Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
MANUKA Miód MGO 400+
Miód MGO-Manuka. Cenne źródło wielu substancji odżywczych.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

MANUKA Miód MGO 400+

250 g
MANUKA

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Miód Manuka MGO 400+ 250 g
Nowozelandzki Miód Manuka MGO 400+ cechuje się wysoką, certyfikowaną zawartością methylglyoxalu na poziomie aż 400 mg/kg. Zwykłe miody zawierają jedynie od 1 do 10 mg/kg.
Występujące tylko w niektórych miodach Manuka wysokie stężenie methylglyoxalu jest źródłem ich unikatowych właściwości:
- wpływa wyjątkowo korzystnie na poprawę i utrzymanie dobrego stanu układu pokarmowego
- ma dobroczynne działanie dla układu odpornościowego
- jest pomocny w dbaniu o zdrowy stan skóry

Aktywny methylglyoxal jest odpowiedzialny za procesy antybakteryjne, używa się go do kuracji na osad / kamień nazębny i zapalenie dziąseł. Pomaga w złagodzeniu bólów gardła, a także wyraźnie wzmacnia ogólny stan zdrowia i samopoczucia pacjenta. Miody Manuka w znaczący sposób pomogły w leczeniu takich schorzeń jak: nowotwory, wrzody układu pokarmowego, gronkowiec, przeziębienia, infekcje gardła, ciężko gojące się rany, zakażenia bakteryjne i wiele innych. Im większe natężenie methylglyoxalu, tym silniejsze działanie antybakteryjne.
Badania naukowe wykazały, że Miód Manuka MGO jest jak dotąd jedynym produktem żywnościowym na świecie, w którym znaleziono tak znaczne stężenie naturalnie występującego methylglyoxalu. Miody Manuka są wyjątkowym produktem żywieniowym
i mogą być zaliczane do tzw. medical food, czyli pokarmów powodujących znaczną poprawę zdrowia.
Zalecane spożycie:

1-2 łyżeczek 3 razy dziennie przed posiłkiem.

Kraj pochodzenia miodu: Nowa Zelandia. 


Cechy

oryginalny, nowozelandzki o gwarantowanej zawartości methylglyoxalu

Laur Klienta 2019

Dobra Marka 2019 - Jakość, Zaufanie, Renoma

nowy wygląd - niezmiennie wyjątkowy Miód Mānuka


MANUKA Miód MGO 400+


Produkt wycofany
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1400.00 kJ
16.7%
Wartość energetyczna (kcal)
335.00 kcal
16.8%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
82.10 g
31.6%
w tym cukry (g)
82.10 g
91.2%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.03 g
0.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
PROPHARMA
Marka:
MANUKA
EAN:
9421023628971
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
250 g
Marka:
MANUKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PROPHARMA
EAN:
9421023628971

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Spożywanie Miodu Manuka MGO 4000+: Miód najlepiej spożywać rano na czczo w ilości 2-3 łyżeczek lub po 1 łyżeczce 2-3 razy dziennie pół godziny przed posiłkiem.


Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze pokojowej.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

Łopuszańska 36 02-220 Warszawa


Dolna granica wieku

Zalecana(miesiąc/miesiące/miesięcy):

12


Adres dystrybutora

Propharma Sp. z o.o., Łopuszańska 36, 02-220 Warszawa, 22 266 84 99, biuro@pro-pharma.pl, www.pro-pharma.pl Infolinia: 801 700 021, Facebook: /miodymanuka, Instagram: /miodymanuka


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12 miesiąca życia.


