Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Zdrowe przekąski
Batony śniadaniowe
Inne
DOBRA KALORIA Baton orzech laskowy
Baton orzech laskowy DOBRA KALORIA 35g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 12 opinii

DOBRA KALORIA Baton orzech laskowy

35 g
DOBRA KALORIA
Polska

Cena4,89 zł
139,71 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bez dodatku cukru, źródło błonnik


DOBRA KALORIA Baton orzech laskowy


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.07.2027
Dostępne warianty
DOBRA KALORIA Baton orzechowy z czekoladą
Pokaż wszystkie
Tagi
bez cukru
Superfoods

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1608.00 kJ
19.1%
Wartość energetyczna (kcal)
384.00 kcal
19.2%
Tłuszcz (g)
15.00 g
21.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.10 g
10.5%
Węglowodany (g)
52.00 g
20.0%
w tym cukry (g)
48.00 g
53.3%
Białko (g)
6.70 g
13.4%
Błonnik (g)
8.80 g
Sól (g)
0.02 g
0.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
12 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
0%
3
17%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Sara
zweryfikowano
Zgłaszam
Nic specjalnego, bardziej czuć daktyle niż orzech laskowy.
16.04.2026
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
średni smak ale dla zdrowialeszy
12.03.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2026
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
szymon
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.01.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.11.2025
0
0
szymon
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.11.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.10.2025
0
0
Kazimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
139,71 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
35 g
Dostawca:
KUBARA
Marka:
DOBRA KALORIA
EAN:
5903548002336
Cena za kg:
139,71 zł/kg
Waga:
35 g
Marka:
DOBRA KALORIA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KUBARA
EAN:
5903548002336

Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

daktyle suszone (68 %) (całe, pasta), orzechy nerkowca (15 %), orzechy laskowe prażone (12 %), czekolada (3 %) [substancja słodząca: maltitole, miazga kakaowa, emulgator: lecytyny (z soi), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, naturalny aromat waniliowy], chrupki komosowe (komosa ryżowa, błonnik z cykorii), naturalny aromat

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie

Produkty z kategorii Inne

4.9
z 24 opinii
DOBRA KALORIA Mini batoniki ala tarta malinowa 100 g

DOBRA KALORIA

Mini batoniki ala tarta malinowa

100 g
126,90 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-06-2027
4.9
z 11 opinii
DOBRA KALORIA Mini batoniki z nerkowców ciasto porzeczkowe 100 g

DOBRA KALORIA

Mini batoniki z nerkowców ciasto porzeczkowe

100 g
142,90 zł/kg
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.9
z 19 opinii
DOBRA KALORIA Mini batoniki ala muffin jagodowy 102 g

DOBRA KALORIA

Mini batoniki ala muffin jagodowy

102 g
140,10 zł/kg
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-06-2027
4.8
z 28 opinii
DOBRA KALORIA Mini batoniki z nerkowców ala sernik waniliowy 102 g

DOBRA KALORIA

Mini batoniki z nerkowców ala sernik waniliowy

102 g
140,10 zł/kg
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
4.7
z 12 opinii
DOBRA KALORIA Baton orzech laskowy 35 g

DOBRA KALORIA

Baton orzech laskowy

35 g
139,71 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 19 opinii
DOBRA KALORIA Baton orzechowy z czekoladą 35 g

DOBRA KALORIA

Baton orzechowy z czekoladą

35 g
139,71 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027
4.8
z 6 opinii
DOBRA KALORIA Baton kokos z czekoladą 33 g

DOBRA KALORIA

Baton kokos z czekoladą

33 g
148,18 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2027
BOBSNAIL Baton jabłko-mango z nerkowcem i chrupkami z komosy ryżowej (bezglutenowe) 35 g

BOBSNAIL

Baton jabłko-mango z nerkowcem i chrupkami z komosy ryżowej (bezglutenowe)

35 g
162,57 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2027
BOBSNAIL Baton jabłko-truskawka z nerkowcem i chrupkami z komosy ryżowej 35 g

BOBSNAIL

Baton jabłko-truskawka z nerkowcem i chrupkami z komosy ryżowej

35 g
154,00 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-04-2027

Produkty marki DOBRA KALORIA

DOBRA KALORIA Chrupiąca gryka z melasą i migdałami 100 g

DOBRA KALORIA

Chrupiąca gryka z melasą i migdałami

100 g
87,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2027
4.9
z 24 opinii
DOBRA KALORIA Mini batoniki ala tarta malinowa 100 g

DOBRA KALORIA

Mini batoniki ala tarta malinowa

100 g
126,90 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-06-2027
4.9
z 11 opinii
DOBRA KALORIA Mini batoniki z nerkowców ciasto porzeczkowe 100 g

DOBRA KALORIA

Mini batoniki z nerkowców ciasto porzeczkowe

100 g
142,90 zł/kg
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.8
z 31 opinii
DOBRA KALORIA Baton daktylowy chrupiący orzech 35 g

DOBRA KALORIA

Baton daktylowy chrupiący orzech

35 g
91,14 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027
4.9
z 25 opinii
DOBRA KALORIA Baton daktylowy jabłko & cynamon 35 g

DOBRA KALORIA

Baton daktylowy jabłko & cynamon

35 g
94,00 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2027
4.8
z 37 opinii
DOBRA KALORIA Baton daktylowy nerkowce & kokos 35 g

DOBRA KALORIA

Baton daktylowy nerkowce & kokos

35 g
91,14 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2027
4.9
z 19 opinii
DOBRA KALORIA Mini batoniki ala muffin jagodowy 102 g

DOBRA KALORIA

Mini batoniki ala muffin jagodowy

102 g
140,10 zł/kg
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-06-2027
4.8
z 28 opinii
DOBRA KALORIA Mini batoniki z nerkowców ala sernik waniliowy 102 g

DOBRA KALORIA

Mini batoniki z nerkowców ala sernik waniliowy

102 g
140,10 zł/kg
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
4.9
z 36 opinii
DOBRA KALORIA Kulki kakao nuta pomarańczowe 65 g

DOBRA KALORIA

Kulki kakao nuta pomarańczowe

65 g
109,08 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2027
4.9
z 17 opinii
DOBRA KALORIA Kulki kakao nuta limonki 65 g

DOBRA KALORIA

Kulki kakao nuta limonki

65 g
109,08 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2027
4.8
z 19 opinii
DOBRA KALORIA Baton orzechowy z czekoladą 35 g

DOBRA KALORIA

Baton orzechowy z czekoladą

35 g
139,71 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027
4.9
z 63 opinii
DOBRA KALORIA Roślinne Kiełbaski Węgierskie 180 g

DOBRA KALORIA

Roślinne Kiełbaski Węgierskie

180 g
66,61 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
5.0
z 39 opinii
DOBRA KALORIA Roślinna Kaszanka jęczmienna 180 g

DOBRA KALORIA

Roślinna Kaszanka jęczmienna

180 g
55,50 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.9
z 86 opinii
DOBRA KALORIA Roślinny Burger 170 g

DOBRA KALORIA

Roślinny Burger

170 g
55,24 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
5.0
z 6 opinii
DOBRA KALORIA Kulki śniadaniowe - płatki owsiane i czekolada 40 g

DOBRA KALORIA

Kulki śniadaniowe - płatki owsiane i czekolada

40 g
87,25 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-07-2027
4.8
z 6 opinii
DOBRA KALORIA Baton kokos z czekoladą 33 g

DOBRA KALORIA

Baton kokos z czekoladą

33 g
148,18 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store