Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Zupy
Klasyczne
HORTEX Zupa prezydencka mrożona
Zupa prezydencka mrożona Hortex to zestaw warzyw do przygotowanie wspaniałej jarzynowej w mgnieniu oka.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 9 opinii

HORTEX Zupa prezydencka mrożona

450 g
HORTEX

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
HORTEX zebrał i w mistrzowski sposób połączył kompozycję warzyw, które razem tworzą niezwykle smaczną i zdrową mieszankę.

Znajdziemy w niej między innymi pomidory, paprykę, kapustę białą i cebulę. A dzięki mrożeniu mamy pewność, że zachowały one nie tylko świeżość, ale także bogactwo znajdujących się w nich witamin i minerałów.

Mieszankę bez rozmrażania wystarczy wrzucić do przygotowanego wcześniej bulionu, aby po dwudziestu minutach gotowania otrzymać doskonałą zupę. Doprawiona przyprawami i według gustu śmietaną bądź jogurtem, zaspokoi wymagania najbardziej wymagających smakoszy.

Cechy

wysoka zawartość błonnika

100 % natury


HORTEX Zupa prezydencka mrożona


Produkt wycofany
Tagi
wegetariański
Oznakowanie Nutri-Score
Nutri-Score to system znakowania pokazujący wartość produktu w diecie, którego celem jest ułatwienie dokonywania prawidłowych wyborów żywieniowych. Produkty oznaczone literami A i B to produkty ważne w diecie, które warto spożywać w większej ilości. Produkty oznaczone literą C to produkty, które powinny być spożywane w sposób umiarkowany. Z kolei oznaczenie D i E wskazuje produkty, których spożycie powinno być ograniczone.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
107.00 kJ
1.3%
Wartość energetyczna (kcal)
25.00 kcal
1.3%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
3.40 g
1.3%
w tym cukry (g)
3.20 g
3.6%
Błonnik (g)
2.40 g
Białko (g)
1.30 g
2.6%
Sól (g)
0.05 g
0.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.10.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.10.2025
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.09.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.08.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.08.2025
0
0
antek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2025
0
0
Kazimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.04.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
450 g
Dostawca:
MINUS WOJCIECH SĘK
Marka:
HORTEX
EAN:
5900477000969
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
450 g
Marka:
HORTEX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MINUS WOJCIECH SĘK
EAN:
5900477000969

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Gotować(Od postaci zamrożonej):

bez rozmrażania Garnek: Do 750 ml gorącego bulionu lub wywaru wsypać zawartość opakowania, dodać 4 ziarenka ziela angielskiego, 2 liście laurowe, 10 ziarenek pieprzu. Gotować pod przykryciem ok. 15 minut. Pod koniec gotowania doprawić do smaku solą.


Przygotowanie i stosowanie

Spożywać po obróbce termicznej


Przechowywanie

Chronić przed rozmrożeniem. Nie zamrażać powtórnie. Sposób przechowywania w warunkach domowych (temperatura / okres przechowywania) *-6 °C - 4 dni ** -12 °C - 1 miesiąc *** poniżej -18 °C - do daty podanej na opakowaniu Przechowywać w temperaturze poniżej -18 °C


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Mszczonowska 2, 02-337 Warszawa


Adres producenta

Polski Ogród sp. z o.o., ul. Mszczonowska 2, 02-337 Warszawa


Informacje producenta

Marka

Hortex


Marka standaryzowana

MarkaHortex

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


O marce

Spróbuj również innych, pysznych produktów Hortex: Hortex Kapuśniak z kiszonej kapusty Hortex Włoszczyzna paski Hortex Jagody leśne


Dodatkowe informacje

Więcej pysznych przepisów na: www.hortex.pl


Przepisy

Kulinarne inspiracje Hortex Lekki bigos z pomidorami Składniki: - Zupa prezydencka Hortex - 2 opakowania - 250 ml bulionu - 4 duże pomidory - 4 łyżki masła - 2 łyżeczki słodkiej papryki - 1 pęczek koperku - sól i pieprz Gotowe w 30 minut Przygotowanie: W garnku o grubym dnie rozgrzej masło, po czym dodaj paprykę i chwilę ją smaż. Następnie wrzuć pokrojone w kostkę pomidory i całość duś. Dodaj zupę, bulion i wszystko gotuj do miękkości. Na koniec dopraw solą i pieprzem. Przed podaniem bigos posyp posiekanym koperkiem.

