Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Na bazie marchewki
Pozostałe
HORTEX VITAMINKA Sok z marchwi
Hortex Vitaminka - Sok z marchwi. Zdrowa poracja marchewki na co dzień.
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 38 opinii

HORTEX VITAMINKA Sok z marchwi

6 l
HORTEX
1 szt.6 szt.

Cena35,34 zł
5,89 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Sok z marchwi Vitaminka to gęsty, bardzo pożywny i pyszny sok z marchewek, przygotowany przez firmę Hortex, popularnego producenta soków owocowych, który zawsze stara się zawrzeć w swoich produktach to, co najlepsze. Sok marchewkowy może okazać się idealną przekąską warzywną, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Szklanka pysznego soku z marchwi doskonale nada się jako dodatek do śniadania lub deseru. Ze względu na gęstą konsystencję, soczek potrafi nawet zaspokoić głód. Jest to bardzo smaczna przekąska warzywna, idealna na każda porę dnia.

Sok marchwiowy Vitaminka - codzienna porcja warzyw:

  • Doskonale smakuje schłodzony
  • Idealny do posiłków
  • Najlepszy napój dla dzieci i dorosłych

HORTEX VITAMINKA Sok z marchwi


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.03.2027
Tagi
wegetariański
wegański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
163.00 kJ
1.9%
Wartość energetyczna (kcal)
39.00 kcal
2.0%
Białko (g)
0.50 g
1.0%
Węglowodany (g)
8.20 g
3.2%
Tłuszcz (g)
0.10 g
0.1%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.
Parametry
Cena za kg:
5,89 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
6 l
Dostawca:
AMIDO
Marka:
HORTEX
EAN:
5900500025730
Cena za kg:
5,89 zł/l
Pojemność:
6 l
Marka:
HORTEX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
AMIDO
EAN:
5900500025730

Produkty z kategorii Pozostałe

5.0
z 33 opinii
KUBUŚ Sok 100% marchew malina jabłko 850 ml

KUBUŚ

Sok 100% marchew malina jabłko

850 ml
5,28 zł/l
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,09 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 29 opinii
KUBUŚ Sok 100% brzoskwinia marchew jabłko 850 ml

KUBUŚ

Sok 100% brzoskwinia marchew jabłko

850 ml
5,40 zł/l
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,09 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 13 opinii
KUBUŚ Sok 100% banan marchew jabłko 850 ml

KUBUŚ

Sok 100% banan marchew jabłko

850 ml
6,22 zł/l
Cena5,29 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
5.0
z 36 opinii
KUBUŚ Sok 100% jabłko marchew banan truskawka 850 ml

KUBUŚ

Sok 100% jabłko marchew banan truskawka

850 ml
5,99 zł/l
Cena5,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 20 opinii
KUBUŚ 100% Banan marchew jabłko Sok 300 ml

KUBUŚ

100% Banan marchew jabłko Sok

300 ml
10,63 zł/l
Cena3,19 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 8 opinii
KUBUŚ GO! Sok 100% jabłko marchew brzoskwinia 300 ml

KUBUŚ GO!

Sok 100% jabłko marchew brzoskwinia

300 ml
12,97 zł/l
Cena3,89 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 9 opinii
KUBUŚ GO! Sok 100% jabłko marchew banan truskawka 300 ml

KUBUŚ GO!

Sok 100% jabłko marchew banan truskawka

300 ml
10,63 zł/l
Cena3,19 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 38 opinii
HORTEX VITAMINKA Sok z marchwi 1 l

HORTEX VITAMINKA

Sok z marchwi

1 l
5,89 zł/l
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 11 opinii
TYMBARK VITAMINI Sok Malina marchew jabłko PET 300 ml

TYMBARK VITAMINI

Sok Malina marchew jabłko PET

300 ml
10,30 zł/l
Cena3,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 10 opinii
TYMBARK VITAMINI Sok Banan marchew jabłko PET 300 ml

TYMBARK VITAMINI

Sok Banan marchew jabłko PET

300 ml
10,30 zł/l
Cena3,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 10 opinii
TYMBARK VITAMINI Sok brzoskwinia marchew jabłko PET 300 ml

TYMBARK VITAMINI

Sok brzoskwinia marchew jabłko PET

300 ml
10,30 zł/l
Cena3,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 24 opinii
HORTEX VITAMINKA Sok marchwiowo-jabłkowo-malinowy 1 l

HORTEX VITAMINKA

Sok marchwiowo-jabłkowo-malinowy

1 l
5,89 zł/l
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 33 opinii
HORTEX VITAMINKA Sok marchwiowo-jabłkowo-brzoskwiniowy 1 l

HORTEX VITAMINKA

Sok marchwiowo-jabłkowo-brzoskwiniowy

1 l
5,89 zł/l
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 44 opinii
HORTEX VITAMINKA Sok marchwiowo-jabłkowo-bananowy 1 l

HORTEX VITAMINKA

Sok marchwiowo-jabłkowo-bananowy

1 l
5,89 zł/l
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 11 opinii
HORTEX VITAMINKA Sok marchwiowo-jabłkowo-truskawkowy 1 l

HORTEX VITAMINKA

Sok marchwiowo-jabłkowo-truskawkowy

1 l
5,89 zł/l
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

Produkty marki HORTEX

4.9
z 501 opinii
HORTEX Mieszanka chińska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka chińska mrożona

450 g
18,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,45 zł
9,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 305 opinii
HORTEX Marchewka mrożona mini 450 g

HORTEX

Marchewka mrożona mini

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.9
z 439 opinii
HORTEX Włoszczyzna - paski mrożona 450 g

HORTEX

Włoszczyzna - paski mrożona

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027
4.9
z 288 opinii
HORTEX Bukiet warzyw kwiatowy mrożony 450 g

HORTEX

Bukiet warzyw kwiatowy mrożony

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 514 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię mrożone

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 106 opinii
HORTEX Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona 450 g

HORTEX

Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona

450 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,64 zł
8,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 38 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię polskie mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię polskie mrożone

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2027
5.0
z 6 opinii
HORTEX Frytki proste 750 g

HORTEX

Frytki proste

750 g
16,91 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,68 zł
14,09 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2027
4.7
z 28 opinii

15% taniej

HORTEX Pizza z chorizo i pepperoni 370 g

HORTEX

Pizza z chorizo i pepperoni

370 g
33,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,31 zł
14,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027
4.7
z 49 opinii
HORTEX Pizza z szynką i pieczarkami 345 g

HORTEX

Pizza z szynką i pieczarkami

345 g
35,68 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,31 zł
13,69 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-04-2027
4.9
z 689 opinii
HORTEX Truskawki mrożone 450 g

HORTEX

Truskawki mrożone

450 g
23,53 zł/kg
friscontowa cena
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 501 opinii
HORTEX Wiśnie bez pestek mrożone 450 g

HORTEX

Wiśnie bez pestek mrożone

450 g
34,20 zł/kg
Cena15,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.9
z 158 opinii
HORTEX Mieszanka owocowa mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka owocowa mrożona

450 g
34,64 zł/kg
Cena15,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 165 opinii
HORTEX Mieszanka meksykańska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka meksykańska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.8
z 124 opinii
HORTEX Mieszanka włoska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka włoska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 278 opinii
HORTEX Maliny mrożone 280 g

HORTEX

Maliny mrożone

280 g
72,82 zł/kg
Cena20,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store