
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Pierwszy płyn micelarny Garniera z olejkiem arganowym, który skutecznie usuwa trwały i wodoodporny makijaż, będąc jednocześnie delikatnym dla każdego typu skóry. Dwufazowa formuła z olejkiem arganowym idealnie usuwa każdy rodzaj makijażu oraz odżywia i koi skórę.
makijaż długotrwały i wodoodporny
usuwa makijaż, oczyszcza, koi
twarz, oczy, usta
zawiera olejek arganowy
dwufazowa, nietłusta formuła
testowany dermatologicznie i okulistycznie
duża pojemność 400 ml
Jak stosować? Potrząśnij butelką. Oczyść twarz, oczy i usta za pomocą wacika, bez pocierania. Nie spłukuj.
6
ul. Daniszewska 4 03-230 Warszawa
L'Oreal Polska Sp. z o.o. ul. Daniszewska 4 03-230 Warszawa
Garnier
| Marka | Garnier |
Podmarka Skin Naturals
Czy Płyn Micelarny z olejkiem jest dla mnie? Tak, jeżeli szukasz skutecznego produktu do demakijażu, który jednocześnie oczyszcza i odżywia skórę oraz usuwa każdy rodzaj makijażu, nawet trudno zmywalny (wodoodporny, długotrwały). Jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Czym się wyróżnia? Płyn Micelarny z olejkiem to prosty sposób, aby usunąć każdy rodzaj makijażu i oczyścić całą twarz (w tym oczy i usta) - w jednym geście i bez pocierania. Nie wymaga spłukiwania i nie zostawia tłustej warstwy ma skórze. Garnier po raz pierwszy wprowadza technologię miceli w uniwersalnym płynie oczyszczającym dla każdego typ skóry. Bez pocierania pozbędziesz się zanieczyszczeń i makijażu - micele wiążą je niczym magnes. Dwufazowa formuła z olejkiem arganowym idealnie usuwa każdy rodzaj makijażu oraz odżywia i koi skórę. Bez parabenów. Optymalna tolerancja. Płyn Micelarny 3 w 1 dostępny jest w opakowaniu o dużej pojemności 400 ml, które wystarczy na 200 zastosowań (na waciku). Efekt: miękka, odżywiona i idealnie oczyszczona skóra bez tłustej warstwy.
Nasza filozofia - Dążymy do wykorzystywania przede wszystkim składników aktywnych pochodzenia naturalnego - antyoksydantów - łącząc je z uznanymi pielęgnacyjnymi składnikami aktywnymi. - Skuteczność potwierdzona w badaniach i zweryfikowana w codziennym użytkowaniu. - Produkty o optymalnej tolerancji testowane dermatologicznie, aby sprostać wymaganiom każdego typu skóry, nawet wrażliwej.
Pomidory malinowe 3-4szt.
Ziemniaki wczesne krajowe
Ogórki gruntowe
Woda mineralna niegazowana
Mleko UHT 3,2%
Brokuł
Filet z piersi z kurczaka 480-720g
Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów
Pomidory daktylowe
Limonki 3 - 5 szt.
Kalafior
Truskawki
Sałata lodowa
Sałata rzymska mini 2-3 szt
Bób
Ser Mozzarella (kulka)
Pomidory drobno krojone (bez skórki)
Fasolka krajowa szparagowa żółta
Napój gazowany bez cukru
Podudzie z kurczaka (500g-700g)
Woda mineralna gazowana
Pomidory krojone bez skórki
Passata (przecier pomidorowy)
Woda mineralna delikatnie gazowana
Kalarepa
Kabanosy drobiowe bezglutenowe
Naturalna woda źródlana niegazowana
Ser mozzarella light (kulka)
Niegazowany Woda źródlana
Serek homogenizowany z laską wanilii
Mango duże
Makaron spaghetti
Tortilla pszenna - 25 cm (4 szt.)
Napój owsiany
Kefir Łowicki
Ser Burrata
Ser Feta D.O.P.
Ser Camembert naturalny
Ser żółty Gouda (plastry)
Kabanosy wieprzowe bezglutenowe
Napój gazowany
Ogórki konserwowe
Chleb tostowy pszenny
Kiełbasa Morlińska z piersi kurczaka
Oliwa z oliwek Extra Vergine
Napój gazowany
Posypka truflowo-serowa
Ser Parmigiano Reggiano D.O.P (tarty)
Serek homogenizowany straciatella
Ćwiartka z kurczaka 500-800g
Płyn Micelarny 3w1
Fresh Szampon wzmacniający do włosów normalnych
Hydra Fresh Szampon oczyszczający
Szampon
Przeciwłupieżowy zampon wzmacniający 2w1