Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Sosy
Pasty do dań

Pasty do dań

Wróć do Sosy




4.9
z 16 opinii
WINIARY Kurczak po japońsku Teriyaki - pasta do smażenia 65 g

WINIARY

Kurczak po japońsku Teriyaki - pasta do smażenia

65 g
110,62 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

5.0
z 22 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta Pad Thai 113 g

HOUSE OF ASIA

Pasta Pad Thai

113 g
102,57 zł/kg
Cena11,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2028

5.0
z 20 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta z imbiru 120 g

HOUSE OF ASIA

Pasta z imbiru

120 g
73,25 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2027

5.0
z 9 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta z czosnku 120 g

HOUSE OF ASIA

Pasta z czosnku

120 g
73,25 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2027

5.0
z 13 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta Butter Chicken (łagodna) 50 g

HOUSE OF ASIA

Pasta Butter Chicken (łagodna)

50 g
199,80 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2028

4.9
z 23 opinii
WINIARY Makaron Pad Thai - pasta do smażenia 65 g

WINIARY

Makaron Pad Thai - pasta do smażenia

65 g
110,62 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

5.0
z 23 opinii
UNIVER Pasta paprykowa ostra 70 g

UNIVER

Pasta paprykowa ostra

70 g
98,43 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2027

4.9
z 9 opinii
RE TARTU Pasta truflowa 80 g

RE TARTU

Pasta truflowa

80 g
262,38 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2029

4.9
z 10 opinii
KANOKWAN Pasta Tom Yum bezglutenowa 30 g

KANOKWAN

Pasta Tom Yum bezglutenowa

30 g
206,33 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2027

4.8
z 5 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta do zupy Pho (łagodna) 50 g

HOUSE OF ASIA

Pasta do zupy Pho (łagodna)

50 g
199,80 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2027

5.0
z 1 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta Bulgogi (średnio ostra) 50 g

HOUSE OF ASIA

Pasta Bulgogi (średnio ostra)

50 g
199,80 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2027


5.0
z 12 opinii
WINIARY AIR FRYER Wieprzowina po koreański (Korean BBQ) - pasta do smażenia 65 g

WINIARY AIR FRYER

Wieprzowina po koreański (Korean BBQ) - pasta do smażenia

65 g
110,62 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

4.8
z 20 opinii
VEGETA NATUR Pasta z czosnku bezglutenowa 90 g

VEGETA NATUR

Pasta z czosnku bezglutenowa

90 g
111,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027

5.0
z 7 opinii
VEGETA NATUR Pasta bazyliowa bezglutenowa 90 g

VEGETA NATUR

Pasta bazyliowa bezglutenowa

90 g
111,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027

4.9
z 11 opinii
KANOKWAN Pasta Pad Thai bezglutenowa 72 g

KANOKWAN

Pasta Pad Thai bezglutenowa

72 g
85,97 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2028

4.8
z 4 opinii
SUREE TAJLAND Pasta z tamaryndowca 227 g

SUREE TAJLAND

Pasta z tamaryndowca

227 g
45,77 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store