Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt pitny
Proteinowe
BAKOMA MEN Jogurt owoce leśne z wysoką zawartością białka (pitny)
Jogurt owoce leśne, wysoka zawartość białka 230g - Bakoma Men
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 25 opinii

BAKOMA MEN Jogurt owoce leśne z wysoką zawartością białka (pitny)

230 g
BAKOMA

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Jogurt Bakoma Men to mleczny produkt dedykowany mężczyznom. Zawiera dużo białka, które ma ogromne znaczenie nie tylko dla codziennego funkcjonowania, ale również dla osób, które wykonują ćwiczenia siłowe. To jogurt pitny, który ma delikatny smak owoców leśnych.

Jogurt Bakoma Men owoce leśne można zabrać ze sobą wszędzie. To sposób na śniadanie, pysznie smakuje z różnego rodzaju płatkami, czy też musli. Może także stanowić lekką przekąskę na każdą porę dnia, która zachwyci każdego amatora mlecznych napojów.

Jogurt Bakoma Men – najbardziej istotne wiadomości:

  • Doskonały smak urozmaicony owocami leśnymi
  • Wysoka zawartość białka
  • Przeznaczony dla mężczyzn

Cechy

23 g białka

ВСАА 5520 mg izoleucyna, leucyna, walina

0 % dodanego cukru - zawiera naturalnie występujące cukry


BAKOMA MEN Jogurt owoce leśne z wysoką zawartością białka (pitny)


Produkt wycofany
Tagi
wegetariański
Wysokobiałkowe

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
312.00 kJ
3.7%
Wartość energetyczna (kcal)
74.00 kcal
3.7%
Tłuszcz (g)
1.50 g
2.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.10 g
5.5%
Węglowodany (g)
5.10 g
2.0%
w tym cukry (g)
4.90 g
5.4%
Białko (g)
10.00 g
20.0%
Sól (g)
0.15 g
2.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
25 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
12%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.03.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.02.2026
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.02.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0
Gabriela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.12.2025
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.11.2025
0
0
Gabriela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.10.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
05.10.2025
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2025
0
0
Jędrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.07.2025
0
0
Adrian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2025
0
0
Anastasiia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2025
0
0
Gabriela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2025
0
0
Gabriela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
230 g
Dostawca:
BAKOMA
Marka:
BAKOMA
EAN:
5900197020445
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
230 g
Marka:
BAKOMA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BAKOMA
EAN:
5900197020445

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Przed otwarciem wstrząsnąć.


Przechowywanie

Należy spożyć do: data i nr partii na boku butelki lub na nakrętce. Przechowywać w temperaturze: od +2°C do +6°C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Połczyńska 97A 01-303 Warszawa


Adres producenta

BAKOMA Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97A 01-303 Warszawa Zakład Produkcyjny: Elżbietów 48 96-516 Szymanów Poland Infolinia: 0 801 340 600 www.bakoma.pl


Informacje producenta

Marka

Bakoma


Marka standaryzowana

MarkaBakoma

Podmarka

Podmarka Men


Opis produktu

Jogurt pitny Men z wysoką zawartością białka Białko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej i pomaga w jej utrzymaniu. Zróżnicowany i zrównoważony sposób odżywiania stanowi element zdrowego stylu życia. Produkt zawiera 5520 mg BCAA w porcji 230 g


Dodatkowe informacje

Oficjalny partner Runmageddon

Produkty z kategorii Proteinowe

4.9
z 63 opinii
YoPro Jogurt pitny o smaku stracciatella 270 g

YoPro

Jogurt pitny o smaku stracciatella

270 g
17,19 zł/kg
4,50 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
4.9
z 41 opinii
YoPro Jogurt pitny o smaku mango 270 g

YoPro

Jogurt pitny o smaku mango

270 g
17,19 zł/kg
4,50 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
4.8
z 38 opinii
YoPro Jogurt pitny o smaku wanilia-ciasteczko 270 g

YoPro

Jogurt pitny o smaku wanilia-ciasteczko

270 g
17,19 zł/kg
4,50 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.9
z 59 opinii
MILKO Jogurt pitny truskawkowy 330 ml

MILKO

Jogurt pitny truskawkowy

330 ml
11,48 zł/l
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
5.0
z 82 opinii
YoPro Jogurt pitny o smaku truskawka - malina 270 g

YoPro

Jogurt pitny o smaku truskawka - malina

270 g
18,48 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.0
z 1 opinii
YoPro Jogurt pitny o smaku bananowym 270 g

YoPro

Jogurt pitny o smaku bananowym

270 g
22,93 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
5.0
z 4 opinii
YoPro Jogurt pitny o smaku jagodowym 270 g

