Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w kawałku
Gouda
MLEKPOL Ser Gouda w kawałku
Tradycyjny ser żółty Gouda w kawałku – Mlekpol. Można stosować do kanapek i zapiekanek.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 392 opinii

MLEKPOL Ser Gouda w kawałku

250 g
MLEKPOL

Cena9,99 zł
39,96 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ser gouda w kawałku Mlekpol to tradycyjny żółty ser, który idealnie nadaje się do kanapek czy zapiekania. Wyróżnia się delikatnym smakiem i aromatem. Dzięki formie zwartego kawałka na długo zachowuje świeżość. Można go z łatwością zetrzeć na tarce.

Ser gouda w kawałku nie zawiera żadnych konserwantów. Zawiera natomiast wapń, sód oraz znaczną ilość witaminy A. Doskonale smakuje zarówno samodzielnie, jak i jako dodatek do wielu dań. Sprawdza się jako składnik deski serów.

Ser gouda w kawałku Mlekpol – doskonały nie tylko do zapiekania:

  • Zawartość tłuszczu: 27%
  • Delikatny smak i aromat
  • Bez konserwantów

Cechy

Q Jakość Tradycja - Podlaskie

polskie z natury

wysoka zawartość białka

wysoka zawartość wapnia


MLEKPOL Ser Gouda w kawałku


Produkt dostępny
Data przydatności: 26.12.2026
Dostępne warianty
MLEKPOL Ser Edamski w kawałku
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1441.00 kJ
17.2%
Wartość energetyczna (kcal)
347.00 kcal
17.4%
Tłuszcz (g)
27.00 g
38.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
17.00 g
85.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
26.00 g
52.0%
Sól (g)
1.30 g
21.7%
Wapń (mg)
820.00 mg
102.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
392 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
lubię ten smak
04.05.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczny, idealny do starcia na pizzę
04.05.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry do zapiekania
28.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry produkt
02.04.2026
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
całkiem znośny
11.03.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra jakość.
05.03.2026
0
0
Celina
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest OK
21.02.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
wszystko ok
17.02.2026
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
lubie ten smak
03.02.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkt bardzo dobrej jakości.
01.02.2026
0
0
Julian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ser w kostce
19.01.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok💪👍️
18.01.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry do tarcia, u nas głownie do pizzy i na zapiekanki👍️
13.12.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Niestety nie smakuje mi, jakby był stary... Zjadliwy jest, ale nic specjalnego. Powiedzmy do pizzy czy spaghetti ujdzie.
11.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ser jak ser
26.11.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
dobre.
13.10.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
01.10.2025
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Okokok🚀🚀🚀
11.09.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne, idealne do starcia na pizzę
18.08.2025
0
0
Bartosz i Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
znakomita jakosc!
17.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
39,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
SM MLEKPOL
Marka:
MLEKPOL
EAN:
5900820003678
Cena za kg:
39,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
MLEKPOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SM MLEKPOL
EAN:
5900820003678

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +10 °C. Po otwarciu opakowania przechowywać nie dłużej niż 4 dni w temperaturze od 0 °C do + 10 °C.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

4


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 10


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Elewatorska 13, 19-203 Grajewo


Pozostałe informacje

Pakowany w atmosferze ochronnej.


Adres producenta

Spółdzielnia Mleczarska „MLEKPOL" w Grajewie ul. Elewatorska 13, 19-203 Grajewo www.mlekpol.com.pl


Informacje producenta

Marka

Mlekpol


Marka standaryzowana

MarkaMlekpol

Pochodzenie

Wyprodukowano w Polsce

Produkty z kategorii Gouda

4.9
z 392 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w kawałku 250 g

MLEKPOL

Ser Gouda w kawałku

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-12-2026
4.9
z 97 opinii
SERENADA Ser Gouda w kawałku 250 g

SERENADA

Ser Gouda w kawałku

250 g
42,76 zł/kg
Cena10,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
4.8
z 32 opinii
DELI Q Ser Gouda pomidory i oliwki 130 g

DELI Q

Ser Gouda pomidory i oliwki

130 g
113,00 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 46 opinii
DELI Q Ser Gouda z truflami 130 g

DELI Q

Ser Gouda z truflami

130 g
144,54 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-12-2026
4.9
z 37 opinii
DELI Q Ser Gouda zielone pesto 130 g

DELI Q

Ser Gouda zielone pesto

130 g
107,62 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
4.7
z 31 opinii
DELI Q Ser gouda z dzikim czosnkiem 130 g

DELI Q

Ser gouda z dzikim czosnkiem

130 g
89,15 zł/kg
Cena11,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2026
5.0
z 21 opinii
DELI Q Ser Gouda czerwone pesto 130 g

DELI Q

Ser Gouda czerwone pesto

130 g
107,62 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026
4.9
z 16 opinii
DELI Q Ser Gouda z pieprzem 130 g

DELI Q

Ser Gouda z pieprzem

130 g
113,00 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2026
4.8
z 10 opinii
FRESH PACK Ser gouda 130 g

FRESH PACK

Ser gouda

130 g
76,85 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
4.9
z 28 opinii
POLMLEK Ser Gouda blok 3 kg

POLMLEK

Ser Gouda blok

~3 kg
26,66 zł/kg
Cena79,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2026

Produkty marki MLEKPOL

4.9
z 280 opinii
MLEKPOL Ser żółty Gouda (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Gouda (plastry)

400 g
44,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
4.9
z 145 opinii
MLEKPOL Ser żółty Salami (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Salami (plastry)

400 g
44,47 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2026
4.9
z 306 opinii
MLEKPOL Ser żółty Królewski z Kolna (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Królewski z Kolna (plastry)

400 g
36,47 zł/kg
Cena14,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
4.9
z 269 opinii
MLEKPOL Ser Gouda (tarty) 135 g

MLEKPOL

Ser Gouda (tarty)

135 g
45,11 zł/kg
Cena6,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
4.9
z 294 opinii
MLEKPOL Ser Mozzarella (kostka) 300 g

MLEKPOL

Ser Mozzarella (kostka)

300 g
36,30 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.9
z 133 opinii
MLEKPOL Ser Edamski w kawałku 250 g

MLEKPOL

Ser Edamski w kawałku

250 g
43,96 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-12-2026
4.9
z 754 opinii
MLEKPOL Ser Królewski z Kolna w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Królewski z Kolna w plastrach

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026
5.0
z 364 opinii
MLEKPOL Ser rolada ustrzycka w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser rolada ustrzycka w plastrach

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2026
5.0
z 300 opinii
MLEKPOL Ser Mozzarella (plastry) 150 g

MLEKPOL

Ser Mozzarella (plastry)

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
4.9
z 436 opinii
MLEKPOL Ser Salami w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Salami w plastrach

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-12-2026
4.9
z 306 opinii
MLEKPOL Ser Tylżycki w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Tylżycki w plastrach

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-12-2026
5.0
z 226 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w plastrach bez laktozy 150 g

MLEKPOL

Ser Gouda w plastrach bez laktozy

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-12-2026
4.9
z 899 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Gouda w plastrach

150 g
37,27 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2026
4.9
z 231 opinii
MLEKPOL Ser Edamski w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Edamski w plastrach

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2026
4.9
z 83 opinii
MLEKPOL Jogurt Augustowski naturalny 350 g

MLEKPOL

Jogurt Augustowski naturalny

350 g
11,40 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
4.9
z 241 opinii
MLEKPOL Ser Złoty Mazur w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Złoty Mazur w plastrach

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store