Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Zdrowe przekąski
Batony śniadaniowe
Inne
DOBRA KALORIA Mini batoniki z nerkowców ala sernik waniliowy
Mini batoniki z nerkowców ala sernik waniliowy DOBRA KALORIA 102g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 28 opinii

DOBRA KALORIA Mini batoniki z nerkowców ala sernik waniliowy

102 g
DOBRA KALORIA
Polska

Cena14,29 zł
140,10 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Musieliśmy go zrobić jako mini porcje, bo na jednym nie da się skończyć. Sernik dla tych co nie jedzą produktów mlecznych czy laktozy. Ale oderwać nie może się od nich nikt. Nie ma co czarować, są pyszne i waniliowe. Delikatnie ciągnące się dzięki słodkim daktylom i kremowe dzięki nerkowcom. Mają idealne wnętrze i konsystencję, jak idealny sernik do którego wracasz pamięcią.


Cechy

tylko 76 kcal w 1 batoniku

0 % dodatku cukru

wysoka zawartość magnezu & potasu

produkt odpowiedni dla wegan & wegetarian


DOBRA KALORIA Mini batoniki z nerkowców ala sernik waniliowy


Produkt dostępny
Data przydatności: 27.07.2027
Dostępne warianty
DOBRA KALORIA Mini batoniki ala muffin jagodowy
Pokaż wszystkie
Tagi
bez cukru
Superfoods

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1867.00 kJ
22.2%
Wartość energetyczna (kcal)
447.00 kcal
22.4%
Tłuszcz (g)
23.00 g
32.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.80 g
19.0%
Węglowodany (g)
48.00 g
18.5%
w tym cukry (g)
41.00 g
45.6%
Błonnik (g)
4.90 g
Białko (g)
9.30 g
18.6%
Sól (g)
0.02 g
0.3%
Magnez (mg)
154.00 mg
41.0%
Potas (mg)
680.00 mg
34.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
11%
3
4%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dzień dobry to co mi się podoba to rozmiar czekoladek .opakowanie Po spróbowaniu stwierdziłam ,że są syte i to jest duża zaleta produktu. Minusy dobrze byłoby gdyby produkt był wykonany na bazie prawdziwej czekolady, chyba, że nerkowce powodują ,że czekolada smakuje jak wyrób czekoladopochodny. Cena za 6szt 11 zł,(?) trudno tak ocenić ad hok ,ale powiedzmy, że może być W dobie, gdzie mamy dbać o środowisko i wszyscy pseudoekolodzy udają ,że walczą o nie zaśmiecanie to uważam,że jeśli opakowanie zewnętrzne jest tak ładne to wewnątrz moglyby być opakowane w sposób,który łatwo zutylizować ale rozumiem ,że chodzi o zachowanie jak najdłużej świeżości produktu
15.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
XYZ
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2026
0
0
Sara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.03.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
01.03.2026
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.02.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
18.01.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.12.2025
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.12.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
140,10 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
102 g
Dostawca:
KUBARA
Marka:
DOBRA KALORIA
EAN:
5903548002428
Cena za kg:
140,10 zł/kg
Waga:
102 g
Marka:
DOBRA KALORIA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KUBARA
EAN:
5903548002428

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Bema 32, 42-202 Częstochowa, Polska


Pozostałe informacje

102 g (6 x 17 g)


Adres producenta

Kubara sp. z o.o., ul. Bema 32, 42-202 Częstochowa, Polska


Informacje producenta

Marka

Dobra Kaloria


Marka standaryzowana

MarkaDobra Kaloria

Opis produktu

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.


O producencie

Polska Firma Rodzinna


Dodatkowe informacje

Chcesz nam coś przekazać? Facebook: /dobrakaloria Instagram: /dobrakaloria TikTok: /dobrakaloria halo@dobrakaloria.pl dobrakaloria.pl

Produkty z kategorii Inne

4.9
z 24 opinii
DOBRA KALORIA Mini batoniki ala tarta malinowa 100 g

DOBRA KALORIA

Mini batoniki ala tarta malinowa

100 g
126,90 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-06-2027
4.9
z 11 opinii
DOBRA KALORIA Mini batoniki z nerkowców ciasto porzeczkowe 100 g

DOBRA KALORIA

Mini batoniki z nerkowców ciasto porzeczkowe

100 g
142,90 zł/kg
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.9
z 19 opinii
DOBRA KALORIA Mini batoniki ala muffin jagodowy 102 g

DOBRA KALORIA

Mini batoniki ala muffin jagodowy

102 g
140,10 zł/kg
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-06-2027
4.8
z 28 opinii
DOBRA KALORIA Mini batoniki z nerkowców ala sernik waniliowy 102 g