Produkty z kategorii Klasyczne

4.9
z 104 opinii
HORTEX Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona 450 g

HORTEX

Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona

450 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,64 zł
8,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 200 opinii
HORTEX Zupa kalafiorowa z koperkiem mrożona 450 g

HORTEX

Zupa kalafiorowa z koperkiem mrożona

450 g
17,98 zł/kg
Cena8,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2027
4.9
z 112 opinii
HORTEX Barszcz ukraiński mrożony 450 g

HORTEX

Barszcz ukraiński mrożony

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-09-2027
5.0
z 131 opinii
HORTEX Gotowa zupa pomidorowa z makaronem 350 g

HORTEX

Gotowa zupa pomidorowa z makaronem

350 g
31,40 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 92 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa krupnik polski z kaszą jęczmienną 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa krupnik polski z kaszą jęczmienną

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 32 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa królewska ze szpinakiem 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa królewska ze szpinakiem

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 32 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa wiosenna bezglutenowa 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa wiosenna bezglutenowa

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.9
z 37 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa węgierska pikantna bezglutenowa 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa węgierska pikantna bezglutenowa

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 68 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa ogórkowa z koperkiem bezglutenowa 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa ogórkowa z koperkiem bezglutenowa

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.9
z 28 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa kalafiorowa z koperkiem bezglutenowa 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa kalafiorowa z koperkiem bezglutenowa

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.9
z 153 opinii
HORTEX Zupa jarzynowa mrożona 450 g

HORTEX

Zupa jarzynowa mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2027
4.9
z 60 opinii
HORTEX Zupa botwinka mrożona 450 g

HORTEX

Zupa botwinka mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
5.0
z 113 opinii
HORTEX Zupa królewska mrożona 450 g

HORTEX

Zupa królewska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-03-2027
4.9
z 97 opinii
HORTEX Zupa grochówka mrożona 450 g

HORTEX

Zupa grochówka mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-09-2027
4.9
z 80 opinii
HORTEX Zupa fasolowa mrożona 450 g

HORTEX

Zupa fasolowa mrożona

450 g
17,98 zł/kg
Cena8,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2028
4.9
z 144 opinii
HORTEX Zupa wiosenna 9-składnikowa mrożona 450 g

HORTEX

Zupa wiosenna 9-składnikowa mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2027
4.9
z 69 opinii
HORTEX Gotowa zupa krupnik z pęczakiem 450 g

HORTEX

Gotowa zupa krupnik z pęczakiem

450 g
24,20 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2027
4.9
z 41 opinii
OERLEMANS Zupa kalafiorowa z koperkiem mrożona 450 g

OERLEMANS

Zupa kalafiorowa z koperkiem mrożona

450 g
14,64 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 8 opinii
HORTEX HIGH PROTEIN Zupa w stylu meksykańskim 450 g

HORTEX HIGH PROTEIN

Zupa w stylu meksykańskim

450 g
24,20 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2027

Produkty marki HORTEX

4.9
z 439 opinii
HORTEX Włoszczyzna - paski mrożona 450 g

HORTEX

Włoszczyzna - paski mrożona

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027
4.9
z 501 opinii
HORTEX Mieszanka chińska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka chińska mrożona

450 g
18,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,45 zł
9,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 304 opinii
HORTEX Marchewka mrożona mini 450 g

HORTEX

Marchewka mrożona mini

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 104 opinii
HORTEX Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona 450 g

HORTEX

Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona

450 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,64 zł
8,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 6 opinii
HORTEX Frytki proste 750 g

HORTEX

Frytki proste

750 g
16,91 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,68 zł
14,09 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2027
4.9
z 288 opinii
HORTEX Bukiet warzyw kwiatowy mrożony 450 g

HORTEX

Bukiet warzyw kwiatowy mrożony

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 514 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię mrożone

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 38 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię polskie mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię polskie mrożone

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2027
4.7
z 27 opinii

15% taniej

HORTEX Pizza z chorizo i pepperoni 370 g

HORTEX

Pizza z chorizo i pepperoni

370 g
33,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,31 zł
14,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027
4.8
z 48 opinii
HORTEX Pizza z szynką i pieczarkami 345 g

HORTEX

Pizza z szynką i pieczarkami

345 g
35,68 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,31 zł
13,69 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-04-2027
4.9
z 158 opinii
HORTEX Mieszanka owocowa mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka owocowa mrożona

450 g
34,64 zł/kg
Cena15,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 165 opinii
HORTEX Mieszanka meksykańska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka meksykańska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.8
z 124 opinii
HORTEX Mieszanka włoska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka włoska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 152 opinii
HORTEX Marchewka mrożona kostka 450 g

HORTEX

Marchewka mrożona kostka

450 g
15,76 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 458 opinii
HORTEX Marchew z groszkiem mrożona 450 g

HORTEX

Marchew z groszkiem mrożona

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 200 opinii
HORTEX Zupa kalafiorowa z koperkiem mrożona 450 g

HORTEX

Zupa kalafiorowa z koperkiem mrożona

450 g
17,98 zł/kg
Cena8,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store