Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Sałaty, kiełki i mikroliście
Sałata
FRISCO ORGANIC Sałata dębolistna BIO
Sałata dębolistna BIO FRISCO ORGANIC 200g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 6 opinii

FRISCO ORGANIC Sałata dębolistna BIO

200 g
FRISCO ORGANIC
Polska

Cena10,59 zł
52,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Sałata dębolistna BIO Frisco Organic, znana też jako sałata dębowa, to świeże i chrupiące warzywo, idealne do sałatek i jako dodatek do kanapek. Lekko orzechowa w smaku, jest bogata w witaminy i minerały, wspiera zdrową dietę. Wybierz sałatę Frisco Organic dla pełni smaku i wartości odżywczych.

Klasa 2


FRISCO ORGANIC Sałata dębolistna BIO


Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
0%
3
17%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Po dokładniejszych oględzinach można było zauważyć widoczne oznaki „nie do użytku”, brązowe „plamy”—po prostu już się powoli psuła. Udało mi się ocalić parę listków, więc chociaż tyle :)
19.10.2023
0
0
Viktoriia
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonały
23.08.2023
0
0
Bożenna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyśmienita sałata
28.07.2023
0
0
MAYIA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.09.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
52,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
NATURFRUT Gabriela K
Marka:
FRISCO ORGANIC
EAN:
5901289381925
Cena za kg:
52,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
FRISCO ORGANIC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NATURFRUT Gabriela K
EAN:
5901289381925

Produkty z kategorii Sałata

4.8
z 1482 opinii
FRISCO FRESH Sałata rzymska mini 2-3 szt 200 g

FRISCO FRESH

Sałata rzymska mini 2-3 szt

200 g
29,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.7
z 127 opinii
FRISCO FRESH Sałata karbowana czerwona 150 g

FRISCO FRESH

Sałata karbowana czerwona

150 g
45,93 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
4.9
z 43 opinii
FRISCO ORGANIC Sałata rzymska mini BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Sałata rzymska mini BIO

250 g
49,56 zł/kg
Cena12,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.7
z 45 opinii
FRISCO ORGANIC Sałata lodowa BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Sałata lodowa BIO

250 g
75,96 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
4.8
z 2248 opinii
FRISCO FRESH Sałata masłowa 145 g

FRISCO FRESH

Sałata masłowa

145 g
22,00 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,19 zł
Do koszyka
4.8
z 424 opinii
FRISCO FRESH Sałata rzymska 180 g

FRISCO FRESH

Sałata rzymska

180 g
40,50 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
4.7
z 6 opinii
FRISCO ORGANIC Sałata dębolistna BIO 200 g

FRISCO ORGANIC

Sałata dębolistna BIO

200 g
52,95 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
4.8
z 2277 opinii
FRISCO FRESH Sałata lodowa 300 g

FRISCO FRESH

Sałata lodowa

300 g
16,63 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.8
z 8 opinii
FRISCO FRESH Sałata liść dębu zielona 150 g

FRISCO FRESH

Sałata liść dębu zielona

150 g
53,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.8
z 9 opinii
FRISCO FRESH Sałata liść dębu czerwona 150 g

FRISCO FRESH

Sałata liść dębu czerwona

150 g
51,93 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka

Produkty marki FRISCO ORGANIC

4.9
z 142 opinii

20% taniej

FRISCO ORGANIC Pieczarki brązowe BIO (200g-300g) 250 g

FRISCO ORGANIC

Pieczarki brązowe BIO (200g-300g)

~250 g
51,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
16,19 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 207 opinii

20% taniej

FRISCO ORGANIC Imbir świeży kłącze BIO (240g-360g) 300 g

FRISCO ORGANIC

Imbir świeży kłącze BIO (240g-360g)

~300 g
35,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,79 zł
13,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 119 opinii

28% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula szalotka BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Cebula szalotka BIO

250 g
29,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
10,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 198 opinii

20% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula BIO (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
10,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 140 opinii

24% taniej

FRISCO ORGANIC Por BIO 300 g

FRISCO ORGANIC

Por BIO

300 g
29,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 363 opinii
FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Banany BIO kiść (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
9,35 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 34 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki młode BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki młode BIO

1 kg
11,99 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.8
z 265 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki żółte BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki żółte BIO

1 kg
7,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.6
z 481 opinii
FRISCO ORGANIC Avocado BIO 2 szt. 260 g

FRISCO ORGANIC

Avocado BIO 2 szt.

260 g
43,42 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,29 zł
Do koszyka
4.7
z 163 opinii
FRISCO ORGANIC Gruszki BIO (480g-720g) 600 g

FRISCO ORGANIC

Gruszki BIO (480g-720g)

~600 g
24,65 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
4.6
z 375 opinii
FRISCO ORGANIC Marchew świeża BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Marchew świeża BIO

1 kg
11,09 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,09 zł
Do koszyka
4.7
z 44 opinii
FRISCO ORGANIC Śliwki świeże BIO (480g-720g) 600 g

FRISCO ORGANIC

Śliwki świeże BIO (480g-720g)

~600 g
25,15 zł/kg
Cena15,09 zł
Do koszyka
4.8
z 101 opinii
FRISCO ORGANIC Awokado świeże BIO 5 szt. 650 g

FRISCO ORGANIC

Awokado świeże BIO 5 szt.

650 g
46,14 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
3.9
z 9 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory malinowe BIO 3-4szt. (400-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory malinowe BIO 3-4szt. (400-600g)

500 g
38,78 zł/kg
Cena19,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.8
z 80 opinii
FRISCO ORGANIC Cebula czerwona BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula czerwona BIO (800g-1200g)

~1 kg
14,79 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
4.8
z 153 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory MIX BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory MIX BIO

250 g
61,16 zł/kg
Cena15,29 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store