (świderki)
Makaron penne rigate (pióra nacinane)
Frytki proste do piekarnika bezglutenowe
Chleb tostowy pełnoziarnisty
Ser Mozzarella (plastry)
Płatki owsiane górskie
Szpinak siekany mrożony
Passata (sos pomidorowy) w kartoniku (3x200g)
Naturalna niegazowana woda mineralna
Napój owsiany
Ogórki kiszone krajowe
Ser żółty Gouda (plastry)
Naturalna woda źródlana niegazowana
Ziemniaki
Kalarepa
Mix sałat Active
Sezamki
Cukier z prawdziwą wanilią - cukier waniliowy
Jogurt o smaku waniliowym z M&M's
Tortilla Chipsy kukurydziane solone
Grejpfrut czerwony 2-3 szt.
Mix sałat Intense
Passata Rustica (przecier pomidorowy)
Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe
Napój kokosowo-sojowy
Twaróg Sernikowy (wiaderko)
Mix sałat Party
Ser Gouda (tarty)
Ser Mozzarella (kostka)
Napój gazowany
Figi świeże 2 szt.
Niegazowany Woda źródlana
Woda mineralna niegazowana
Jogurt karmelowy z Twix
Marchew luz
Ser żółty Królewski z Kolna (plastry)
Maślanka naturalna
Naturalna woda mineralna niegazowana
Makaron spaghettini
Proszek na mrówki
Płyn na komary i kleszcze
Płyn na komary dla dzieci
Spray na komary i kleszcze 90 ml
Ziarno na myszy i szczury (7 x saszetka 20g)
Płyn do elektrofumigatora na muchy komary i mrówki 3w1