Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

VANISH Oxi Action Odplamiacz do tkanin w płynie 1 l

Odplamiacz do tkanin w płynie.

Data ważności: 30-01-2020
Odplamiacz do tkanin - Vanish Oxi Action. Skuteczne uwusanie plam przy jednoczesnej ochronie tkanin.
FriscoNowy, zapakowany
za 1 szt. / 1 l
13,99 / l
EAN: 5900627006315
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj
VANISH Oxi Action Odplamiacz do tkanin w płynie stanowi produkt linii produktowej Vanish. Produkt przeznaczony jest przede wszystkim do tkanin białych jak i kolorowych. Vanish Oxi Action można stosować zarówno, jako dodatek do proszku lub bezpośrednio na plamę. Stanowi on skuteczny środek do wywabiania plam z tłuszczów, kawy, herbaty, owoców, warzyw, soków oraz wielu innych. Jest to swoisty niezbędnik w asortymencie każdego domu. Produkt jest bezpieczny w stosowaniu w wszystkich rodzajach pralek automatycznych, wirnikowych oraz podczas prania ręcznego.

Składniki

Pokaż

Składniki

5-15%: związki wybielające na bazie tlenu, niejonowe środki powierzchniowo czynne

<5%: anionowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, Hexyl Cinnamal

Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Rodzaj przechowywania

Typ: Przechowywać w temperaturze otoczenia

Przechowywanie

Data ważności: 2 lata daty produkcji podanej na opakowaniu.

Przygotowanie i stosowanie

Potrzyj: Nanieś 2 ml płynu Vanish bezpośrednio na plamę. Potrzyj plamę. Pozostaw na max 10 min. Upierz w pralce (jak w instrukcji poniżej). Namocz: Dodaj 100 ml do 4 l wody (max 40°C). Maksymalny czas namaczania tkanin kolorowych - 1h, tkanin białych - 6h. Po namoczeniu wypierz jak zwykle lub dokładnie wypłucz. Dla najlepszych rezultatów potrzyj plamę przed spłukaniem. Upierz: Dodaj 100 ml płynu Vanish do proszku do prania. Użyj detergentu jak zwykle. Dodaj miarkę do każdego prania Sposób użycia: Po dodaniu płynu Vanish do pralki niezwłocznie rozpocząć pranie. Należy zawsze przestrzegać zaleceń producentów odzieży. Można stosować do wełny, jedwabiu, innych tkanin delikatnych, kolorowych. W przypadku tkanin o nietrwałych kolorach zaleca się sprawdzić trwałość barwnika nanosząc niewielką ilość płynu Vanish na ukrytą jej część. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów może zaistnieć konieczność powtórzenia wybranych części procesu. Nie używać bezpośrednio na metalowe guziki czy klamerki. Nie stosować płynu Vanish w przypadku zalecenia prania chemicznego. Przechowywać w pozycji pionowej. Po nalaniu płynu Vanish na plamę nie wystawiać tkaniny na działanie słońca. Nie przepełniać bębna pralki.

Opakowanie

Pokaż

Rozmiar opakowania

1

Jednostka

L

Waga brutto: 1089

Wymiar liczbowy: 1

Jednostka (specyficzna): Litrów

Rodzaj opakowania

Typ: Butelka plastikowa

Informacje o recyklingu

Opakowanie: Nadające się do recyklingu

Kraj

Kraj produkcji: Polska

Język produktu

Główny język opisupolski
Język danychpolski

Języki na opakowaniu

litewski

polski

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pokaż

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Vanish Oxi Action Odplamiacz do tkanin w płynie. Niebezpieczeństwo. Zawiera: nadtlenek wodoru; Kwas benzenosulfonowy C10-13-alkilowe pochodne, sole sodowe i Alkohole C12-14, oksyetylenowane. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Stosować ochronę oczu/ochronę twarzy. Nie wprowadzać do oczu, na skórę lub na odzież. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Nie niepokoić się, jeśli w wyniku kontaktu ze skórą nastąpi jej zbielenie. Efekt zbielenia jest czasowy i odwracalny. W przypadku zachlapania natychmiast spłukać dużą ilością wody. W przypadku wrażliwej skóry zaleca się stosować rękawice ochronne. Nie mieszać z innymi produktami.

Rozporządzenie CLP

działanie żrące: Niebezpieczeństwo

Informacje producenta

Pokaż

Cechy

na każdą plamę

zdumiewające usuwanie plam już po 1. praniu

odplamiacz do tkanin w płynie, bez chloru

Marka

Vanish

Marka: Vanish

Podmarka: Oxi Action

Produkt

Nazwa funkcjonalna: Odplamiacz do tkanin w płynie

Pochodzenie

Wyprodukowano w Polsce.

Dodatkowe informacje

Więcej informacji na: www.rbeuroinfo.com

Dane teleadresowe

Pokaż

Nazwa i adres producenta

Reckitt Benckiser (Poland) S.A. ul. Okunin 1 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Adres zwrotny

Reckitt Benckiser (Poland) S.A. ul. Okunin 1 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki tel. 22 765 95 00 Infolinia: 801 115 111, 22 541 91 15 (od 9 do 17) www.vanish.pl

Telefon/Fax kontaktowy

227659500

801115111

225419115

Adres internetowy

www.vanish.pl

Tagi:

VANISH