YoPro

Jogurt pitny o smaku jagodowym

270 g
22,93 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
5.0
z 320 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego naturalny 350 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego naturalny

350 g
15,69 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2026
5.0
z 217 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego mango marakuja 350 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego mango marakuja

350 g
15,69 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2026
5.0
z 158 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego truskawka & kiwi 350 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego truskawka & kiwi

350 g
15,69 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026
5.0
z 219 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego jagodowy 350 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego jagodowy

350 g
15,69 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026
5.0
z 133 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego wanilia 350 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego wanilia

350 g
15,69 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026
5.0
z 157 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego nektarynka malina 350 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego nektarynka malina

350 g
15,69 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
4.9
z 71 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego limonka z nutą mięty 350 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego limonka z nutą mięty

350 g
15,69 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
5.0
z 44 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny proteinowy bez dodatku cukru wanilia 360 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny proteinowy bez dodatku cukru wanilia

360 g
19,69 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
4.9
z 65 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny proteinowy bez dodatku cukru brzoskwinia 360 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny proteinowy bez dodatku cukru brzoskwinia

360 g
19,69 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
5.0
z 58 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny proteinowy bez dodatku cukru malina 360 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny proteinowy bez dodatku cukru malina

360 g
19,69 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
4.9
z 54 opinii
ŁACIATY Protein+ Jogurt pitny truskawkowy 360 g

ŁACIATY Protein+

Jogurt pitny truskawkowy

360 g
14,69 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.9
z 39 opinii
ŁACIATY Protein+ Jogurt pitny jagoda ze śmietanką 360 g

ŁACIATY Protein+

Jogurt pitny jagoda ze śmietanką

360 g
15,53 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
5.0
z 52 opinii
ŁACIATY Protein+ Jogurt pitny naturalny 360 g

ŁACIATY Protein+

Jogurt pitny naturalny

360 g
14,69 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.8
z 33 opinii
ŁACIATY Protein+ Jogurt pitny guawa i smoczy owoc 360 g

ŁACIATY Protein+

Jogurt pitny guawa i smoczy owoc

360 g
15,53 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.9
z 61 opinii
ŁACIATY Protein+ Jogurt pitny mango 360 g

ŁACIATY Protein+

Jogurt pitny mango

360 g
14,69 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026

Produkty marki BAKOMA

4.9
z 264 opinii
BAKOMA Śmietanka kremówka 30% 200 g

BAKOMA

Śmietanka kremówka 30%

200 g
24,45 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
4.9
z 254 opinii
BAKOMA Jogurt typu greckiego 170 g

BAKOMA

Jogurt typu greckiego

170 g
19,94 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
4.9
z 39 opinii
BAKOMA Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku waniliowym bez dodatku cukru 150 g

BAKOMA

Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku waniliowym bez dodatku cukru

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
4.8
z 36 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego z tapioką o smaku maliny 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego z tapioką o smaku maliny

150 g
27,27 zł/kg
Cena4,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
4.9
z 45 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.9
z 43 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego z chia o smaku mango banan 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego z chia o smaku mango banan

150 g
27,27 zł/kg
Cena4,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.9
z 49 opinii
BAKOMA Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku jagody bez dodatku cukru 150 g

BAKOMA

Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku jagody bez dodatku cukru

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.9
z 25 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego o smaku malina truskawka 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego o smaku malina truskawka

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 173 opinii
BAKOMA Jogurt naturalny gęsty 370 g

BAKOMA

Jogurt naturalny gęsty

370 g
11,59 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
4.9
z 111 opinii
BAKOMA Jogurt z jagodami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z jagodami BIO

140 g
20,64 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.9
z 112 opinii
BAKOMA Jogurt z truskawkami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z truskawkami BIO

140 g
20,64 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.9
z 104 opinii
BAKOMA Jogurt z wiśniami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z wiśniami BIO

140 g
20,64 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
5.0
z 134 opinii
BAKOMA Jogurt z morelami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z morelami BIO

140 g
20,64 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
5.0
z 140 opinii
BAKOMA Jogurt naturalny BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt naturalny BIO

140 g
17,07 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
4.9
z 216 opinii
BAKOMA Jogurt naturalny gęsty 150 g

BAKOMA

Jogurt naturalny gęsty

150 g
15,93 zł/kg
Cena2,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.9
z 73 opinii
BAKOMA Jogurt kremowy z malinami i granolą 230 g

BAKOMA

Jogurt kremowy z malinami i granolą

230 g
28,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store