Informacje producenta

Marka

Mānuka Health


Marka standaryzowana

MarkaManuka Health

Opis produktu

Miody Manuka MGO są przebadane pod względem aż 6 czynników określających ich jakość! Miody Manuka MGO często podlegają kontrolom, a każda partia produktu zostaje poddana ocenie. Najważniejszym organem strzegącym oryginalności nowozelandzkich miodów jest Ministerstwo Przemysłu Pierwotnego Nowej Zelandii. Ich rozporządzenie obejmuje kontrole miodu i zakładów produkcji oraz certyfikacje eksportowanych miodów, dokumentujące, że miód spełnia standardy i nie został zafałszowany. Każda partia Miodu Manuka MGO jest poddawana badaniom w laboratorium producenta oraz w laboratoriach na terenie Nowej Zelandii. Propharma zleca dodatkowe, niezależne kontrole w celu weryfikacji takich parametrów jak zawartość HMF (aby wykluczyć niedopuszczalne przegrzanie miodu) i liczba diastazowa (określa aktywność enzymów w miodzie). Najważniejszy związek w Miodzie Manuka to methylglyoxal (MGO). Miody Manuka MGO MHNZ są również przebadane pod względem innych czynników określających ich jakość tj.: pyłek kwiatowy Leptosperin, DHA, HMF, liczba diastazowa, badania mikrobiologiczne. Certyfikat MGO podaje gwarantowaną ilość methylglyoxalu. Rzeczywista zawartość może być wyższa, czego dowodzą wyniki badań z 2018 r: Miód Manuka MGO 100+ / Gwarantowana zawartość MGO 100 mg/kg / Rzeczywista zawartość MGO 180 mg/kg Miód Manuka MGO 250+ / Gwarantowana zawartość MGO 250 mg/kg / Rzeczywista zawartość MGO 382 mg/kg Miód Manuka MGO 400+ / Gwarantowana zawartość MGO 400 mg/kg / Rzeczywista zawartość MGO 608 mg/kg Miód Manuka MGO 550+ / Gwarantowana zawartość MGO 550 mg/kg / Rzeczywista zawartość MGO 771 mg/kg 75 % zakupionych miodów było oznaczone symbolem MGO 7 /10 kupujących uważają, ze Miody Manuka są skuteczne 49,3 % kupujących wybiera Miody Manuka MGO 50,5 % kupujących uważa, że dają organizmowi to, co najlepsze Skąd pochodzi Miód Manuka? Miody Manuka na tle innych miodów europejskich i tropikalnych charakteryzuje przede wszystkim rdzenne pochodzenie. Powstają one jedynie w nielicznych rejonach Nowej Zelandii będących naturalną ostoją rzadkich krzewów z rodzaju Leptospermum scoparium. Czym jest Miód Manuka? W 2013 r. z udziałem rządu Nowej Zelandii powołano grupę roboczą ds. zdefiniowania kryteriów służących kwalifikacji produktów pszczelich określanych mianem miodów manuka. Według opracowania z lipca 2014 roku miody manuka to miody jednorodne, które zostały wytworzone wyłącznie na terytorium Nowej Zelandii, w czasie, który pokrywa się z okresem kwitnienia krzewów manuka. Miody te powinny charakteryzować się dodatkowo takimi cechami jak: odpowiedni zakres przewodności właściwej; wyjątkowy smak - określany jako mineralny: silnie aromatyczny zapach z wyczuwalnymi nutami wilgotnej ziemi i wrzosu; obecnością pyłku charakterystycznego dla krzewów manuka oraz składników aktywnych, w tym: methylglyoxalu (MGO) (Science and characteristing Manuka honey - Current and future science to support a definition. Ministry for Primary Industries, New Zealand Government. July 2014). Czym jest MGO? MGO (skrót od methylglyoxal) to naturalna substancja uznana przez naukowców za charakterystyczny składnik miodów manuka. Badania nad składem miodów manuka i methylglyoxalem prowadził prof. Thomas Henle z Politechniki Drezdeńskiej - jeden spośród czołowych badaczy żywności na świecie. Wnioski prof. Henle zostały poparte przez naukowców nowozelandzkich m.in.: prof. Molana, wcześniejszego prekursora badań miodów manuka. W ten sposób powstała metoda mierzenia i oznaczania jakości miodów manuka - MGO, która jest obiektywna i powtarzalna. Firma Manuka Health New Zealand jest prekursorem i liderem naukowym metody MGO oraz wiodącym eksporterem wysokiej jakości miodów manuka. Jako pierwsza wprowadziła oznaczenie jakości handlowej miodów manuka metodą mierzenia methylglyoxalu MGO (od 2007 roku) i wywarła wyraźny wpływ na prace naukowe i urzędnicze związane z jakością miodów manuka w Nowej Zelandii i na świecie (www.manukahealth.co.nz). Miód zawiera methylglyoxal w ilości powyżej 400 mg/kg (nawet 608 mg/kg MGO wg badania wykonanego 5.10.2018)


O producencie

Najczęściej wybierane miody manuka. Propharma Sp. z o.o. to dystrybutor, prekursor i lider na rynku miodów manuka w Polsce od 2007 roku. Według badań Biostat z 2018 roku, Miody Manuka MGO są najczęściej wybieraną marką miodów manuka w Polsce.

Produkty z kategorii

4.8
z 7279 opinii

20% taniej

FRISCO FRESH Marchew luz (800g-1200g) 750 g

FRISCO FRESH

Marchew luz (800g-1200g)

~750 g
2,65 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna1,99 zł
2,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 2377 opinii

29% taniej

WYBIEGANE KURY Jaja kurze z wolnego wybiegu (rozmiar L) - 10 szt. 1 szt

WYBIEGANE KURY

Jaja kurze z wolnego wybiegu (rozmiar L) - 10 szt.

