Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Warzywa i owoce

Warzywa i owoce

Wróć do Kategorie sklepu

BananyAwokadoJabłka i gruszkiCytrusyEgzotyczneOwoce sezonowePozostałe owocePomidoryOgórkiPaprykaSałaty, kiełki i mikroliścieMarchew, ziemniaki, rzodkiewkaCebula, czosnek, porPozostałe warzywaWarzywa sezonoweZioła i natkiGrzybyKiszonki, surówki i sałatki



4.8
z 3832 opinii

26% taniej

FRISCO FRESH Ogórki krótkie 2-4 szt. (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Ogórki krótkie 2-4 szt. (480g-720g)

~600 g
6,48 zł/kg
Cena promocyjna2,89 zł
3,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.8
z 2792 opinii
FRISCO FRESH Ogórki gruntowe (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Ogórki gruntowe (480g-720g)

~600 g
6,65 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,99 zł
Do koszyka

4.7
z 2857 opinii
FRISCO FRESH Avocado Hass dojrzałe 185 g

FRISCO FRESH

Avocado Hass dojrzałe

185 g
32,38 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,99 zł
Do koszyka

4.7
z 2130 opinii
FRISCO FRESH Avocado 220 g

FRISCO FRESH

Avocado

220 g
26,32 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,79 zł
Do koszyka

4.8
z 1141 opinii
FRISCO FRESH Borówka amerykańska 125 g

FRISCO FRESH

Borówka amerykańska

125 g
59,12 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,39 zł
Do koszyka

4.8
z 1084 opinii
FRISCO FRESH Borówka amerykańska opakowanie 250 g

FRISCO FRESH

Borówka amerykańska opakowanie

250 g
51,96 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka

4.7
z 407 opinii
FRISCO FRESH Truskawki 500 g

FRISCO FRESH

Truskawki

500 g
36,98 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka

4.8
z 4160 opinii

21% taniej

FRISCO FRESH Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g)

~500 g
10,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.8
z 1379 opinii
FRISCO FRESH Cytryny luz 4-6 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Cytryny luz 4-6 szt. (800g-1200g)

~1 kg
11,09 zł/kg
Cena11,09 zł
Do koszyka

4.9
z 866 opinii
FRISCO FRESH Limonka 1szt. 70 g

FRISCO FRESH

Limonka 1szt.

70 g
27,00 zł/kg
Cena1,89 zł
Do koszyka

4.9
z 227 opinii
FRISCO FRESH Cytryna 1szt 115 g

FRISCO FRESH

Cytryna 1szt

115 g
19,04 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka


4.9
z 610 opinii
FRISCO FRESH Limonki 3 - 5 szt. (256g-384g) 320 g

FRISCO FRESH

Limonki 3 - 5 szt. (256g-384g)

~320 g
17,16 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka

4.7
z 1705 opinii
FRISCO FRESH Pomarańcze sokowe 4-7 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Pomarańcze sokowe 4-7 szt. (800g-1200g)

~1 kg
6,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,99 zł
Do koszyka

4.6
z 1299 opinii
FRISCO FRESH Pomarańcze deserowe 3-4 szt. (960g-1440g) 1.2 kg

FRISCO FRESH

Pomarańcze deserowe 3-4 szt. (960g-1440g)

~1.2 kg
6,66 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

4.7
z 1861 opinii
FRISCO FRESH Mandarynki 7-12 szt (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Mandarynki 7-12 szt (800g-1200g)

~1 kg
9,99 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.7
z 1371 opinii
FRISCO FRESH Mandarynki deserowe (640g-960g) 800 g

FRISCO FRESH

Mandarynki deserowe (640g-960g)

~800 g
9,24 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,39 zł
Do koszyka

4.8
z 1221 opinii
FRISCO FRESH Grejpfrut czerwony 2-3 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Grejpfrut czerwony 2-3 szt. (800g-1200g)

~1 kg
6,79 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka


4.8
z 66 opinii
FRISCO FRESH Grejpfrut zielony Sweetie 2-3szt. (640g-960g) 800 g

FRISCO FRESH

Grejpfrut zielony Sweetie 2-3szt. (640g-960g)

