
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Smak greckiej kuchni w Twoim domu. Oliwy oznaczone symbolem DOP to autentyczne, pochodzące z określonego regionu oliwy extra virgin o najwyższej jakości. Ta oliwa pochodzi z Sitii, Krety i znana jest ze swojego delikatnego owocowego aromatu i lekko goryczkowego smaku. To zdobywczyni głównych nagród w prestiżowych konkursach międzynarodowych.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Nie przechowywać w lodówce. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Poniżej 8°C oliwa gęstnieje.
Pieńków 147A 05-152 Czosnów
De Care Group Sp. z o.o. i Wsp. Sp. Kom Pieńków 147A 05-152 Czosnów przez GAEA PRODUCTS S.A.
Gaea
| Marka | Gaea |
Chronione oznaczenie geograficzne
W ciągłym poszukiwaniu najlepszej oliwy z oliwek, Gaea podróżowała po całej Grecji wybierając producentów, których produkty wyróżniają się wysoką jakością i odmiennymi właściwościami oraz pochodzą z najbardziej znanych z produkcji oliw regionów w kraju. Region Sitia we wschodniej Krecie, w którym produkowana jest nasza oliwa, jest jednym z najbardziej znanych obszarów oliwnych na świecie. Począwszy od epoki minojskiej, blisko 5000 lat temu, słońce oraz górskie gleby dostarczyły Krecie unikalny mikroklimat, sprzyjający uprawie drzew oliwnych. Oliwa tłoczona na zimno, ze starannie wybranych oliwek renomowanej odmiany "Koroneiki". Ceniona za unikalny lekko pieprzny smak i owocowy aromat. Najwyższa kategoria oliwy uzyskana z oliwek wyłącznie za pomocą środków mechanicznych.
Oliwa ta posiada certyfikat COP (P.D.O) - chronione oznaczenie pochodzenia, co oznacza że oliwa ta pochodzi z określonego regionu
Wyprodukowano w Grecji
Pomidory malinowe 3-4szt.
Ogórki gruntowe
Ogórki krótkie 2-4 szt.
Kalafior
Kalarepa
Nektarynka luz
Papryka zielona 1-2 szt.
Naturalna woda źródlana niegazowana
Chleb tostowy pszenny
Chleb tostowy pełnoziarnisty
Napój gazowany
Sok jabłkowy 100%
Niegazowany Woda źródlana
Niegazowany Woda źródlana
Makaron spaghetti
Mocny Gaz Woda źródlana
Makaron fusili (świderki)
Woda mineralna niegazowana
Makaron penne rigate (pióra nacinane)
Sok pomarańczowy 100%
Naturalna woda mineralna niegazowana
Woda mineralna gazowana
Niegazowany Woda źródlana
Woda mineralna delikatnie gazowana
Napój owsiany
Czosnek granulowany
Sok czerwony grejpfrut
Woda źródlana niegazowana
Rabarbar krajowy
Sok pomidorowy 100%
Mąka pszenna do pizzy (typ 00)
Napój kokosowo-sojowy
Łopatka wieprzowa bez kości (800g-1200g)
Jogurt o smaku waniliowym z M&M's
Limonki 3 - 5 szt.
Naturalna woda źródlana niegazowana
Makaron bavette
Sok pomidorowy 100%
Maślanka naturalna
Produkt sojowy w stylu skyr mango
Serek homogenizowany waniliowy
Napój gazowany
Filet ze schabu wieprzowego plastry
Mango duże
Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy
Napój gazowany bez cukru
Papier ryżowy okrągły
Produkt sojowy w stylu skyr o smaku wanilii
Ryż Basmati z Pakistanu (4x100g)
Serek homogenizowany brzoskwiniowy
Ketchup łagodny (dla dzieci) bezglutenowy
Naturalna woda mineralna musująca (szkło)