1 szt
Cena promocyjna9,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.8
z 3828 opinii

26% taniej

FRISCO FRESH Ogórki krótkie 2-4 szt. (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Ogórki krótkie 2-4 szt. (480g-720g)

~600 g
6,48 zł/kg
Cena promocyjna2,89 zł
3,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 4152 opinii

21% taniej

FRISCO FRESH Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g)

~500 g
10,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 2487 opinii

35% taniej

FRISCO FRESH Brokuł 500 g

FRISCO FRESH

Brokuł

500 g
11,98 zł/kg
Cena promocyjna3,89 zł
5,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 2598 opinii

24% taniej

FRISCO FRESH Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g) 250 g

FRISCO FRESH

Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g)

~250 g
13,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,49 zł
4,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 1732 opinii

43% taniej

FRISCO FRESH Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g)

~1 kg
8,69 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,69 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 2023 opinii
DOLINA DOBRA Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów 200 g

DOLINA DOBRA

Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów

200 g
28,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 1262 opinii

23% taniej

KUJAWSKI Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia 1 l

KUJAWSKI

Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia

1 l
5,99 zł/l
Cena promocyjna5,99 zł
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
5.0
z 573 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany woda źródlana 9 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany woda źródlana

9 l
1,93 zł/l
Cena17,34 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2027
5.0
z 416 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana 9 l

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana

9 l
1,33 zł/l
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,34 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
4.9
z 370 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,74 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 575 opinii

43% taniej

FOXY Mega Chusteczki higieniczne w kartoniku 200 szt. 1 szt

FOXY Mega

Chusteczki higieniczne w kartoniku 200 szt.

1 szt
Cena promocyjna3,99 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 1604 opinii

23% taniej

FRISCO FRESH Cebula czerwona 3-7 szt. (520g-780g) 650 g

FRISCO FRESH

Cebula czerwona 3-7 szt. (520g-780g)

~650 g
4,14 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,69 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 988 opinii

18% taniej

FRISCO FRESH Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g)

~1 kg
9,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,49 zł
11,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 459 opinii
MUTTI Pomidory drobno krojone (bez skórki) 400 g

MUTTI

Pomidory drobno krojone (bez skórki)

400 g
12,47 zł/kg
5,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 387 opinii

26% taniej

REGINA Super Long Najdłuższy ręcznik papierowy 1 szt

REGINA Super Long

Najdłuższy ręcznik papierowy

1 szt
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
12,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2031
4.9
z 410 opinii
COCA-COLA ZERO Napój gazowany 1.5 l

COCA-COLA ZERO

Napój gazowany

1.5 l
4,33 zł/l
4,56 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2027
4.9
z 2047 opinii

17% taniej

FRISCO FRESH Por 250 g

FRISCO FRESH

Por

250 g
11,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,89 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 2010 opinii

39% taniej

INDYKPOL Mięso mielone na kotlety z indyka 500 g

INDYKPOL

Mięso mielone na kotlety z indyka

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
4.9
z 1782 opinii
DOLINA DOBRA Mięso mielone z łopatki wieprzowej 400 g

DOLINA DOBRA

Mięso mielone z łopatki wieprzowej

400 g
32,48 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
5.0
z 234 opinii
ŁACIATE Mleko UHT bez laktozy 1,5 % 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT bez laktozy 1,5 %

1 l
4,39 zł/l
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 15-03-2027
5.0
z 374 opinii
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 700 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

700 g
11,41 zł/kg
9,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2029
5.0
z 450 opinii
ŁACIATA Śmietanka UHT 30% 250 ml

ŁACIATA

Śmietanka UHT 30%

250 ml
18,76 zł/l
Cena promocyjna4,69 zł
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
4.9
z 613 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Szynka drobiowa - plastry 100 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Szynka drobiowa - plastry

100 g
57,90 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
5.0
z 426 opinii
COCA-COLA Napój gazowany 1.5 l

COCA-COLA

Napój gazowany

1.5 l
4,79 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
4.7
z 1984 opinii

16% taniej

FRISCO FRESH Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone (400g-600g)

~500 g
11,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,09 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 722 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 355 opinii
MOLA WHITE Bawełniana biel papier toaletowy biały, 8 rolek 1 szt

MOLA WHITE

Bawełniana biel papier toaletowy biały, 8 rolek

1 szt
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-07-2031
5.0
z 316 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna gorzka 64% 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna gorzka 64%

90 g
77,67 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
4.8
z 1399 opinii

29% taniej

FRISCO FRESH Cebula dymka krajowa 100 g

FRISCO FRESH

Cebula dymka krajowa

100 g
27,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena promocyjna1,99 zł
2,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 766 opinii
MORLINY Boczek w słupkach 130 g