~800 g
12,49 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.7
z 11137 opinii
FRISCO FRESH Banany kiść 4-6 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Banany kiść 4-6 szt. (800g-1200g)

~1 kg
5,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,99 zł
Do koszyka

4.8
z 2661 opinii
FRISCO FRESH Czosnek biały 1 główka Polski 30 g

FRISCO FRESH

Czosnek biały 1 główka Polski

30 g
99,67 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka

4.9
z 1795 opinii
FRISCO FRESH Czosnek 1 główka 30 g

FRISCO FRESH

Czosnek 1 główka

30 g
49,67 zł/kg
friscontowa cena
Cena1,49 zł
Do koszyka

4.8
z 57 opinii
FRISCO FRESH Czosnek warkocz 5szt. 160 g

FRISCO FRESH

Czosnek warkocz 5szt.

160 g
95,56 zł/kg
Cena15,29 zł
Do koszyka

4.8
z 1607 opinii

23% taniej

FRISCO FRESH Cebula czerwona 3-7 szt. (520g-780g) 650 g

FRISCO FRESH

Cebula czerwona 3-7 szt. (520g-780g)

~650 g
4,14 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,69 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 160 opinii
FRISCO FRESH Cebula czerwona obrana 4 szt. 400 g

FRISCO FRESH

Cebula czerwona obrana 4 szt.

400 g
18,47 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026

4.8
z 1400 opinii
FRISCO FRESH Cebula dymka krajowa 100 g

FRISCO FRESH

Cebula dymka krajowa

100 g
19,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena promocyjna1,99 zł
2,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.8
z 7218 opinii
FRISCO FRESH Cebula 6-12 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Cebula 6-12 szt. (800g-1200g)

~1 kg
2,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,99 zł
Do koszyka

4.8
z 483 opinii
FRISCO FRESH Cebula cukrowa 3-6 szt. (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Cebula cukrowa 3-6 szt. (480g-720g)

~600 g
6,82 zł/kg
Cena4,09 zł
Do koszyka

4.8
z 200 opinii
FRISCO FRESH Cebula obrana mix 4 szt. 400 g

FRISCO FRESH

Cebula obrana mix 4 szt.

400 g
16,97 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026

4.9
z 399 opinii
FRISCO FRESH Cebula żółta obrana 4 szt. 400 g

FRISCO FRESH

Cebula żółta obrana 4 szt.

400 g
11,22 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026

4.8
z 71 opinii
BIAŁUTY Cebula siatka 1 kg

BIAŁUTY

Cebula siatka

1 kg
4,49 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka

4.9
z 2049 opinii

17% taniej

FRISCO FRESH Por 250 g

FRISCO FRESH

Por

250 g
11,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,89 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 252 opinii
FRISCO FRESH Por obrany 500 g

FRISCO FRESH

Por obrany

500 g
22,38 zł/kg
Cena11,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026

4.9
z 561 opinii
FRISCO FRESH Cebula szalotka 250 g

FRISCO FRESH

Cebula szalotka

250 g
19,56 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka


4.8
z 2988 opinii
FRISCO FRESH Jabłka Szampion 3-5 szt. (640g-960g) 800 g

FRISCO FRESH

Jabłka Szampion 3-5 szt. (640g-960g)

~800 g
4,86 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,89 zł
Do koszyka

4.8
z 572 opinii
FRISCO FRESH Jabłka Gala (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Jabłka Gala (480g-720g)

~600 g
4,98 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka

4.8
z 233 opinii
FRISCO FRESH Jabłka Lobo 3-4szt. (640g-960g) 800 g

FRISCO FRESH

Jabłka Lobo 3-4szt. (640g-960g)

~800 g
6,11 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka

4.8
z 270 opinii
FRISCO FRESH Jabłka zielone Granny Smith 4-7 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Jabłka zielone Granny Smith 4-7 szt. (800g-1200g)

~1 kg
14,89 zł/kg
Cena14,89 zł
Do koszyka

4.8
z 1692 opinii
FRISCO FRESH Jabłka Deserowe 4-6 szt. (960g-1440g) 1.2 kg

FRISCO FRESH

Jabłka Deserowe 4-6 szt. (960g-1440g)

