Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

MLEKPOL

Mleka, sery, twarogi - Mlekpol

MLEKPOL

Mlekpol już od wielu lat ma wysoką pozycję na rynku, którą stale utrzymuje.
Firma bardzo szybko się rozwija, a produkty możemy dostać w praktycznie każdym sklepie na terenie Polski.

Znane nam najbliżej i najchętniej wybierane to: Łaciate, Milko, Mazurski Smak i wiele innych.

ProduktyMLEKPOLwe Frisco.pl


4.9
z 292 opinii
MLEKPOL Ser Mozzarella (kostka) 300 g

MLEKPOL

Ser Mozzarella (kostka)

300 g
36,30 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026

5.0
z 298 opinii
MLEKPOL Ser Mozzarella (plastry) 150 g

MLEKPOL

Ser Mozzarella (plastry)

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026

4.9
z 280 opinii
MLEKPOL Ser żółty Gouda (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Gouda (plastry)

400 g
44,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026

4.9
z 145 opinii
MLEKPOL Ser żółty Salami (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Salami (plastry)

400 g
44,47 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2026

4.9
z 306 opinii
MLEKPOL Ser żółty Królewski z Kolna (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Królewski z Kolna (plastry)

400 g
36,47 zł/kg
Cena14,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2026

4.9
z 748 opinii
MLEKPOL Ser Królewski z Kolna w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Królewski z Kolna w plastrach

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026

5.0
z 364 opinii
MLEKPOL Ser rolada ustrzycka w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser rolada ustrzycka w plastrach

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026

4.9
z 896 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Gouda w plastrach

150 g
37,27 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2026

5.0
z 226 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w plastrach bez laktozy 150 g

MLEKPOL

Ser Gouda w plastrach bez laktozy

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-12-2026

4.9
z 305 opinii
MLEKPOL Ser Tylżycki w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Tylżycki w plastrach

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026

4.9
z 434 opinii
MLEKPOL Ser Salami w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Salami w plastrach

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026

4.9
z 231 opinii
MLEKPOL Ser Edamski w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Edamski w plastrach

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2026

4.9
z 241 opinii
MLEKPOL Ser Złoty Mazur w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Złoty Mazur w plastrach

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026

4.9
z 133 opinii
MLEKPOL Ser Edamski w kawałku 250 g

MLEKPOL

Ser Edamski w kawałku

250 g
43,96 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026

4.9
z 392 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w kawałku 250 g

MLEKPOL

Ser Gouda w kawałku

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2026

4.9
z 267 opinii
MLEKPOL Ser Gouda (tarty) 135 g

MLEKPOL

Ser Gouda (tarty)

135 g
45,11 zł/kg
Cena6,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026

4.9
z 124 opinii
MLEKPOL Ayran - napój w stylu tureckim na bazie jogurtu 330 ml

MLEKPOL

Ayran - napój w stylu tureckim na bazie jogurtu

330 ml
11,18 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026

4.9
z 642 opinii
MLEKPOL Maślanka Mrągowska naturalna 1 l

MLEKPOL

Maślanka Mrągowska naturalna

1 l
4,69 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026

5.0
z 59 opinii
MLEKPOL Kefir sokólski 400 g

MLEKPOL

Kefir sokólski

400 g
8,72 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026

4.9
z 83 opinii
MLEKPOL Jogurt Augustowski naturalny 350 g

MLEKPOL

Jogurt Augustowski naturalny

350 g
11,40 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026

4.9
z 110 opinii
MLEKPOL Jogurt truskawkowy 150 g

MLEKPOL

Jogurt truskawkowy

150 g
11,93 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026

4.9
z 96 opinii
MLEKPOL Jogurt brzoskwiniowy 150 g

MLEKPOL

Jogurt brzoskwiniowy

150 g
11,93 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026

4.9
z 104 opinii
MLEKPOL Jogurt jagodowy 150 g

MLEKPOL

Jogurt jagodowy

150 g
11,93 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026

4.9
z 33 opinii
MLEKPOL Jogurt Sokólski brzoskwiniowy 400 g

MLEKPOL

Jogurt Sokólski brzoskwiniowy

400 g
11,47 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026

4.9
z 37 opinii
MLEKPOL Jogurt Sokólski truskawkowy 400 g

MLEKPOL

Jogurt Sokólski truskawkowy

400 g
11,47 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
Produkty Mlekpol charakteryzują się wysoką jakością, delikatnością oraz naturalnym smakiem mleka krowiego.

Mlekpol oferuje nam szeroką gamę produktów mleczarskich między innymi są to: serki wiejskie, śmietany, serki śmietankowe oraz twarogi. Poleca się je do wielu dań głównych, śniadaniowych oraz kolacji. Sprawdzą się doskonale do dań wytrawnych oraz deserów.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store