DOBRA KALORIA

Mini batoniki z nerkowców ala sernik waniliowy

102 g
140,10 zł/kg
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
4.7
z 12 opinii
DOBRA KALORIA Baton orzech laskowy 35 g

DOBRA KALORIA

Baton orzech laskowy

35 g
139,71 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 19 opinii
DOBRA KALORIA Baton orzechowy z czekoladą 35 g

DOBRA KALORIA

Baton orzechowy z czekoladą

35 g
139,71 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027
4.8
z 6 opinii
DOBRA KALORIA Baton kokos z czekoladą 33 g

DOBRA KALORIA

Baton kokos z czekoladą

33 g
148,18 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2027
BOBSNAIL Baton jabłko-mango z nerkowcem i chrupkami z komosy ryżowej (bezglutenowe) 35 g

BOBSNAIL

Baton jabłko-mango z nerkowcem i chrupkami z komosy ryżowej (bezglutenowe)

35 g
162,57 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2027
BOBSNAIL Baton jabłko-truskawka z nerkowcem i chrupkami z komosy ryżowej 35 g

BOBSNAIL

Baton jabłko-truskawka z nerkowcem i chrupkami z komosy ryżowej

35 g
154,00 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-04-2027

Produkty marki DOBRA KALORIA

DOBRA KALORIA Chrupiąca gryka z melasą i migdałami 100 g

DOBRA KALORIA

Chrupiąca gryka z melasą i migdałami

100 g
87,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2027
4.9
z 86 opinii
DOBRA KALORIA Roślinny Burger 170 g

DOBRA KALORIA

Roślinny Burger

170 g
55,24 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
4.9
z 24 opinii
DOBRA KALORIA Mini batoniki ala tarta malinowa 100 g

DOBRA KALORIA

Mini batoniki ala tarta malinowa

100 g
126,90 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-06-2027
4.9
z 11 opinii
DOBRA KALORIA Mini batoniki z nerkowców ciasto porzeczkowe 100 g

DOBRA KALORIA

Mini batoniki z nerkowców ciasto porzeczkowe

100 g
142,90 zł/kg
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.9
z 36 opinii
DOBRA KALORIA Kulki kakao nuta pomarańczowe 65 g

DOBRA KALORIA

Kulki kakao nuta pomarańczowe

65 g
109,08 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2027
4.9
z 17 opinii
DOBRA KALORIA Kulki kakao nuta limonki 65 g

DOBRA KALORIA

Kulki kakao nuta limonki

65 g
109,08 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2027
5.0
z 6 opinii
DOBRA KALORIA Kulki śniadaniowe - płatki owsiane i czekolada 40 g

DOBRA KALORIA

Kulki śniadaniowe - płatki owsiane i czekolada

40 g
87,25 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-07-2027
4.9
z 63 opinii
DOBRA KALORIA Roślinne Kiełbaski Węgierskie 180 g

DOBRA KALORIA

Roślinne Kiełbaski Węgierskie

180 g
66,61 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
5.0
z 39 opinii
DOBRA KALORIA Roślinna Kaszanka jęczmienna 180 g

DOBRA KALORIA

Roślinna Kaszanka jęczmienna

180 g
55,50 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.8
z 31 opinii
DOBRA KALORIA Baton daktylowy chrupiący orzech 35 g

DOBRA KALORIA

Baton daktylowy chrupiący orzech

35 g
91,14 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027
4.9
z 25 opinii
DOBRA KALORIA Baton daktylowy jabłko & cynamon 35 g

DOBRA KALORIA

Baton daktylowy jabłko & cynamon

35 g
94,00 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2027
4.8
z 37 opinii
DOBRA KALORIA Baton daktylowy nerkowce & kokos 35 g

DOBRA KALORIA

Baton daktylowy nerkowce & kokos

35 g
91,14 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2027
4.9
z 19 opinii
DOBRA KALORIA Mini batoniki ala muffin jagodowy 102 g

DOBRA KALORIA

Mini batoniki ala muffin jagodowy

102 g
140,10 zł/kg
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-06-2027
4.9
z 62 opinii
DOBRA KALORIA Roślinne Nuggetsy a'la kurczak 175 g

DOBRA KALORIA

Roślinne Nuggetsy a'la kurczak

175 g
66,23 zł/kg
Cena11,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
4.8
z 19 opinii
DOBRA KALORIA Baton orzechowy z czekoladą 35 g

DOBRA KALORIA

Baton orzechowy z czekoladą

35 g
139,71 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027
4.7
z 12 opinii
DOBRA KALORIA Baton orzech laskowy 35 g

DOBRA KALORIA

Baton orzech laskowy

35 g
139,71 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store