~1.2 kg
4,99 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

4.8
z 1733 opinii

43% taniej

FRISCO FRESH Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g)

~1 kg
8,69 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,69 zł
cena przed obniżką
Do koszyka


4.8
z 340 opinii
FRISCO FRESH Gruszka Lukasówka 3-4 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Gruszka Lukasówka 3-4 szt. (800g-1200g)

~1 kg
8,69 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka

3.9
z 22 opinii
FRISCO FRESH Gruszka chińska - Nashi 225 g

FRISCO FRESH

Gruszka chińska - Nashi

225 g
35,96 zł/kg
Cena8,09 zł
Do koszyka

4.7
z 202 opinii
FRISCO FRESH Jabłka Boskop 3-4szt. (kwaśne) (640g-960g) 800 g

FRISCO FRESH

Jabłka Boskop 3-4szt. (kwaśne) (640g-960g)

~800 g
6,24 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026

4.9
z 656 opinii

24% taniej

FRISCO FRESH Rzodkiew biała 1-2 szt. (560g-840g) 700 g

FRISCO FRESH

Rzodkiew biała 1-2 szt. (560g-840g)

~700 g
7,41 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,19 zł
6,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.8
z 6702 opinii
FRISCO FRESH Rzodkiewka pęczek 115 g

FRISCO FRESH

Rzodkiewka pęczek

115 g
21,65 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,49 zł
Do koszyka

4.9
z 990 opinii

18% taniej

FRISCO FRESH Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g)

~1 kg
9,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,49 zł
11,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.8
z 1777 opinii
BIAŁUTY Ziemniaki jadalne kremowe 2 kg

BIAŁUTY

Ziemniaki jadalne kremowe

2 kg
3,00 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

4.6
z 81 opinii
BIAŁUTY Ziemniaki jadalne na placki i frytki 2 kg

BIAŁUTY

Ziemniaki jadalne na placki i frytki

2 kg
3,00 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

4.8
z 349 opinii
BIAŁUTY Ziemniaki jadalne czerwone 2 kg

BIAŁUTY

Ziemniaki jadalne czerwone

2 kg
3,00 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

4.9
z 295 opinii
BIAŁUTY Ziemniaki jadalne sałatkowe 2 kg

BIAŁUTY

Ziemniaki jadalne sałatkowe

2 kg
3,00 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

4.7
z 5782 opinii
FRISCO FRESH Ziemniaki jadalne (1600g-2400g) 2 kg

FRISCO FRESH

Ziemniaki jadalne (1600g-2400g)

~2 kg
2,44 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,89 zł
Do koszyka

4.7
z 389 opinii
FRISCO FRESH Ziemniaki jadalne grillowe duże (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Ziemniaki jadalne grillowe duże (800g-1200g)

~1 kg
3,99 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka

4.9
z 415 opinii
FRISCO FRESH Ziemniaki jadalne francuskie (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Ziemniaki jadalne francuskie (400g-600g)

~500 g
9,98 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

4.9
z 55 opinii
FRISCO FRESH Ziemniaki jadalne truflowo-fioletowe (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Ziemniaki jadalne truflowo-fioletowe (480g-720g)

~600 g
29,32 zł/kg
Cena17,59 zł
Do koszyka

4.8
z 7288 opinii

20% taniej

FRISCO FRESH Marchew luz (800g-1200g) 750 g

FRISCO FRESH

Marchew luz (800g-1200g)

~750 g
2,65 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna1,99 zł
2,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 135 opinii
FRISCO FRESH Marchew obrana 500 g

FRISCO FRESH

Marchew obrana

500 g
12,38 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026


4.8
z 164 opinii
FRISCO FRESH Marchew obrana słupki 500 g

FRISCO FRESH

Marchew obrana słupki

500 g
16,78 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026

4.6
z 73 opinii
FRISCO FRESH Marchew żółta (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Marchew żółta (400g-600g)

~500 g
18,98 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka

4.7
z 1986 opinii

16% taniej

FRISCO FRESH Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone (400g-600g)

