LAZUR Ser pleśniowy błękitny - kawałek

~350 g
FriscoNowy, zapakowany
0 gr
0,00 zł / kg
Zamienniki
Potwierdź kod pocztowy

Potwierdzenie Twojej lokalizacji, pozwoli nam lepiej dopasować asortyment produktów i sposób dostawy Twoich zakupów. Więcej

Kod pocztowy:

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Opis produktu

Błękitny ma głęboko przerośnięty szlachetną pleśnią, kremowy miąższ. Charakteryzuje się zdecydowanym smakiem, który uzupełniają subtelne, a zarazem wyraźne, grzybowe nuty. Błękitny, jak wszystkie sery Lazur, powstaje wyłącznie z najlepszego polskiego mleka, jest wolny od konserwantów i sztucznych barwników. Doskonale komponuje się z mięsami oraz warzywami i niebanalnie inspiruje przy tworzeniu wytrawnych deserów. 

Produkt świeży. Zalecamy spożyć w ciągu dwóch dni od momentu dostawy.

Produkty są krojone i zapakowane w pergamin przez przez naszych dostawców tuż przed odbiorem zamówienia. Każde opakowanie posiada etykietę Frisco.

LAZUR Ser pleśniowy błękitny:

  • nie zawiera konserwantów;
  • klasyka smaku Blue;
  • posiada godło Teraz Polska;
  • posiada znak Poznaj Dobrą Żywność.


Sery pleśniowe produkujemy od 1959 roku. LAZUR jest liderem na polskim rynku serów z przerostem błękitnej pleśni i uznaną marką za granicą. Nieprzerwanie unowocześniana spółdzielnia Lazur pozostaje firmą ze 100-procentowym polskim kapitałem. W zakładzie są ściśle przestrzegane standardy ISO 22000 oraz BRC.



LAZUR Ser pleśniowy błękitny - kawałek

Produkt wycofany
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Skład i alergeny
Wartości odżywcze
Parametry
Cena za kg:
0,00 / kg
Producent:
CM SP. Z O.O.
Waga:
350 g
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Marka:
LAZUR
EAN:
296201
Przygotowywanie i przechowywanie
Dane teleadresowe