MORLINY

Boczek w słupkach

130 g
42,23 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2026
5.0
z 347 opinii
ALMETTE Serek twarogowy śmietankowy 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy śmietankowy

150 g
39,93 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2026
4.9
z 569 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive Kabanosy drobiowe bezglutenowe 105 g

TARCZYŃSKI Exclusive

Kabanosy drobiowe bezglutenowe

105 g
57,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.9
z 578 opinii
INDYKPOL Samo dobro Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka 400 g

INDYKPOL Samo dobro

Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka

400 g
33,73 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,49 zł
14,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
5.0
z 308 opinii
MELISSA Primo Gusto Pomidory krojone bez skórki 400 g

MELISSA Primo Gusto

Pomidory krojone bez skórki

400 g
11,22 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.6
z 362 opinii
FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Banany BIO kiść (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
9,35 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 316 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 5 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

5 l
1,32 zł/l
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
4.9
z 177 opinii

16% taniej

CIOFFI Ser Burrata 100 g

CIOFFI

Ser Burrata

100 g
69,90 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
8,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
5.0
z 268 opinii

16% taniej

BONDUELLE Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca) 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca)

340 g
14,97 zł/kg
Cena promocyjna5,09 zł
6,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 258 opinii
OSM ŁOWICZ Ser Mascarpone 250 g

OSM ŁOWICZ

Ser Mascarpone

250 g
25,96 zł/kg
Cena promocyjna6,49 zł
7,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.9
z 672 opinii
DOLINA DOBRA Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów 160 g

DOLINA DOBRA

Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów

160 g
37,44 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
5.0
z 122 opinii
APETINA Ser Mozzarella tarty 200 g

APETINA

Ser Mozzarella tarty

200 g
34,95 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2027
4.8
z 944 opinii

17% taniej

FRISCO FRESH Seler naciowy 300 g

FRISCO FRESH

Seler naciowy

300 g
15,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,79 zł
5,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 231 opinii
JAN NIEZBĘDNY Magnum Worki na śmieci z taśmą 35l 15 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY Magnum

Worki na śmieci z taśmą 35l 15 szt.

1 szt
Cena promocyjna6,99 zł
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-07-2031
4.9
z 139 opinii
CASTELLI Ser Parmigiano Reggiano (tarty) 40 g

CASTELLI

Ser Parmigiano Reggiano (tarty)

40 g
187,25 zł/kg
Cena promocyjna7,49 zł
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2026
4.9
z 171 opinii
PEPSI-COLA ZERO CUKRU Napój gazowany bez cukru 1.5 l

PEPSI-COLA ZERO CUKRU

Napój gazowany bez cukru

1.5 l
4,19 zł/l
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 965 opinii
FRISCO FRESH Kalarepa 200 g

FRISCO FRESH

Kalarepa

200 g
13,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,79 zł
3,19 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 1958 opinii

43% taniej

KRAKUS. Szynka eksportowa 120 g

KRAKUS.

Szynka eksportowa

120 g
29,08 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,49 zł
6,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
5.0
z 565 opinii
KERRYGOLD Tradycyjne irlandzkie masło naturalne 200 g

KERRYGOLD

Tradycyjne irlandzkie masło naturalne

200 g
41,45 zł/kg
8,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-12-2026
5.0
z 196 opinii
ALPRO Barista Napój owsiany 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiany

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
5.0
z 439 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 9 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

9 l
1,93 zł/l
Cena17,34 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-07-2027
4.8
z 342 opinii

23% taniej

FRISCO FRESH Marakuja ciemna 45 g

FRISCO FRESH

Marakuja ciemna

45 g
59,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,69 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 679 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 2% 500 ml

ŁACIATE

Mleko UHT 2%

500 ml
4,58 zł/l
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
5.0
z 234 opinii
WEDEL Wafle torcikowe mini orzechowe 160 g

WEDEL

Wafle torcikowe mini orzechowe

160 g
37,44 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
5.0
z 243 opinii
LUBELLA Makaron spaghetti 400 g

LUBELLA

Makaron spaghetti

400 g
9,72 zł/kg
4,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029
4.7
z 357 opinii
FRISCO FRESH Kiwi sztuka 80 g

FRISCO FRESH

Kiwi sztuka

80 g
23,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna1,89 zł
2,19 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 151 opinii
PIK-NIK Kids Paluszki serowe 80 g

PIK-NIK Kids

Paluszki serowe

80 g
61,12 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,89 zł
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2026
4.9
z 286 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty naturalny 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty naturalny

135 g
27,33 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2026
4.9
z 235 opinii
ROLNIK Koncentrat pomidorowy 30% 190 ml

ROLNIK

Koncentrat pomidorowy 30%

190 ml
10,47 zł/l
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-05-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store