~500 g
11,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,09 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.6
z 60 opinii
FRISCO FRESH Pomidory śliwkowe (Rzymskie) żółte (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Pomidory śliwkowe (Rzymskie) żółte (400g-600g)

~500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.8
z 185 opinii
FRISCO FRESH Pomidory żółte okrągłe (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Pomidory żółte okrągłe (400g-600g)

~500 g
15,18 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka

4.5
z 197 opinii
FRISCO FRESH Pomidory polne z gruntu (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Pomidory polne z gruntu (480g-720g)

~600 g
8,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026


4.7
z 208 opinii
FRISCO FRESH Pomidory czekoladowe Kumato 3-6 szt. (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Pomidory czekoladowe Kumato 3-6 szt. (480g-720g)

~600 g
23,32 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka

4.7
z 1565 opinii
FRISCO FRESH Pomidory 3-4 szt. tacka (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Pomidory 3-4 szt. tacka (480g-720g)

~600 g
9,65 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka

4.8
z 4792 opinii
FRISCO FRESH Pomidory malinowe 3-4szt. (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Pomidory malinowe 3-4szt. (480g-720g)

~600 g
8,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,39 zł
Do koszyka

4.8
z 143 opinii
FRISCO FRESH Pomidor Bawole Serce krajowy (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Pomidor Bawole Serce krajowy (480g-720g)

~600 g
23,98 zł/kg
Cena14,39 zł
Do koszyka

4.8
z 16 opinii
FRISCO FRESH Pomidor daktylowy 500 g

FRISCO FRESH

Pomidor daktylowy

500 g
21,78 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka

4.7
z 241 opinii
FRISCO FRESH Pomidory gałązka cherry truskawkowe 500 g

FRISCO FRESH

Pomidory gałązka cherry truskawkowe

500 g
51,78 zł/kg
Cena25,89 zł
Do koszyka

4.7
z 3901 opinii
FRISCO FRESH Pomidory Cherry 250 g

FRISCO FRESH

Pomidory Cherry

250 g
25,56 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,39 zł
Do koszyka

4.8
z 1316 opinii
FRISCO FRESH Pomidory daktylowe 250 g

FRISCO FRESH

Pomidory daktylowe

250 g
31,56 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka

4.6
z 14 opinii
FRISCO FRESH Pomidory daktylowe shake 250 g

FRISCO FRESH

Pomidory daktylowe shake

250 g
28,36 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka

4.8
z 8 opinii
FRISCO FRESH Pomidor daktylowy żółty 250 g

FRISCO FRESH

Pomidor daktylowy żółty

250 g
43,96 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka

4.9
z 166 opinii
FRISCO FRESH Dynia Piżmowa (1360g-2040g) 1.7 kg

FRISCO FRESH

Dynia Piżmowa (1360g-2040g)

~1.7 kg
7,11 zł/kg
Cena12,09 zł
Do koszyka

4.8
z 346 opinii
FRISCO FRESH Dynia Hokkaido 800 g

FRISCO FRESH

Dynia Hokkaido

800 g
6,61 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka

4.8
z 162 opinii
FRISCO FRESH Cukinia żółta 1-2szt. (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Cukinia żółta 1-2szt. (400g-600g)

~500 g
12,98 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka

4.8
z 823 opinii
FRISCO FRESH Bakłażan 1-2 szt. (320g-480g) 400 g

FRISCO FRESH

Bakłażan 1-2 szt. (320g-480g)

~400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

4.9
z 3363 opinii
FRISCO FRESH Cukinia zielona 2-3 szt. (680g-1020g) 850 g

FRISCO FRESH

Cukinia zielona 2-3 szt. (680g-1020g)

~850 g
5,40 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,59 zł
Do koszyka

4.8
z 1470 opinii
FRISCO FRESH Włoszczyzna 1 kg

FRISCO FRESH

Włoszczyzna

1 kg
7,99 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

4.8
z 636 opinii
FRISCO FRESH Włoszczyzna łamana 1 kg

FRISCO FRESH

Włoszczyzna łamana

1 kg
10,29 zł/kg
Cena10,29 zł
Do koszyka
12345

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store